Şimdi Ara

Need for Speed: Rivals'ten Yeni Bir Görüntü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     Electronic Arts çatısı altında kurulan Ghost Games'in geliştirdiği Need for Speed: Rivals, 19 Kasım'da PC, PS3 ve Xbox 360 için, sonrasında da PS4 ve Xbox One için çıkacak. Polislerle yaşanan sokak kapışmaları odaklı bir tarzda çıkacak olan NFS: Rivals için yeni bir görüntü yayınlandı. Bu görüntüde Ferrari ve Koenigsegg çarpışması bizlere yansıtılıyor;

• Grafik Çöpü .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Grid 2'yi oynuyorum bu aralar.Açıkcası nfs'nin son oyunlarından çok daha iyi bi oyun olmuş.Daha önce demiştim bu oyundan bi beklentim yok.Oldu da noldu anca beklediğim kadarıyla kaldım.

• ...Bu görüntüde Ferrari ve Koenigsegg çarpışması bizlere yansıtılıyor.

ayrıca görüntüler bir çarpışma anı olmasına rağmen iki arabanında sapasağlam olması gözlerden kaçmıyor:)

• @rockman tam çarpmasına 0.436787232372387745723 salise kala çekmiş bilader anlasana ayrıca soldan çarpıp da sağ tarafta hasar falan mı bekliyosun

• Yeni Nfs çöpü çerezi 2 saatlik tadımlık oyunu sen ne dersen de
  • Müthiş olacak müthiş NFS olsun çamurdan olsun sırf Ferrari ve Koenigsegg sürmek için bile alınır.
  • Eksilemeniz gerçeği değiştirmez hanginiz most wanted dan eski nfs tadı aldı the runın düz yolda boş ilerlemekten ne farkı vardı ea umarım bf ye ellemez gerisi önemli değil

• Yine oyunun başında Ferrari ve Koenigsegg vereceklerse oyunu hiç çıkarmasınlar...

• Gereksiz,kalabalık.
  • Agera F12'ye çarpmadan hemen önce çekilmiş bir fotoğraf. Bence oyun çok güzel olacak. NFS nasıl çıkarsa çıksın, Multi'si eğlenceli kabul edin. MW 2012'nin multi bile eğlenceliydi. Tamam modifiye de eksiklik oluyor ama bence yine de güzel. Ve RockmaN1985, çarpışma derken mücadele demek isteniyor. Sen yanlış anlamışsın durumu.

• Grid 2 mw 2012 ve the rundan çok daha iyi bir yapım olmuş açıkçası.
    grafik olarakta tatmin edici seviyede hatta iyi bile denebilir optimizasyon sorunu yok gereksiz kasma yok ohh mis :D

Ha ama NFS Serisi beni her yeni oyunda heyecanlandırdı ve gidişatı kötü gözüküyor. Sonu test drive gibi olmasa inşallah :(

• ağır arcade kokuyor.
  • Sherlock69

03.06.2013 18:19:51

most wanted a katılıyorum ama the run enfes bir oyundu. Ona laf yok
  • RockmaN1985

03.06.2013 17:31:06

ayrıca 'çarpışma anı ' ile 'çarpışma sonrası' arasındaki farkıda bilmek gerekiyor
  • Hot Pursuit veya The Run gibi olursa müthiş olur. Grid 2 de fos çıktı.
  • sıkıldım polis kovalamacasından
  • ben bu tarzlardan sıkıldım artık aynı oynu undergrandu 23 olarak geri verseler biz 90 sanların çocuklarıda sevinse eski modifiyeler kişiselleştirmeler tarzımızı yansıtıcak oyunlar istiyorum artık sokaklarda hava atabilicegim araçlar almak için cabalıyacagım arkadaşlarım hile yaptıgında hileyle oyun mu oynanır demek istiyorum eun wantıd buda hemen hemen aynı tarza yönelik ya biz napalım
  • Hot Pursuit 2010 remake olucak gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.