Şimdi Ara

Animal Crossing: New Leaf'in Çıkış Videosu Yayında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Nintendo'nun sıradışı ve eğlenceli hayat simülasyon oyunu Animal Crossing: New Leaf'in çıkışına az bir süre kala, Nintendo oyunun çıkış videosunu yayınladı. İncelemelerde aldığı puanlarla kendisini kanıtlayan ve 9 puanın aşağısını zor gören oyunun çıkış videosu, oyunun yapısını da oyunculara gösteriyor. Bakalım Japonya'yı kasıp kavuran oyun, Avrupa'da neler yapacak.

• Bunu küçük oyunculara vereceksin oynayacak işte. Yaşına uygun olmayan oyunları oynamaya çalışıp kimseyi kanser etmeyecek...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • istemsizce güldüm.. :) halen daha gülüyorum neden bilmiyorum? :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yılın oyunu geliyor beyler yol açın
  • senin gibiler bu oyunu oynayamaz zaten kapasitesi yetmez
  • Oyun kültürü PS3 + COD'dan ibaret olan "oyuncu"lardan farklı bir yorum beklenemezdi.
    Bundle keşke Türkiye'ye de gelseydi, tasarımını çok beğendim. Oyunu almışken XL'e de geçmiş olurduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Bunu küçük oyunculara vereceksin oynayacak işte. Yaşına uygun olmayan oyunları oynamaya çalışıp kimseyi kanser etmeyecek...

Böylelikle ne kadar sığ düşünen biri olduğunuzu gösterdiniz. Yorumunuz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Bunu küçük oyunculara vereceksin oynayacak işte. Yaşına uygun olmayan oyunları oynamaya çalışıp kimseyi kanser etmeyecek...

Böylelikle ne kadar sığ düşünen biri olduğunuzu gösterdiniz. Yorumunuz için teşekkürler.

Yanlış anladın muhtemelen dostum hemen niye sığ düşünmekle suçluyorsun...
    Küçük oyuncuları böyle oyunlara yönlendirmenin, doğru olduğunu düşündüğümü söyledim.
    Oyunu çocuk işi olarak nitelendirmedim veya büyükler oynayamaz şeklinde bir iddiam yok.

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi her yaş grubu için uygun bir oyun. Ancak çocukların ellerinde bizimkinden daha çok imkan olabiliyor. İstedikleri oyuna erişiyorlar. Bizi bırakın, aileleri de müdahale etmiyor, izin veriyor. Bu durumda onları yargılayamayız. Evet çoğu durumda rahatsızlık verebilirler/veriyorlar ancak hepsini yargılamak pek de doğru değil bana göre. Çünkü artık oyunlarda büyük bir oyuncu topluluğunu oluşturuyorlar ve birçok oyunun çok oyunculu kısmını canlı tutuyorlar. Bir nevi katkı da sağlıyorlar farkında olmadan.

Öte yandan sert tepkim için kusura bakmayın. İkimizin de ilk tabirleri pek kaba olmuş. 3DS oyunlarına bu gözle bakan biri gibi görmüştüm sizi ilk başta. Forumda bu kişilerden bolca mevcut.

İyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.