Şimdi Ara

Gezi Parkı Olaylarını Desteklemeyenler? (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
884
Cevap
9
Favori
26.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ülkeyi sahipsiz sananlar elbet cevabını en iyi şekilde alacaklar emin olun şimdi sessiz olmak gerekiyor fakat sandıkta o sesi duyacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zkenstein

quote:

Orijinalden alıntı: **Nightmare**

Sonuna kadar izleyin beyler

Beyler bu video'yu daha fazla yerde yayınlayıp milleti biliçlendirelim.Herkes görsün gezi parkındaki olayların perde arkasını

İnsanlara söylüyorum ama dinleyen yok.

o dinlemeyenler ilk önce şunu izlesin
    www.youtube.com/watch?v=dEhYakIGb-8

O dinlemeyenler ya olayları takip etmiyor yada bunlar bölücü gruplardan başka bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Nightmare** -- 6 Haziran 2013; 21:21:41 >

• quote:

4 tane agac icin 4 aylık hamile komiser esi dul kaldi.
    sebeb olanlarin allah bin turlu belasini versin.

umarim halkimiz sabirli olur. olmazsak amaclarina ulasmis olurlar. yukaridaki videoyu izleyin ve sabir edin.

4 tane ağaç için değil senin arap devşirmesi başbakanın inadı yüzünden öldü o komiser tıpkı 2 genç eylemcinin öldüğü gibi.Olayı 2 ağaç meselesine indirmek için zeka seviyesinin çok düşük olması gerekir.Bu bir demokratik haktır.Bu tablo,Demokratik hakkını kullanan halka sabaha karşı biber gazı,su ve jopla saldıran üniformalı badem bıyıklı barbar takımının eseridir.Etki ne kadar sertse tepkide öyle olur.Kimse bu ülkenin eğitimli-aydın kesimine zulum edemez haklarını kısıtlayamaz.Buna cüret edenler belasını bulmuşlardır genede bulurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi groll -- 6 Haziran 2013; 21:24:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Snekz23

quote:

Orijinalden alıntı: WolfBloodTürk

Normal insan yok mu burada? herpiniz mi aynı kaynaktansınız? Türkiye tarihinde böyle bir olay yok. Tam anlamı ile milli bir tepkidir. Taksimde ülkücü-türkçü-kürtçü-

sosyalist-dindar-akpli-bdpli-chpli-mhpli hep bir ağızdan faşizme karşı omuz omuza diye bağırıyorlar günlerdir. İşin ilginç yanıda bu zaten. Bu kadar farklı olması bu yüzden.

Herkes başka bir olaydan dolayı patladı ve sonuçta diktatöre karşı bir tepki doğdu.İnsanlarda 10 yıldır öyle nefret birikmiş ki bitmiyor. Herif hâlâ diktatörlük yapıyor ama

yavaş yavaş ayarı düzelecek Allah'ın izniyle

Ya sen ne saçmalıyosun ben 3 kere gezi parkına gittim hiçbirinde tekbir ülkücü sağcı grup gormedim aksıne bağımsız kürdistan yazılarının altında bdp tkp esp bılmemne saçma sapan komunist partilerinin halaylarını gördüm aponun resmini açıyolar ordaki tek bir kişi tepki göstermiyo ülkücüler taksımde eylemdeymıs yalanın bın para.

Gezi Parkı Olaylarını Desteklemeyenler?

Miraç kandili için kuran dinletisi yapıldı gezi parkında.gözünüzle izleyin

• quote:

quote:

quote:

Normal insan yok mu burada? herpiniz mi aynı kaynaktansınız? Türkiye tarihinde böyle bir olay yok. Tam anlamı ile milli bir tepkidir. Taksimde ülkücü-türkçü-kürtçü-

sosyalist-dindar-akpli-bdpli-chpli-mhpli hep bir ağızdan faşizme karşı omuz omuza diye bağırıyorlar günlerdir. İşin ilginç yanıda bu zaten. Bu kadar farklı olması bu yüzden.

