Şimdi Ara

TELEFONDA (S4) KASA AÇIKLIĞI DEĞİŞİM SEBEBİ MİDİR ??? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda birçok kasa açıklığından dolayı değişim haberi varken bende teli cuma günü tarsus avm teknosa aracılığıyla verdim ve resimleride galeriye yükledim gönderdim servise ve bugün (03/06/2103 pazartesi) Ak Güven Soğutma İçel Mersin Samsung Yetkili Servisini aradığımda cihazda hiçbir kusur bulunmadığını ve geri göndereceklerini söylediler. Cihaz kusurlu ve oranın daha da açılmayacağını ve toz dolmayacağını nerden bileyim dediğimde adamlar pişkin bir şekilde toz dolarsa geri gönderin dedi. bende telefonu talim almayıp tekrar göndereceğimi ve tüketici mahkemesine başvuracağımı söyledim. Sonra samsungu aradım ve müşteri temsilcisi çocuk şikayetin mersindeki servise iltebileceğini başka hiçbir şey yapamayacağını söyledi.
    Arkadaşlar her telefonda olan ısınmadan ve kilitlenmeden değişim yapan servisler kusurlu malı değiştirmiyor.. Aşağıda kasa açıklığı olmayan normal s4ün de fotosou var

quote:

başka bir arkadaşın mesajı: Yukarıda da yazdım. 3 teşhir cihazı inceledim. 2 tanesi aynen bu telefon gibiydi. Bariz açıklık var. O bölgeye bastırınca esniyor ve gıcırdıyor. Şimdi böyleyse 1 yıl kullanım sonucunda ne olur kimbilir. O açıklıktan ekran içine toz da girer. Bu açıklığı görmemek için kör olmak lazım. Kesinlikle değişim yapılmalıydı. Fakat Türkiye gibi tüketci haklarının yeterince gelişmediği ülkelerde servisler de dava açmadan bir hak elde edemeceğinizi bildikleri için sorun yok deyip başlarından savıyorlar. Bence hakkınızı arayın.

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

ısınma ve kilitlenme problemi ile servise değişim için verdiğim cihaz için biraz önce samsung genel merkezden aradılar para iadesimi istiyorsun cihaz değişimimi diye sordular cihaz istiyorum dedim cuma gününe kadar değişim raporu elinde olur dediler

Arkadaşlar lütfen elinde değişim onay raporu olan arkadaşlar raporları tarayıcıdan veya fotoğraf olarak paylaşırsa sevinirim..Ve nasıl bir yol izlemeliyim?...

[simage]
     TELEFONDA (S4) KASA AÇIKLIĞI DEĞİŞİM SEBEBİ MİDİR ??? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim....
    [/simage]
     TELEFONDA (S4) KASA AÇIKLIĞI DEĞİŞİM SEBEBİ MİDİR ??? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim.... TELEFONDA (S4) KASA AÇIKLIĞI DEĞİŞİM SEBEBİ MİDİR ??? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim.... TELEFONDA (S4) KASA AÇIKLIĞI DEĞİŞİM SEBEBİ MİDİR ??? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim....
    [simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 4 Haziran 2013; 17:16:23 >

• Aynı sorun bendede varmış farkedememişim kasanın sağ tarafı sola göre bariz açık kağıt sokabiliyorum ne yapmamız lazım bize bir yardımcı olun.
  • Aynı sorunu s3 mini'de yaşadım . Kasa açıklığı sorunu olan telefonlarda sonradan yanlardan ışık sızması gibi sorunlar olabiliyor . Servise gönderip iade isteyin, ve yeni telefon alırken kapalı kutu değilde açık kutu alın bu sorunun olup olmamasına bakın . Ben servise göndermeden direk sattım bu yüzden s3 mini'mi, zararına olsa da uğraşmak istemedim ...
  • Kasa açıklığı benim Note2'de de var. Keşke bu sorun hiç olmasa :(
  • Bir sıkıntı yaratmazsa ben böyle kullanırım sizce ilerleyen zamanda bir sıkıntı yaratır mı .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

Arkadaşlar forumda birçok kasa açıklığından dolayı değişim haberi varken bende teli cuma günü tarsus avm teknosa aracılığıyla verdim ve resimleride galeriye yükledim gönderdim servise ve bugün (03/06/2103 pazartesi) Ak Güven Soğutma İçel Mersin Samsung Yetkili Servisini aradığımda cihazda hiçbir kusur bulunmadığını ve geri göndereceklerini söylediler. Cihaz kusurlu ve oranın daha da açılmayacağını ve toz dolmayacağını nerden bileyim dediğimde adamlar pişkin bir şekilde toz dolarsa geri gönderin dedi. bende telefonu talim almayıp tekrar göndereceğimi ve tüketici mahkemesine başvuracağımı söyledim. Sonra samsungu aradım ve müşteri temsilcisi çocuk şikayetin mersindeki servise iltebileceğini başka hiçbir şey yapamayacağını söyledi.
    Arkadaşlar her telefonda olan ısınmadan ve kilitlenmeden değişim yapan servisler kusurlu malı değiştirmiyor.. Aşağıda kasa açıklığı olmayan normal s4ün de fotosou var

