Şimdi Ara

twitter BOZULDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şuan ben twittera giremiyorum sebebi ne olabilir, teknik hata var diyo

• quote:

Orijinalden alıntı: yardımcıPilot

arkadaşlar şuan ben twittera giremiyorum sebebi ne olabilir, teknik hata var diyo

bende de öyle
  • saldırımı?yoksa yogunluktanmı,bakımdan filanmı hocam?
  • edit: An itibariyle tekrar aktifleşti twitter.. twitter ekibi sıkıntıyı düzeltip açıklama yapmış. twitter kaynaklı bi dalgaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS03 -- 3 Haziran 2013; 23:37:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSS03

edit: An itibariyle tekrar aktifleşti twitter.. twitter ekibi sıkıntıyı düzeltip açıklama yapmış. twitter kaynaklı bi dalgaymış

tmm hocam sağolsın hemen bakıyorum açıklamaya,
  • quote:

edit: An itibariyle tekrar aktifleşti twitter.. twitter ekibi sıkıntıyı düzeltip açıklama yapmış. twitter kaynaklı bi dalgaymış

maalesef sorun devam ediyor
  • quote:

quote:

alla alla ben şu an Türkiye gündemi. keşfet vs .vs tweet de attım. Tag takibi de yaptım bende sorun yok daha doğrusu burada sorun yok o zaman.. İl il bi kısıtlama mı yapıldı acaba ?
  • saldırı oldugunu sanmıyorum hata gibi. devam ediyor...
  • quote:

quote:

quote:

alla alla ben şu an Türkiye gündemi. keşfet vs .vs tweet de attım. Tag takibi de yaptım bende sorun yok daha doğrusu burada sorun yok o zaman.. İl il bi kısıtlama mı yapıldı acaba ?

abi genel olarak twet akışı yok ,saldırı olabilir, haberler çöktü yazıyor
  • şuan bütün problem çözüldü sorun yok arkadaşlar
  • Teknik arıza heralde
  • Bunlar hep erdoganin oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.