Herkes başka bir olaydan dolayı patladı ve sonuçta diktatöre karşı bir tepki doğdu.İnsanlarda 10 yıldır öyle nefret birikmiş ki bitmiyor. Herif hâlâ diktatörlük yapıyor ama

Ya sen ne saçmalıyosun ben 3 kere gezi parkına gittim hiçbirinde tekbir ülkücü sağcı grup gormedim aksıne bağımsız kürdistan yazılarının altında bdp tkp esp bılmemne saçma sapan komunist partilerinin halaylarını gördüm aponun resmini açıyolar ordaki tek bir kişi tepki göstermiyo ülkücüler taksımde eylemdeymıs yalanın bın para.

Farketmez aga siz bir Hüseyin Üzmez yüzünden tüm müslümanları sübyancı yapabiliyorsunuz. Oysa dinimiz bize söylediği kişinin namazı sizi aldatmasın! Her sakallı deden olmadığı gibi her namaz kılan müslüman olmadığı gibi her kafasına çarşaf geçirip eline Kuran alanda müslüman değildir. Gezi parkına destek verebilirdim. Yan, gerçekten samimi olsaydınız. Gerçekten amacınızın ağaçları korumak falan olduğunu düşünseydim destek verebilirdim. Starbucksa yaşasın tam bağımsız kurukahveci mehmet efendi gibi sloganlar atsaydınız. Sizinle bibergazı bile yiyebilirdim. Ama iş çirkinleşti. Bir başbakanın karısına ettikleri laf "köprünün adını bilmem ne koyda üzerinden geçelim" ben böyle bir zihniyetin yanında olmam.Tayyip istifa yerine Tayyip bizi dinle sen bizimde başbakanımızsın deseydiniz sizin yanınızda olabilirdim. Ama Kılıçdaroğlu sizin tüm emeğinizi yerle bir etti miting düzenledi böyle köylü kurnazı bir zihniyet çok ucuz. Her camı taşlarla kırılmış bir otobüsün içinde devrilmiş polis arabalarının önünde hatıra fotoğrafları çektirdiniz. Kusura bakmayın ama doğuda eylem yaptığı zaman polise taş attığı zaman küfür ettiğiniz o teröristlerden farksızsınız gözümde.Ve en önemlisi insanlar öldü. Sizin eğlenceniz yüzünden insanlar öldü. Ama direnişçi dediğiniz 20 yaşında bir "çocuk" ama küfür ettiğiniz bir komser. Sizin V for Vendetta filmine özentiliğiniz yüzünden, kendi partinizi iktidara getirme hevesiniz yüzünden 2 can kurban edildi. Eyleminiz boşa çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: **Nightmare**

Sonuna kadar izleyin beyler

Beyler bu video'yu daha fazla yerde yayınlayıp milleti biliçlendirelim.Herkes görsün gezi parkındaki olayların perde arkasını

Daha da söylenecek bir şey kalmadı herhalde.

• Başlarda destekliyordum. Fakat şu son olaylardan sonra iyice ortalık değişik bir hal almaya başladı. Resmen provokatörlerin işine yarıyor bu olay.Bir an önce bitmesi gerekiyor düşüncesindeyim.
  • Eylem falan yok ortada kimse kendini kandırmasın 3-5 zengin velet toplanmış bunlara bide gündeme gelmeyi hedeflemiş sanatçı katılmış. Bunu gören pkk lılarda olay varsa bizde varız deyip gelmişler. He şimdi ne olacak ? Hiç bir şey olmayacak 1 hafta daha gündemi meşgul edecekler 1 ay sonra her şey unutulmuş olacak... Geriye kalan Türkiye'nin tekrar tekrar bozulmuş imajı borsanın dibe vurması turistlerin ülkeye gelmemesi olur buda bize vergi olarak döner. Kazanan kim sizce ?