quote:

başka bir arkadaşın mesajı: Yukarıda da yazdım. 3 teşhir cihazı inceledim. 2 tanesi aynen bu telefon gibiydi. Bariz açıklık var. O bölgeye bastırınca esniyor ve gıcırdıyor. Şimdi böyleyse 1 yıl kullanım sonucunda ne olur kimbilir. O açıklıktan ekran içine toz da girer. Bu açıklığı görmemek için kör olmak lazım. Kesinlikle değişim yapılmalıydı. Fakat Türkiye gibi tüketci haklarının yeterince gelişmediği ülkelerde servisler de dava açmadan bir hak elde edemeceğinizi bildikleri için sorun yok deyip başlarından savıyorlar. Bence hakkınızı arayın.

quote:

ısınma ve kilitlenme problemi ile servise değişim için verdiğim cihaz için biraz önce samsung genel merkezden aradılar para iadesimi istiyorsun cihaz değişimimi diye sordular cihaz istiyorum dedim cuma gününe kadar değişim raporu elinde olur dediler

Arkadaşlar lütfen elinde değişim onay raporu olan arkadaşlar raporları tarayıcıdan veya fotoğraf olarak paylaşırsa sevinirim..Ve nasıl bir yol izlemeliyim?...

[simage]
    [/simage]
     TELEFONDA (S4) KASA AÇIKLIĞI DEĞİŞİM SEBEBİ MİDİR ??? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim.... TELEFONDA (S4) KASA AÇIKLIĞI DEĞİŞİM SEBEBİ MİDİR ??? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim.... TELEFONDA (S4) KASA AÇIKLIĞI DEĞİŞİM SEBEBİ MİDİR ??? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim....
    [simage]
    [/simage]

kardeş benim s4 ünde ses açıp kısma nın orda var kasa açıklıgı... senin son durum nedir degiştirdilermi....

• samsung s4 note 2 bunlarda kasa açıklığı var. Mediamark vs gezmediğim yer kalmamıştı. Bütün mağazalarda aynı şekilde olduğundan bende servise yollamadım. İlk 2 ay çok gözüme batıyordu şuan sıkıntı yok.
  • 6 tane s4 geçti elimden
    sadece 1 tanesinde yoktu
    o nedenle çok zorlama alışırsın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

6 tane s4 geçti elimden
    sadece 1 tanesinde yoktu

1 tane aldım açıklık falan yok. mantığın çok saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: fp

quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

6 tane s4 geçti elimden
    sadece 1 tanesinde yoktu

1 tane aldım açıklık falan yok. mantığın çok saçma

demekki seçip seçip bana vermişler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

Arkadaşlar forumda birçok kasa açıklığından dolayı değişim haberi varken bende teli cuma günü tarsus avm teknosa aracılığıyla verdim ve resimleride galeriye yükledim gönderdim servise ve bugün (03/06/2103 pazartesi) Ak Güven Soğutma İçel Mersin Samsung Yetkili Servisini aradığımda cihazda hiçbir kusur bulunmadığını ve geri göndereceklerini söylediler. Cihaz kusurlu ve oranın daha da açılmayacağını ve toz dolmayacağını nerden bileyim dediğimde adamlar pişkin bir şekilde toz dolarsa geri gönderin dedi. bende telefonu talim almayıp tekrar göndereceğimi ve tüketici mahkemesine başvuracağımı söyledim. Sonra samsungu aradım ve müşteri temsilcisi çocuk şikayetin mersindeki servise iltebileceğini başka hiçbir şey yapamayacağını söyledi.

quote:

quote:

[simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]

kardeş benim s4 ünde ses açıp kısma nın orda var kasa açıklıgı... senin son durum nedir degiştirdilermi....

Ben zorlaya zorlaya para iadesi aldım kardeş....

• arkadaşlar kasa açıklığı olanlarda kilit tuşu kasaya yakın oluyormu ben kendi telefonumda göremedim kasa açıklığı ama kilit tuşum biraz kasaya yakın gibi geliyor bana sizdede mi öyle acaba kılıftan mı bu hisse kapıldım ?
  • Yeni fark ettim benim telefondada varmis aciklik garantisi devam ediyor yollasammi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş nasıl iade aldın ben de alabilir miyim ne gerekiyor....
  • Eee ne yaptınız arkadaşlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.