Şimdi Ara

HTC Rusya, One X ve One X+ için Android 4.2.2 güncellemesini resmen doğruladı; One'nin Haziran ortasında güncelleneceğini ilan etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android Revolution geliştirici ekibinin önceki gün internete sızdırdığı HTC One için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi sonrası üreticiden ilk resmi açıklama geldi. HTC Rusya'nın başkanı Kormiltsev Andrey, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı iki mesajla Android 4.2.2 güncelleme takvimleriyle alakalı önemli detaylar ortaya çıkardı. İlk mesajında HTC One X ileOne X+ için Android 4.2.2 sürümlü ve Sense 5.0 kullanıcı arayüzlü üretici yazılımı üzerinde çalıştıklarını belirten Andrey, ikinci mesajında yeni amiral gemi sıfatlı cihazları One'nin Haziran ortasında FOTA yoluyla resmen güncellenmeye başlayacağını müjdeledi.

İddiaların aksine yine Sense 5 kullanıcı arayüzünü bünyesinde barındıracak yeni yazılım, Android 4.2 Jelly Bean işletim sisteminin uyarı çubuğuna entegre ettiği hızlı ayar menüsü ve Daydream ekran koruyucusunu beraberinde getirecek. Tayvanlı üreticinin üretici yazılımına eklediği yenilikler ise şöyle; ana ekran düğmesiyle alakalı yeni seçenekler, uygulama menüsünde bazı değişiklikler, durum çubuğunun yüzde değerini gösteren yeni pil simgesi. Önümüzdeki günlerde HTC One kullanıcılarına ulaşmaya başlayacak Android 4.2.2 yükseltmesinin One X ve One X+'ya ne zaman ulaşacağı bilinmiyor. Yeni üretici yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Android Revolution'un hazırladığı aşağıdaki inceleme videosunu izleyebilirsiniz. Videodaki yazılımın resmi dağıtım olmadığını hatırlatalım.

• yukarıdan asağıya çekince kısa yol yapmaları iyi akıllarına gelmiş (samsung tan sonra geçde olsa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 4 Haziran 2013; 1:47:14 >
  • One'ı nasıl okuyorsun Bilal?

• s3 ile neredeyse aynı zamanda güncelleme alıcak htc nin one ı:)

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirAylak

Oneı nasıl okuyorsun Bilal?

Bilal Bey yazım kurallarına dikkat etmiş. "One'nin" yazımı doğrudur. Ayrıca "Bilal" sizin askerlik arkadaşınız değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lockheed

quote:

Bilal Bey yazım kurallarına dikkat etmiş. "One'nin" yazımı doğrudur. Ayrıca "Bilal" sizin askerlik arkadaşınız değil.

Ya o değilde sen nerden biliyorsun belki de harbiden bilal beyin askerlik arkadaşı.
    Bu htc yi kutluyorum sense 5 i one x e getiriyor. Bizim samsung hala tw ile illallah ettiriyor adama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 4 Haziran 2013; 10:33:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

@Lockheed
    Üslup konusunda size katılıyorum fakat yazım kuralı bakımından bir önceki arkadaşın dediği doğru. Yabancı özel isimlere ek getirilirken okunuşlarına öre ekler yazılır. "iPhone'u", "HTC One'ı", "Ivy Bridge'i" gibi. İsterseniz TDK'nin yazım kuralları sözlüğünden veya ÖSYM'nin yazım kuralları kitapçığından bakabilirsiniz.

• One X + dün daha değer kaybetmeden satım güncelleme haberi çıktı
  • S3 ile benzer zamanda One 4.2.2 alacak. Yani ciddi bir gecikme var.

Bu arada Bilal Akgündüz 19 yaşında. Asker arkadaşı olma ihtimali zaten yok.

• quote:

quote:

Yok öyle bi dünya. Bak bakalım hangi haberde apple nin yazıyor? isteyen istediği gibi yazar fakat çoğunluk telaffuza göre yazıyor, sanırım bu konuda esneklik söz konusu.
  • quote:

Kimseye saygılı hitap etmek zorunda değilim. Saygısızca hitap etmediğim sürece seni de ilgilendirmez bu durum. Tanımadığım birine neden saygı duyayım ki yavrucuğum? Bir adı var ve bununla hitap ediyorum.

quote:

Fail

Ben göremedim ya biraz dalgın biriyim de..
  • Beklemedeyiz..

• Bende diyordum sadece ben mi 4.0.2 kullaniyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAylakOneı nasıl okuyorsun Bilal?
    Bilal Bey yazım kurallarına dikkat etmiş. Onenin yazımı doğrudur. Ayrıca Bilal sizin askerlik arkadaşınız değil.

peki bilal diyince ne olacak bilal bey kızacakmı.kendinizi beğenmişlik sezdim sizde.nasıl hitap edeceğini biliyor arkadaşımız olayı velveleye verme.

• one x plus ı alalı 6 ay oldu hâlâ güncelleme alamadık. 4.1.1 devam

• Güncelleme gerekiyordu zaten saçma takilmalar var uygulamalar açılırken

• Haziran ortası deniliyor ağustos geldi, one için güncelleme çıktı one x için değil.

• HTC one X için halen beklemedeyiz...

• Bizde hocam bizde beklemedeyiz.
  • quote:

quote:

Kimseye saygılı hitap etmek zorunda değilim. Saygısızca hitap etmediğim sürece seni de ilgilendirmez bu durum. Tanımadığım birine neden saygı duyayım ki yavrucuğum? Bir adı var ve bununla hitap ediyorum.

quote:

Fail

Ben göremedim ya biraz dalgın biriyim de..

Tanımadığın birine saygı duyarsın neden duymayacaksın ama arkadaş saçmalamış onu ilgilendirmez hitap şekli aynı şeyi başka birine yapsanız birşey demez sanırım 12 yaşında bir admin yalakası

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.