Siz buna devrim diyorsunuz. Aferin size

Tabi bu 1 hafta içinde camii yapılan saygısızlık devam ederse diğer insanlarda sokağa çıkacak sanmayın ki insanlar bir birinden çekinir de çıkmaz... O zaman kan gövdeyi götürecek...

Bu arada camii de bira içilmiş veya içilmemiş ayakkabı ile girilmiş veya girilmemiş bunun bir önemi yok artık zihinde oluşan camii ye bir saygısızlık yapılmıştır düşüncesi hakim gerisi boş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.PAŞALI -- 6 Haziran 2013; 22:02:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Neonight

quote:

quote:

quote:

Farketmez aga siz bir Hüseyin Üzmez yüzünden tüm müslümanları sübyancı yapabiliyorsunuz. Oysa dinimiz bize söylediği kişinin namazı sizi aldatmasın! Her sakallı deden olmadığı gibi her namaz kılan müslüman olmadığı gibi her kafasına çarşaf geçirip eline Kuran alanda müslüman değildir. Gezi parkına destek verebilirdim. Yan, gerçekten samimi olsaydınız. Gerçekten amacınızın ağaçları korumak falan olduğunu düşünseydim destek verebilirdim. Starbucksa yaşasın tam bağımsız kurukahveci mehmet efendi gibi sloganlar atsaydınız. Sizinle bibergazı bile yiyebilirdim. Ama iş çirkinleşti. Bir başbakanın karısına ettikleri laf "köprünün adını bilmem ne koyda üzerinden geçelim" ben böyle bir zihniyetin yanında olmam.Tayyip istifa yerine Tayyip bizi dinle sen bizimde başbakanımızsın deseydiniz sizin yanınızda olabilirdim. Ama Kılıçdaroğlu sizin tüm emeğinizi yerle bir etti miting düzenledi böyle köylü kurnazı bir zihniyet çok ucuz. Her camı taşlarla kırılmış bir otobüsün içinde devrilmiş polis arabalarının önünde hatıra fotoğrafları çektirdiniz. Kusura bakmayın ama doğuda eylem yaptığı zaman polise taş attığı zaman küfür ettiğiniz o teröristlerden farksızsınız gözümde.Ve en önemlisi insanlar öldü. Sizin eğlenceniz yüzünden insanlar öldü. Ama direnişçi dediğiniz 20 yaşında bir "çocuk" ama küfür ettiğiniz bir komser. Sizin V for Vendetta filmine özentiliğiniz yüzünden, kendi partinizi iktidara getirme hevesiniz yüzünden 2 can kurban edildi. Eyleminiz boşa çıktı.

Profiline göre 24 yaşındasın. zaten orada olmadığın için hiçbirşey bilmiyor ve ezberden konuşuyorsun. Haber sitelerini takip et orada bu milli hareketin sosyal araştırması var; yaş-istekler-ideoloji vb. onları anla.

Bu hareketin Türkiye tarihinde ilk olması ve bu kadar beti benzi attırması ; ideoloji,ırk ve mezhep içermediği için. Sadece bir İnsan profili var:Ezilmiş. %50 benim milletim denmiş ve diğer %50 yani biz ,milletten bile sayılmamışız. Sadece ağaçları korumak isteyen 200 kişiye öldüresiye saldırılması, bu topluluğu harekete geçirmiş.

Ben normalde BDP'den nefret ederim. Ama bu Tepkide beraber saldırgan polise karşı mücadele ettiğimiz zaman oluyor. Diktatör öyle büyük bir düşman ki bizim duvarlarımız birbirimize karşı yıkıldı.

