Şimdi Ara

Twitter'ın anlık video uygulaması Vine, Android platformu için de yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Twitter'ın bu yılın başlarında iOS platformu için yayınladığı anlık video uygulaması Vine, Android platformu için de yayınlandı.

Android kullanıcıların kısa videolar çekerek bunları Twitter üzerinden paylaşmalarına imkan sağlayan Vine, popüler paylaşımlar ve öne çıkan konular içerinde gezinme seçeneklerini de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Arkadaş bulma, otomatik oynatma ve ses açma özellikli videolar oluşturma gibi özellikleri de bünyesinde barındıran uygulamanın destekleyen cihazlarda büyütme özelliği ve daha iyi bir çevrimdışı gezinme olanağı sunduğunu da belirtelim.

Konuyla ilgili olarak blog sayfası üzerinden bir açıklamada bulunan Vine ekibi, işlevsellik bakımından şu an için iOS versiyonuyla aynı olmayan Vine'ın Android uygulamasının ilerleyen dönemlerde daha iyi bir hale geleceğini belirtti. Bu arada ücretsiz olarak sunulan Vine'ı kullanmak için cihazınızın Android 4.0 veya üzeri yazılıma sahip olması gerektiğini de hatırlatalım.

• Bu uygulamanın daha çok yol alması gerek. İphone'da bile kapanma sorunları oluyor ( yada bana denk geliyor bilmiyorum ) Ön kamera kullanımı vs . Birçok sıkıntısı var. Ama tabiki android'e gelmiş olmasıda sevindirici haber.
  • Değişik bir uygulama ve değişik bir fikir olduğunu düşünüyorum.Yavaş yavaş kullanıcı sayısıda artıyor.

• herkes kendi işini yapsın !
    skype ses konusunda çok iyi
    ama ciddi bir MS ortaklığı olduğu için
    google market sıralamasında hakkı yeniliyor !

unutmayın skype, GSM op konuşmasının en iyi alternatifi dir !

tiwite bir türlü ısınamadım çünkü tiwitırın asıl ilham kaynağı SMS tir
    ama SMS te düz yazı formatı misali, hangi duygu ile yazıldığı
    karşınızdakinin okuduğunu anlayacak bir kültür düzeyinde olup olmadığı ile alakalı !
    zaten kim ne anlarsa anlasın misali ünlüleri takip etmek isteyenler için
    sanki kişiye özel bir bulmaca misali bir gizem tadında
    dahası direk ünlüleri listenize ekleye bilmeniz dışında
    hiç bir büyüsü yok !

zaten yazışmak için kullanacak sam tiwite gelecene kadar bir dünya daha iyi program var.
    kısacası tiwitır anca ünlü fanlarına hitap eden bir tatmin formatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 5 Haziran 2013; 9:18:15 >

• çok kötü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.