Şimdi Ara

Gigabyte'dan özel tasarımlı GeForce GTX Titan, GTX 780 ve GTX 770 ekran kartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Donanım dünyasındaki en son gelişmeleri takip etmek üzere geldiğimiz Tayvan'da, Computex 2013 turlarına devam ediyoruz. Bu videomuzda, Nvidia'nın üst seviye tüm ekran kartlarını özelleştiren Gigabyte'ın, WindForce 3X soğutuculu GeForce GTX Titan, GTX 780 ve GTX 770 modellerine bakıyoruz.

• Ekran kartları muhteşem görünüyor. Gigabyte yine yapmış yapacağını.

• Abilerim ablalarım geel geeel taze titanlarım vaarrr..Param olsada ben Alsaaamm :D

Erdi herzamanki gibi yine harikasın abi :) Yeni haberlerini tanıtımlarını dört gözle bekliyoruz.. Kolay gelsin ;)

• Kartların detayları özellikleri ön planda.

• Gtx 600 serisi ile arasında pek fazla bir performans farkı yok. Gerekli atılımı 800 seisi ile gerçekleştireceklerini umuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelemen ve ürün hakkındaki yorumların çok güzel Erdi selamlar..
  • 700 serisinin bir numarası yok zaten baksan 780 Titan'ın kırpılmış hali,770 680'in gelişmişi...Artık ne çıkaracaklar ki ben AMD'yi merak ediyorum.800 serisi ise gerçek bir atılım olabilir çünkü Maxwell'e geçecekler

• Allahın evimde böyle bi duvar nasıp et bana yarabbim

• Gerçekten hazine gibi duvar

• Fermiye devam yeni nesille birlikte maxwell e geçerim ...

• videoyu sesli izleyemiyorum o yüzden izleyenlere sormak zorundayım. pcb'leri referanslar ile aynı mı?

• maxwell bekleyin...

• Çaktırmadan bi tenesini söksek ekran kartlarınını acayip işimi görcek
  • Harika görünüyorlar.
  • @fx57
    Alper YILDIRIM da ordamıydı
  • adamlar yapmış.harika görünüyorlar
  • Gerçekten süper iş yapıyor Gigabyte! Kalite, performans ve fiyat konumlandırması açısından harikalar. OC versiyonların incelemelerine bakınca insanın içi gidiyor :)

• ben bu yaz garanti bi tane gtx770 alırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.