Empati yapabilen biriyim.Sizide anlıyorum ama biraz daha empati yapmalısınız.Daha insanca duyguları harekete geçirmelisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

Gezi parkı olayının kredi kartı faizleriyle bağantısı bu olaya finansal güçlerin de karışmasıdır.Ayrıca bu iyice büyüyen gezi parkı eyleminde birçok yabancı ülkenin menfaatine olan yaptırımları eylemcilerin arasına sızarak bizlere uygalamaya çalışmak.(3. köprünün kapatılması ,HES lerin yapımının durdurulması gibi..)
    Amaç sadece Türkiyenin gelişmesini hazmedemeyen 3. şahıs ülkelerin bizim açığımızı aramasıdır.Polisin en başta yaptığı hatadan sonra yani ilk gerçek eylemi sakince gerçekletirenlere karşı sert davranılmasından sonra onlarada fırsat doğdu ve bundan yararlandılar.
    Sonuç olarak Geziparkı eylemi bir eylem olmaktan çıkmıştır.Yabancı kuvvetler orada üniversite öğrencilerini,lise öğrencileri gibi birçok genç kesimi kullanıyorlar.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 90 dan fazla polis arabası kamu malı belediye otobüsü yirmiyi geçkin, esnafin ekmeğini çıkardığı dükkanlar, yerinden sökülen ağaç fidanları, taşlar sopalar ve hatta kazmalar.. Şimdi bunun kimse gizli servis işi olmadığını iddia etmesin. Millet sanıyor ki ses getiren bir eylem yaptık sevmedikleri başbakan zora düştü. Halbuki içlerindeki militanlar ve onlarin masaları kendilerini kullanıyorlar. Sonuçta kamu malına zarar vermenin kırıp dökmenin yakıp yıkmanin haklı bir tarafı yok, olamazda....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk başta destekliyordum olayların çıktığı ilk 2 gün taksimdeydim ama sonra döndüm bi baktım bdp sdp dhkpc tkp nerde kominist var orada olay kötüye gidiyor kendimi geri çektim. 2 gün önce terörist dediğim adamlarla ben sırt sırta verip hiçbirşey savunmam arkadaş o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

desteklemeyenler

destekleyenler

kiminle yaşayacagınıza siz karar verin

Gerçekten böyle olduğunu mu düşünüyorsunuz.Yaşınız herhalde 10-12 felan.
    Sizin dediğinize göre gezi parkını savunanlar dinsiz. Ben öyle düşünmüyorum.Oradaki gençler kandırılıyorlar.Ayrıca benim namazını kılan gezi parkınıda adam gibi savunan arkadaşlarım da var.
    Ayrıca böyle genelleme yapmak çok saçma.Her insan farklıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyaßß

quote:

Orijinalden alıntı: Lentisel

Gezi parki platformunun isteklerine bakarsaniz zaten anlarsiniz. Bu ulkenin ekonomisi icin gerekli olan 3.kopru, 3 havaalani, nukleer santraller hrpsinr karsilar. Sanarsiniz ki bu metni bizim vatandasimiz degil de yurt disindan, grlismemizi istemeyen gucler yazmis.

3. havaalanina yanlışım yoksa almanya

2. boğazada ingiltere karşı çıkmış diye duydum ama tabiki kesin net bilgim yok .

ama işin sonucunda şunu düşünmek lazım bu ülke iç karışıklık artarsa yürü aslanım diyen avrupa bizimle sevgili demokrisilerini paylaşırmı yada bakmışsınız bölge bölge her ülke demokrasi planı yapıyor bizimkiler pu Allah sizi bildiği gibi yapsın utanın ingiltere yunanistan bizi destek liyo diye facede foto paylaşır

ilginç bir şey daha var, ne zaman 3.havalimanı ortaya çıktı aylardır THY hakkında grev,kıyafet,ruj vs.. negatif haberler çıkmaya başladı, şu akıllı genç devrimciler bunu da mı göremiyor?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Profiline göre 24 yaşındasın. zaten orada olmadığın için hiçbirşey bilmiyor ve ezberden konuşuyorsun. Haber sitelerini takip et orada bu milli hareketin sosyal araştırması var; yaş-istekler-ideoloji vb. onları anla.

