Şimdi Ara

Fren Balatası Spreyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
16.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yenı taktıgım yan sanayı balatalar ses yapıyor bu meret nereden alınır nasıl sıkılır ne kadardır arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cemalnalga30

Yenı taktıgım yan sanayı balatalar ses yapıyor bu meret nereden alınır nasıl sıkılır ne kadardır arkadaşlar

sprey sadece diske yapışan yağı kiri söküyor.eğer ses balatanın sertliğinden dolayıysa pek bir fayda göremeyebilirsiniz.spreyi direk olarak balatara ve diskin yüzeyine bol bol sıkın.herhangi bir parçacıdan alabilirsiniz.geçen ay disk değişiminde almıştım bende 5 tl fiyatı var
  • Fiyatını tam olarak bilmiyorum ama en kaliteli balata spreyi Würth'de mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses kesici özellikli olan spreyler 15 tl cıvarı he.sıburada da esenler gungören bagcılar civarinda oturuyosanız yardımcı olabılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06BN0219

Ses kesici özellikli olan spreyler 15 tl cıvarı he.sıburada da esenler gungören bagcılar civarinda oturuyosanız yardımcı olabılırım

Japon malıdır dediler gittim Topkapı'dan 70 TL'ye 2 adet ön fren balatası aldım ancak taktığım günden beri vıjk vıjkk ötüyorlar nefret ettim.
    Bahçelievler'de oturuyorum bahsettiğiniz spreyi nereden edinebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

quote:

Orijinalden alıntı: 06BN0219

Ses kesici özellikli olan spreyler 15 tl cıvarı he.sıburada da esenler gungören bagcılar civarinda oturuyosanız yardımcı olabılırım

Japon malıdır dediler gittim Topkapı'dan 70 TL'ye 2 adet ön fren balatası aldım ancak taktığım günden beri vıjk vıjkk ötüyorlar nefret ettim.
    Bahçelievler'de oturuyorum bahsettiğiniz spreyi nereden edinebilirim ?

Pm ile cevapladım

• Balata spreyi gibi gereksiz bir spreyde var doğru
  • hb de var aha da işte linki (6.88 tl)

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=20035741&Productid=otev8690725444634
     Fren Balatası Spreyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 22 Ağustos 2013; 22:26:44 >

• Öten balataya sprey sıkıp ötmemesini beklemek,bir hafta duş almamış leş gibi ter kokan vücuda parfüm sıkıp mis gibi kokmasını beklemekten farkı yok .
  • ötsün boşver dicem 70 lira vermişsin. birde spreye para harcama öten balata her zaman ötebilir belki de alışma sürecinden sonra kesebilir böyle kullan biraz.
  • 9,43Tl fiyatıyla kullanabilirsiniz

balata spreyihttp://e-teknolit.com.tr/asp/product/297/Fren-Balata-Temizleme-Spreyi-500Ml#.VFz0rvmsVDA
  • Ben Bosch marka balata taktırdım ötmüyor adeta anırıyor. Sprey birkaç gün işe yarıyor o kadar.
    Asbest kullanılmadığı için balatalar ses yapıyor deniliyor. TRW gibi yumuşak balata taktırsak bunlar da diskin ömrünü azaltıyor.
  • Trw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 404 Balata Spreyi ni site hırdavat tan aldım fiyatı dahada uygun çok amaçlı kullanıyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Fren Balatası Spreyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.