Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Tab 3 10.1 modeline resmiyet kazandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung, Galaxy Tab 3 10.1 modeline resmiyet kazandırdı

Uzun süredir gündemde olan Galaxy Tab 3 serisinin en büyüğü 10.1 modeline nihayet Samsung tarafından resmiyet kazandırıldı.

Reuters tarafından verilen bilgilere göre Samsung, Galaxy Tab 3 10.1 ile Android modellerinde de Intel'e kapıyı açıyor. Android platformunun en çok tablet satan firması ile işbirliği içerisinde olmak şüphesiz Intel için önemli bir adım olacak. Zira Windows tabletler ile Samsung önemli rakamlar elde edemedi. Ancak modelin 1.6GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisi ile ilgili şimdilik detay verilmedi. 

Galaxy Tab 3 10.1 modelinde 10.1 inçlik 1280x800 piksel çözünürlükte TFT ekran, 1GB RAM, 3MP çözünürlükte arka kamera, 1.3MP çözünürlükte ön kamera, 16GB/32GB depolama kapasitesi, microSD desteği, Android 4.2 işletim sistemi, TouchWiz arayüzü şeklinde özellikler mevcut.

8mm altında bir kalınlık ve 510gr ağırlık ile gelecek model 3G/4G desteği de sunuyor. Ay sonuna kadar model global olarak satışa sunulmuş olacak.

• Rüya gibi özellikler maşallah :))

• O tablet hiç mi yan dönmeyecek.Allah aşkına Samsung ürünlerin performanslı iyi güzelde bu tasarım hatası nedir yaaa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hantal sanal tuşlardan kurtulduk

• Piyasada 200 TL ye satılan çin işi tabletlerden donanım olarak farkını gören varsa biri bana söylesin lütfen...

• "Galaxy Note" olan tabletleri üst model.
    Galaxy Tab'ler daha alt sınıf.
    Samsung'a ciddi rakip gerek. Şimdilik "kebap mode"dalar.
    Nokia Lumia ve Sony Xperia tabletlerin çok bastırması vatandaşın faydasına olur. Samsung rakipsiz kalırsa bu pilavı daha çok yersiniz.
    (iPad'in kategorisini ayrı görüyorum, hedef kitlesi bence artık farklı, kemikleşmiş.)

• bu ürünü intel cpu beleş mi ver miş

• quote:

Orijinalden alıntı: varol7

bu ürünü intel cpu beleş mi ver miş

Şu an gizli sürpriz Intel. Lava falan çok akıcı çalışıyor, güzel optimizasyon yapmış intel.

• Bunu Alacağıma ASUS alırım keyfime bakarım bu ne ya :D

• buna şimdi 1299 tl fiyat da isterler

• Xperia tablet Z'nin yaninda hakkaten cop olmus. Israf. Para, zaman ve muhendis israfi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi resmen ucube gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

Xperia tablet Znin yaninda hakkaten cop olmus. Israf. Para, zaman ve muhendis israfi.

Bu cihaz alt seviyeye oynuyor. En üst seviye için tasarlanmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

Xperia tablet Znin yaninda hakkaten cop olmus. Israf. Para, zaman ve muhendis israfi.

sen nası lolur da 1200 dolarlık tablet z ile bunu bir tutarsın???

• Cihazın tipi gayet güzel. neyini beğenmediniz anlamadım. sanki piyasada öyle aykırı iyi tasarımlar varda. donanım biraz dha iyi olabilirdi.
  • O tuşlar nedir öyle sanal tuşlar gayet iyiydi. O tuşlar kullanım açısından baya bi sıkıntıya sokcak gibi gözüküyor

• resmen akraba evliliği olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.