Bu hareketin Türkiye tarihinde ilk olması ve bu kadar beti benzi attırması ; ideoloji,ırk ve mezhep içermediği için. Sadece bir İnsan profili var:Ezilmiş. %50 benim milletim denmiş ve diğer %50 yani biz ,milletten bile sayılmamışız. Sadece ağaçları korumak isteyen 200 kişiye öldüresiye saldırılması, bu topluluğu harekete geçirmiş.

Ben normalde BDP'den nefret ederim. Ama bu Tepkide beraber saldırgan polise karşı mücadele ettiğimiz zaman oluyor. Diktatör öyle büyük bir düşman ki bizim duvarlarımız birbirimize karşı yıkıldı.

Empati yapabilen biriyim.Sizide anlıyorum ama biraz daha empati yapmalısınız.Daha insanca duyguları harekete geçirmelisiniz.

Ya varya öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki geceleri hükümet tarafından eviniz basılıyor. Tüm mallarınıza el konuluyor dayak yiyorsunuz. öldürülüyorsunuzda böyle ayaklanıyorsunuz. Adam alt tarafı içkiyi yasakaldı. O çok sevdiğiniz Avrupanızdan bir kanunu daha getirdi. Empati mi yapmamı istiyorsunuz? Yıllardır her nevruzda apo posteri açıp biber gazı yiyen polise taş atan "terörist gruplar" vardı. Onlarında amacı hükümeti düşürmek apoyu başbakan yapmaktı. Şöyle düşününce onlardan hiç bir farkınız yok. İnsanca duygu mu istiyorsunuz kimseye taş atma hiç bir dükkanın otobüsün camını kırma. Sandıkta oy verme. Oy verdiğin "seçilmiyorsada" saygı göster.

• quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

Orijinalden alıntı: DeadPoets

Şehit polsimize rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.
    Cenazesi çok şeylere gebe olabilir.
    Dikkatli olmak lazım.

4 tane agac icin 4 aylık hamile komiser esi dul kaldi.
    sebeb olanlarin allah bin turlu belasini versin.

umarim halkimiz sabirli olur. olmazsak amaclarina ulasmis olurlar. yukaridaki videoyu izleyin ve sabir edin.

allah birşeyler vermeyi planlıyorsa önce sizlere akıl versin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hüseyin üzmez yüzünden değil o biraz daha araştır

• quote:

desteklemeyenler

destekleyenler

İşte senin gibi düşünenler yüzünden bu kadar ayrışıyoruz. O cübbelilere tahammul etmediğiniz için bu duruma geliyoruz.
    Senin gibi düşünenler geçen hafta Bakırköy'de başörtüsü ile dışarı çıkanlara küfür etti, İzmirde caminin minaresi g... girsin diye küfür ettiler..

Bu ayrışmadan ne zaman vaz geçerseniz o zaman tam bağımsız Türkiye oluruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

quote:

desteklemeyenler

destekleyenler

Gerçekten böyle olduğunu mu düşünüyorsunuz.Yaşınız herhalde 10-12 felan.
    Sizin dediğinize göre gezi parkını savunanlar dinsiz. Ben öyle düşünmüyorum.Oradaki gençler kandırılıyorlar.Ayrıca benim namazını kılan gezi parkınıda adam gibi savunan arkadaşlarım da var.
    Ayrıca böyle genelleme yapmak çok saçma.Her insan farklıdır.

tabi canım. ayın 2 ye bölünmesine, denizin 2 ye yarılmasına, ortaçağdaki bi adamın allahla konustuğuna inanan insanlar kandırılmıyolar. biz kandırılıyoruz ama

• basbakan gerekli açıklamaları yapmıştır
    bundan sonra bekleyelim görelim
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.