Şimdi Ara

Satılık- Takaslık AVerTV Hybrid Volar HD H830 USB TV KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Eskişehir içi elden teslim tercihimdir. Ürün fiyatı 150 TL'dir. Takas tekliflerinizi alabilirim.

Ürünü yaklaşık olarak Kasım 2011 tarihinde aldım en fazla 2 ay kullandım. O günden beri duruyor öyle.
    Üründe hiçbir sıkıntı yoktur. USB girişli bir alet olduğu için resim koymaya gerek duymadım isteyen varsa koyabilirim.

Özelliklerine internetten ulaşabilirsiniz ancak içinize yine sinmezse, emin olduğum özelliklerini yazayım:
    1) HD yayın desteklemektedir. Ancak bunu için en az 2.3 Ghz dual core işlemci istemekte. Denemedim ama büyük ihtimalle uydu kablosuyla uydudan yayın izleyemiyorsunuz. HD yayını ve diğer bütün tv yayınlarını normal tv anten kablosuyla izleyebilirsiniz.(Sanırsam analog oluyor)
    2)Karasal yayın(DVB-T) desteklemektedir.(Bilmiyorum Türkiye'de olup olmadığını)
    3)Radyosu vardır yaklaşık 1,5-2 metre uzunluğunda radyo anteni de vardır(anten kablo biçiminde yapılmıştır).
    4)Kumandası,anteni(tv anten aparatı vardır ancak biraz gevşeklik yapıyor, istediğiniz şekilde açabilirsiniz(180, 45,.. derece şeklinde) hemen inecek kadar gevşek de değil) ayrıca tv anten aparatına dahil olan vakumlu bir ayağı veya laptop ekranları gibi ince ekranlara takılabilme özelliği olan vakumluya alternatif bir ayağı da vardır. Bunları istediğiniz zaman takıp çıkarabilirsiniz.
    5)PS3 gibi oyun konsolu cihazlarından kayıt yapabiliyorsunuz(ek bir aparat sayesinde)
    6)Belki de en önemlisi, TV ve radyo(büyük ihtimalle, denemedim ama olması lazım)dan kayıt yapabiliyorsunuz. .AVI formatında kaydediyor bildiğim kadarıyla yalnız kaydederken dikkat edin, yayında ufak bi karıncalanma olsa tabii olarak kaydı da etkiliyor.
    7)MAC uyumlu değildir.

Ürün resimdekinin tıpatıp aynısıdır. Bir üst modeliyle yanıltma v.s. kesinlikle söz konusu değildir.

Yanında 2m uzunluğunda tv anten kablosu vereceğim, (normalde yanında verilmiyor).
     Satılık- Takaslık AVerTV Hybrid Volar HD H830 USB TV KARTI Satılık- Takaslık AVerTV Hybrid Volar HD H830 USB TV KARTI Satılık- Takaslık AVerTV Hybrid Volar HD H830 USB TV KARTI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmuco26 -- 22 Şubat 2014; 1:24:20 >

• mp4 h264 max video kayıt çözünürlüğü nedir ?
  • MDK kullanıcısına yanıt
    MP4 Şeklinde kaydedip kaydetmediğinden emin değilim. Ancak AVI formatında kaydetmişti ben denediğimde. Ve izlediğin şekilde kaydediyor. Yani doğal olarak yayında en ufak bir karıncalanma olsa etki ediyor. HD Kanal kullanamadığım için maksimum kaydetme çözünürlüğünün ne olduğunu da bilmiyorum. Ancak yayın HD olduğunda en fazla 720p olacaktır diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmuco26

MP4 Şeklinde kaydedip kaydetmediğinden emin değilim. Ancak AVI formatında kaydetmişti ben denediğimde. Ve izlediğin şekilde kaydediyor. Yani doğal olarak yayında en ufak bir karıncalanma olsa etki ediyor. HD Kanal kullanamadığım için maksimum kaydetme çözünürlüğünün ne olduğunu da bilmiyorum. Ancak yayın HD olduğunda en fazla 720p olacaktır diye tahmin ediyorum.

teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.