Şimdi Ara

Zotac GeForce GTX780 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek GPU'lu kartlar arenasında çıkışıyla liderlik koltuğuna oturan TITAN ardından tüm beklenti GK110 GPU'sunu kullanan ucuz bir versiyon üzerine yoğunlaşmıştı. Beklenen oldu ve TITAN'ın ucuz muadili Geforce GTX780 piyasaya sürüldü. Bu videomuzda sizler için Zotac'ın Geforce GTX780 ekran kartı modelini inceliyoruz.

• İnceleme ve hızlılığınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarjaleti -- 4 Haziran 2013; 18:48:36 >
  • İnceleme için teşekkürler. Titan'ın ucuz muadili GTX 780 sadece 1848 lira.
  • bunu alana kadar bir 7970 veya gtx 670 alırsanız sizin hayrınıza olur. zira çok gereksiz bir gpu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bura_Ahmet

bunu alana kadar bir 7970 veya gtx 670 alırsanız sizin hayrınıza olur. zira çok gereksiz bir gpu.

gereksiz die birşey yoktur ister alırsın ister almazsın adam bunu yapar rakip firma buna alternatif yapar bunlar yapıldığı için diğerlerinin fiyatı düşer bi bitmedi gitti şu fanatizm
    turkcell in çok çektiği telsimin az çektiği başka alternatif olamdı zamanları hatırlayın 1 dk 6 kontur 6 kontur 1 yemek parası :))

• inceleme çok hızlı geldi şaşırdım

• Fiyatları ucuz olsa biraz alınır hoş her performan isyoruz da sonunda yut dışında erkan kartı getçez galiba inceleme için teşekürler unutuyodum
  • hızınıza şaşırdım normalde 2-3 ay sonra yapardınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYEREG -- 4 Haziran 2013; 19:43:40 >
  • Yanlış siteye girdim heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 770i de bekleriz

• birde su gtx770i inceleyinde benim gibi alıcak arkadaslara fikir olsun referans tasarım olursa iyi olur yeşil yanan geforce yazısı cok süper bir görüntü katar kasama :))
  • boşver yeşili usta, referans kart alma 86 derece az bir değer değil. özel soğutma kart zorlu şartta bile 70 derecede kalıyor. kasa sıcaklığı ve kartın ömrü açısından bu çok önemli yemişim yeşili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

hızınıza şaşırdım normalde 2-3 ay sonra yapardınız :)

hocam mesut abi açıklama yapmıştı ekran kartı firmaları ne zaman kartı yollarsa o zaman inceleme yapıyoruz diye hala daha böyle yorumlar atıyorsunuz

• Güzel inceleme, elinize sağlık.

Test sisteminden artık bahsetmiyorsunuz eskiden ne güzeldi.
  • amd 8000 sersini çıkarsada fiyatlar düşse anca ozaman alınabilir seviyede olacak gtx 770 fiyatı normal düzeyde fakat gtx 780 çok pahalı performans farkı %20 ama fiyat farkı 700-800 Tl

• ben erdi abinin bilekliğini merak ediyorum çok dikkatimi çekti :)

• Öncelikle Elinize sağlık..

Testte bir kaç noktaya değinmek isterim; GtxTitanla gtx780 arasında bazı oyunlarda 2k çözünürlükteki farkın, Titan'ın bellek miktarından dolayı mı yoksa Cuda işlemcilerinden dolayı mı olduğunu kanıtlamanız lazım.. Bunu oyunlardaki bellek kullanım miktarını gösteren programlarla teyyit edebilirsiniz. Ben o farkın bellek miktarından kaynaklandığını düşünmüyorum. 2k çözünürlük ve köşe yumuşatma ayarları vs. 3gb belleği o kadaryetersiz bırakamaz.

Bir diğer nokta da artık şu kartların oc ve boost frekanslarını teste başlamadan önce veya test esnasında bir kıyıda köşede gösterin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 4 Haziran 2013; 23:18:49 >
  • İncelemeniz için teşekkürler, elinize sağlık.

En kısa zamanda GTX 770' ide bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 4 Haziran 2013; 23:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Öncelikle Elinize sağlık..

Testte bir kaç noktaya değinmek isterim; GtxTitanla gtx780 arasında bazı oyunlarda 2k çözünürlükteki farkın, Titan'ın bellek miktarından dolayı mı yoksa Cuda işlemcilerinden dolayı mı olduğunu kanıtlamanız lazım.. Bunu oyunlardaki bellek kullanım miktarını gösteren programlarla teyyit edebilirsiniz. Ben o farkın bellek miktarından kaynaklandığını düşünmüyorum. 2k çözünürlük ve köşe yumuşatma ayarları vs. 3gb belleği o kadaryetersiz bırakamaz.

Bir diğer nokta da artık şu kartların oc ve boost frekanslarını teste başlamadan önce veya test esnasında bir kıyıda köşede gösterin.

Ben bellekten olacağını hiç sanmıyorum çünkü bellek yetersizliği olsaydı 780 e oc yapınca frame artmaz sabit kalırdı hadi onuda geçtim 2gb bellekli 670 SLI bile halen zirvelerde olmazdı.

• peki hocam dcu2 mi yoksa wf 3x mi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.