Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
54
Favori
164.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanırken 10 dakika sonra gözlerim acıyor. Değerleri minümum yaptım ama yine gözümü alıyor ekran. Var mı öneriniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Kullanırken 10 dakika sonra gözlerim acıyor. Değerleri minümum yaptım ama yine gözümü alıyor ekran. Var mı öneriniz?

Kardeşim Laptop' tan geçtiğini söylemiştin, alışma süreci bir haftayı bulur sabretmeni istiyorum.

Bu arada gerçekten herkese teşekkürler, forumda bir rekor kırıldı herhalde bu sürede bu kadar çok alınan, sevilen, takip edilen başka monitör var mı bilemiyorum.

Konu görüntülenmesi açısında ise feci farklar var, 47 sayfalık bir konunun 103660 görüntülenme alması, diğer çoğu konuya bariz fark atıyor, rakamlar yalan söylemez.

Ha ben lafımı kimseden esirgemem değinmeden olmaz millet gerçekleri okusun, sırf kişisel çekememezlikleri yüzünden bu monitör yerine daha kötü monitör önerenler ve sonra gelen talebi görünce dayanamayıp zoraki öneren üstadlara(!) ve hiç önermeyen versiyonlarını da selam olsun.

Bizi takip etmeye devam edin, desteğiniz ve dualarınızı eksik etmeyin çok daha güzel incelemelerle ileride de sizlerle olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Nisan 2015; 3:56:35 >

• beyler en uygun nerden alınabilir bu monitör ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Video Tapes

beyler en uygun nerden alınabilir bu monitör ?

Vatandaki parasını haketmiyor 550 civarlarına bulursan al da şöyle bir baktım Bimekste ve vatanda çıktı 649 ve 659 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @MühendisMurat

Selam..
    Bir haftadır ASUS VN247 23.6" monitörü kullanmaktayım. Aldığımdan beri de geri göndersem mi diye düşünüyorum. Siz de VN247 kullanan biri olarak öneriyor musunuz? Bariz farklar nelerdir VN'den? FPS düşüşü falan yaşamam sanırım dimi
  • lonely warrior kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne fps düşüşü, valla bana asus'tan daha canlı geldi bunu birkaç kişiye de onaylattım artık bright frame, 75 hz sorunsuz, daha sağlam ayak, ayaksız kullanma gibi özellikleri de var ben memnunum iyi ki bunu almışım.
  • @MühendisMurat

Yarın geri göndercem ben de alcam bundan. Umarım hatasız güzel bir ürün gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

@MühendisMurat

Yarın geri göndercem ben de alcam bundan. Umarım hatasız güzel bir ürün gelir.

İnşallah hocam gelişmeleri yazarsınız.
  • @MühendisMurat

Yalnız bu monitör, Tv olarak kullanılamayacak hoparlör yok. HDMI'den uydu alıcıyı bağlarım diye düşünerek almıştım ASUS'u. Buna var mı bir çözümünüz
  • quote:

@MühendisMurat

Yalnız bu monitör, Tv olarak kullanılamayacak hoparlör yok. HDMI'den uydu alıcıyı bağlarım diye düşünerek almıştım ASUS'u. Buna var mı bir çözümünüz

İlk sayfadaki çözüme bak ps için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDMI ve D-Sub çıkışı var monitörde. Denilmiş ki skart yuvasına takılacak orası neresi onu anlamadım.

@MühendisMurat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonely warrior -- 6 Nisan 2015; 13:44:09 >
  • quote:

HDMI ve D-Sub çıkışı var monitörde. Denilmiş ki skart yuvasına takılacak orası neresi onu anlamadım.

@MühendisMurat

Hocam skart diye kullanılmışta bak benim anladığım monitöre hdmi ' tan o 3 çıkışlı kabloya bağlamak sonra beyaz ve kırmızıyı diğer aracı kablo ile hoparlöre bağlayabilirsin, görüntüyü de VGA ' dan alacaksın herhalde.

"arkadaşlar bu monitör çok güzel bir monitör illa hoparlörlü alıcam diye tutturmayın özellikle ps3 ps4 kullanıcıları şu aşağıdaki kablo yardımıyla skart girişinden ses alabilrsiniz.Kırmızı ucu ve beyaz uçları birbirine bağlayın ve siyah ucada hoparlörünüzü bağlayın. Sonra PS3 menüsünden Audio ayarlarından en alttaki "Audio Input Connector SCART AV MULTI" yi seçeceksin tamamdır.
    "

• Tam detaylarını almam lazım bu arkadaştan. Kablonun adı nedir linki nedir vs. Tv olarak kullanan deneyen var mı bir de?

@MühendisMurat
    @Pebur
  • quote:

Tam detaylarını almam lazım bu arkadaştan. Kablonun adı nedir linki nedir vs. Tv olarak kullanan deneyen var mı bir de?

@MühendisMurat
    @Pebur

Gelsin, kendisine sorarsın hocam ben denemedim.
  • Bir buçuk yıl önce Vatan'dan aldığım AOC monitörde dün bir ölü piksel çıktı iğne ucu gibi siyah renkli. Renkli görüntülerde belli siyahta gözükmüyor. Tam ortada gibi ve kafama takıldı. Garanti süresi üç yıl geçiyor Vatan'a gidip söylesem servise verirler mi? Acaba monitör değişimi yaparlar mı? Yada paneli değişirler mi?
  • 75 hz de anlık fps düşüşü yaşayanlar monitörün menüsünden overdrive ayarını yükseltsin bende strong ayarlı sorun kalmadı. eco mode - game + gamma=gamma 1 + color temp=warm bu şekilde görüntü gayet iyi durumda oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [_FUSI_] -- 16 Nisan 2015; 0:20:57 >
  • Bu monitörde aşağıda linki verilen testlerden ortadaki çizgi kayma testini yapar mısınız. Ne derece bulanıklık olacak. Çizgiler kaybolacak mı

http://www.lagom.nl/lcd-test/response_time.php#input_lag_fr
  • bende aoc i2369vm var.75 hz yapınca sanki pikseller sayılıyor gibi sizde de bu durum var mı ?Mesela forum donanıma girince donanım haber sitesindeki sarı renk için 60 hz ile 75 hz arasında fark oluyor.75 hz da daha mat bir renk oluşuyor.Ayrıca 75 hz kullanmak monitörün ömrü için zararlı mı ?
    teşekkürler.
  • dün 75 hz yaptım ancak i-menü saçma bi hata veriyor. framesize fail hatası veriyor. çözemedim. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor başına bu durum gelen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 19 Nisan 2015; 0:02:38 >
  • Arkadaşlar dün bu monitörden aldım. Renk ayarlarınızı paylaşır mısınız? İzlediğim şeylerde az da olsa beyaz renk baskınmış gibi hissediyorum. Soluk oluyor biraz.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.