Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
54
Favori
164.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam vatanda baktım açıkçası renklerin canlılığı parlaklık yanındaki diğer monitörlere nazaran kendini epey belli ediyordu. yalnız tuşların arkada olması önde hiçbir ibare olmaması ve alt kısımda beliren ışık süzmesi beni tereddüt içerisinde bıraktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 10 Aralık 2014; 20:10:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

Akşam vatanda baktım açıkçası renklerin canlılığı parlaklık yanındaki diğer monitörlere nazaran kendini epey belli ediyordu. yalnız tuşların arkada olması önde hiçbir ibare olmaması ve alt kısımda beliren ışık süzmesi beni tereddüt içerisinde bıraktı..

Bu paralara hiçbir ürün mükemmel değildir. En iyiye yakın olanı alırız bizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Akşam vatanda baktım açıkçası renklerin canlılığı parlaklık yanındaki diğer monitörlere nazaran kendini epey belli ediyordu. yalnız tuşların arkada olması önde hiçbir ibare olmaması ve alt kısımda beliren ışık süzmesi beni tereddüt içerisinde bıraktı..

Hocam isik sizmasi olayi nedir. Ya beni rahatsiz etmiyor yada bnm makinede yok gece foto koyarim

• quote:

Orijinalden alıntı: antking

quote:

Hocam isik sizmasi olayi nedir. Ya beni rahatsiz etmiyor yada bnm makinede yok gece foto koyarim

Alt kısımda siyah arka planda/fonda beliren lacivert renkteki hafif ışık. Mesela ASUS VN247H ye baktım onda da dört bir yandan beliriyordu. Rahatsızlık durumu kişiden kişiye değişir. Ben biraz ince eleyip sık dokuyan insanım :)

yalnız AOC'un bu monitörünün renklerinin canlılığı parlaklık beni cezbetti. Clear Vision teknolojisi özellikle oyunlarda kendini gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 11 Aralık 2014; 12:25:20 >

• muratım bu son ayarlarda çok koyu oluyor sanki görüntü hani fotoğraf işlerkende sıkıntı oluyor gibi
  • quote:

muratım bu son ayarlarda çok koyu oluyor sanki görüntü hani fotoğraf işlerkende sıkıntı oluyor gibi

evet hocam G930 incelemesini açayım bakacağım bir ara.
  • brightness 40a getirince biraz daha iyi oldu gibi
  • muratım eğer fotoğraf düzenlemekte kullanmak istiyorsanız brightness 56 contrast 37ye ayarlayın. Deneyin memnun kalınırsa ek bilgi olarak ilave edersiniz.
  • arkadaşlar bu mönitörü alıp, playstation 4 ile kullanmayı düşünüyorum. Mönitör, ps4 için yeterlimidir? Ps ile kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim.

• ★ LOGiTECH G930 İNCELEMESİ - RESİMLİ ANLATIM + Kullanıcılar Kulübü !!

http://forum.donanimhaber.com/m_100421198/tm.htm

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım!

@Hirotaro
  • quote:

muratım eğer fotoğraf düzenlemekte kullanmak istiyorsanız brightness 56 contrast 37ye ayarlayın. Deneyin memnun kalınırsa ek bilgi olarak ilave edersiniz.

Yeni ayarlarla karşınızdayım.

Picture Boost

Br : 35 Contrast : 45

Color Temp sRGB

Oyuna girince

Color Temp USER 53 53 53

deneyin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Aralık 2014; 14:34:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

muratım eğer fotoğraf düzenlemekte kullanmak istiyorsanız brightness 56 contrast 37ye ayarlayın. Deneyin memnun kalınırsa ek bilgi olarak ilave edersiniz.

Picture Boost

Br : 40 Contrast : 46

Color Temp sRGB

Oyuna girince

Color Temp USER 53 53 53

deneyin bakalım.

yarın deneyip mutlaka haberdar ederim iyi geceler
  • The Evil Within
    The Crew (Worldwide)
    League of Legends
    Crysis3
    Far Cry 4

hepsinde denedim,ozellikle The Evil Within de denedim,oyunun genelı karanlık oldugu için fark daha cok ortaya cıktı..Bu yaptıgımız ayarların sıfırlama durumu ne murat kardeş,monitörun baslıgı altında bi kaç yerde ayarların kendı kendıne sıfırlandıgını falan yazmıslardı..Hangı kosullarda ayarlarımızı yenilememiz gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 13 Aralık 2014; 15:05:47 >
  • Bende hepsiburada dan sipariş geçtim hayırlısı artık inşallah ölü piksel olmadan kavuşurum monitöre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanlızkurt007 -- 13 Aralık 2014; 15:06:32 >
  • radef kullanıcısına yanıt
    yeni ayarlarla mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt007

Bende hepsiburada dan sipariş geçtim hayırlısı artık inşallah ölü piksel olmadan kavuşurum monitöre

hayırlı olsun, bir sıkıntı olmaz korkmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Aralık 2014; 15:09:44 >
  • quote:

yeni ayarlarla mı ?

quote:

Bende hepsiburada dan sipariş geçtim hayırlısı artık inşallah ölü piksel olmadan kavuşurum monitöre

Eyvallah murat...

• quote:

quote:

Picture Boost

Br : 40 Contrast : 46

Color Temp sRGB

Oyuna girince

Color Temp USER 53 53 53

deneyin bakalım.

Senin ayarlar tirt diyorsun bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antking -- 13 Aralık 2014; 15:24:11 >

• quote:

Hocam ben dahil bi kac arkadasta aldi. Bildigim kadari ile kimsede bir sikinti olmadi.

• quote:

yeni ayarlarla mı ?

quote:

evet yeni ayarlar.
  • quote:

quote:

Hocam ben dahil bi kac arkadasta aldi. Bildigim kadari ile kimsede bir sikinti olmadi.

İnşallah hocam... Ama hafta sonu diye pazartesi veya sonraki gün gelebilirmiş o kötü oldu

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.