Şimdi Ara

Halo: Spartan Assault, Windows 8 ve Windows Phone 8 için geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Microsoft, Halo evrenini Windows 8 ve Windows Phone 8 platformlarına taşıyacak olan Halo: Spartan Assault'u duyurdu.

Halo 3 ve Halo 4 arasında yaşanan olayları konu alan yapım, Sarah Palmer ya da Spartan Davis adlı karakterlerden herhangi birinin kontrollerini oyuncuların beğenisine sunacak. Tamamen dokunmatik ekran için hazırlanan bir kontrol şemasıyla karşımıza çıkacak olan oyunda 25 farklı bölüm yer alacak. Halo: Spartan Assault için henüz kesin bir çıkış tarihi verilmiş olmasa da, Temmuz ayı içerisinde yayınlanacağı ve 6.99$'lık bir fiyat etiketine sahip olacağı biliniyor.

Şu an için sadece Windows 8 ve Windows Phone 8 platformları üzerinde çalışacak olan oyunun ilerleyen dönemlerde farklı platformlarda da çalışıp çalışmayacağı halen merak konusu.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Halo: Spartan Assault'dan ekran görüntüleri

• Harika bir haber...

• Ek bir bilgi daha; oyun tüm WP8 telefonlarında çalışacak (512 MB RAM'de dahil).
  • rpg yapmışlar ben nova gibi olur zannediyordum. Denemek lazım

• işte bu iyi haber. Gears of Warda isterik
  • klasik microsoft. bir alana giremekde zorlandigi an hemen sadece o platformda calisan halo oyunu geliyor. halo2 direct x yuzunden sadece vistada calsiyordu. keza halo3 de yeni versiyona has oldu sadece. yok halolarin sadece yeni platformda oynanabilir olmasina lafim yok. halonun her pc versiyonunu nasil oluyorda yeni surun windowsda denklestiebiliyorlar. bunun icin ozel bir gayret olsa gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Ek bir bilgi daha; oyun tüm WP8 telefonlarında çalışacak (512 MB RAMde dahil).

iş de bu daha güzel bir haber. ben microsoftun yerinde olsam 1 gb ramı zorunlu yapardım.

• Gelsin bakalım...Keşke WP için ücretsiz olaydı...En azından mağaza atağa kalkarken gerekliydi...

• Ismi görünce heyecanlandım bi an wp8 biyerlere geliyor diye düşündüm videoyu görünce düşüncelerimi geri aldım halo xboxta oynanır

• al işte ortak platformun güzellikleri :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

al işte ortak platformun güzellikleri :)

Windows 8de calisan oyun windows 7 de calismayacak. Bu mudur ortak platformun guzelligi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun tam bir hayal kırıklığı.bari f2p olarak verseydi de herkes oynasaydı şimdi en fazla deneme sürümü olur gerisi bi dünya para.
    gameloft daha iyisini yaptı zaten oynamayan nova3 ve mc4 'e bi baksın.

• Halo deyince heycan olyo ama video izledikten sonra hayel kırıklıgı resmen nerde bi nova3 ve mk4 nere de bu nerede peh...

• quote:

O değil de keşke bu WP8 hem mobil hem Pc'ye gelen oyunlar özdeş olsa. Mobile satın aldıysan bilgisayarda tekrar satın alman gerekiyor.
  • iyide neden fps değil !?? çok saçma flash oyun gibi.

• quote:

hacı yemişim ortak platformu, her cihaz için ayrı zaten alıcaksın zaten fps bile değil sadece ismi halo
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

quote:

hacı yemişim ortak platformu, her cihaz için ayrı zaten alıcaksın zaten fps bile değil sadece ismi halo

oyunun ne olduğundan yada nasıl ulaşılabilirliğinden bahsetmiyorum.aynı oyunu tablet ve telefonda oynabilmekten bahsediyorum.
  • Ayni oyunlar zaten xbox, ps ve pc de geliyor. Bu durumda bahsettiginiz ortak platformun guzelligi nedir aciklayabilirmisiniz. Telefonda satin aldigim oyunu MS in kardes platformundada kullanabilsem eywallah. Ama M$ para verip aldigim oyunu uygulamayi farkli platformlari gectim farrkli makinada bile kullanmama musade etmiyor. Pc mi degistirdigimde yeniden windows almak zorundayim. Yasal surumumu yeni bilgisayara tasiyamiyorum. Simdi yeni xbox in online drm ozelligi sayesinde bir makina kurdugunuz oyunu elinizde yasal cdniz oldugu halde bir daha baska makinada kullanamiyacaksiniz. Sagolsun yeni teknolojileriyle M$ bizi cok dusunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

Ayni oyunlar zaten xbox, ps ve pc de geliyor. Bu durumda bahsettiginiz ortak platformun guzelligi nedir aciklayabilirmisiniz. Telefonda satin aldigim oyunu MS in kardes platformundada kullanabilsem eywallah. Ama M$ para verip aldigim oyunu uygulamayi farkli platformlari gectim farrkli makinada bile kullanmama musade etmiyor. Pc mi degistirdigimde yeniden windows almak zorundayim. Yasal surumumu yeni bilgisayara tasiyamiyorum. Simdi yeni xbox in online drm ozelligi sayesinde bir makina kurdugunuz oyunu elinizde yasal cdniz oldugu halde bir daha baska makinada kullanamiyacaksiniz. Sagolsun yeni teknolojileriyle M$ bizi cok dusunuyor.

1) Xbox One'da DRM kalkali YUZYIL oldu magarada mi yasiyorsun cik bi disari bak etrafindaki insanlarla konus.
    2) MS artik Windows Phone ve Windows 8'de Hotmail (ya da diger MS hesaplari) ile oturum actiriyor ki bu da ayni kisilere sahip baska makinelerin senkronizasyonunu sagliyor. Eger sen her makinede ayni hesapla oturum acmiyorsan MS "Hmm bu ayni kisinin hesabi bunlari birlestirelim" diyemez!
    3) Sanki her yeni bir Mac aldiginda Mac OS icin de lisans ucreti vermiyorsun da bir tek MS yapiyor bunu. Ayrica adam gibi Windows 8 CD'sini alirsan MS sana 5 makinede ayni Seri numarasi ile Windows kurma sansi sunuyor. Haa ben para vermek istemiyorum diyorsan git Linux kullan onda da oyun bulamayinca Windows'a geri donme ama!

• oyun 512 mb ram da çalismiyor sanirim.deneyen var mi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.