Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
54
Favori
164.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aah ah,tüplülerin kalitesini daha hiç biri tutamadı,bozulmasaydı günlerce monitör aramazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_çavuş

quote:

Orijinalden alıntı: heroforce

Uzun araştırmalar sonucu bir sitedeki incelemesi ve buradaki detaylı incelemeninde verdiği gazla 5 dakika önce ürünü hepsiburadadan 499 liraya sipariş ettim. Ayarları yaptıktan ve rahat rahat denedikten sonra yorum fotoğraf ekleyeceğim. Şimdilik tek eksisi dvi olmaması gözüküyor. Ayrıca ne olur ne olmaz diye aynı hdmi kablosundan da sipariş ettim

Hocam keske satinalmadan once bir magazada canli olarak inceleseydiniz.Urunde asiri sallanma var ve goz yorucu sahsi dusuncem tavsiye etmem..

Gerek yok hocam 14 gün sorunsuz iade hakkım var, hepsiburada'dan aldığım için içim rahat. Sallanma konusuna kendimde bir çözüm getirebilirim olmadı VESA bir askı aparatı kullanabilirim. Yeterki görüntü beni tatmin etsin.

Ayrıca kullandığınız kablo da fark ediyor, ben garanti olsun diye misal arkadaşın olumlu sonuç aldığı kablodan sipariş ettim garanti olsun diye. Evde 1 tane de 100 liralık hdmi kablosu var, onu da denemek için dönüştürücü aldım (ekran kartım mini hdmi)

Edit: Hocam ayrıca karsta yaşıyorum burda böyle bir şansınız yok. Hepsiburada olmasa halimiz harap. Reklam gibi oluyor ama burda yaşasanız anlardınız kızan varsa bana :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heroforce -- 22 Kasım 2014; 19:08:34 >

• fotoğraf stüdyosu için bu monitörü tavsiye edermisiniz? sürekli photoshop ve renklerle uğraşacağım takdir edersiniz.. ips değil sanırım bu??? yoksa aoc'un ips modellerine mi bakmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolmerol

fotoğraf stüdyosu için bu monitörü tavsiye edermisiniz? sürekli photoshop ve renklerle uğraşacağım takdir edersiniz.. ips değil sanırım bu??? yoksa aoc'un ips modellerine mi bakmalıyım?

sen ips olan modellere bak kardeş.
  • ozaman i2367FM modeline yöneliyorum. i2369V modeli de var ama dvi bağlantılıymış, hdmi yokmuş doğru bakıyorum dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolmerol

ozaman i2367FM modeline yöneliyorum. i2369V modeli de var ama dvi bağlantılıymış, hdmi yokmuş doğru bakıyorum dimi?

evet i2367FM modeli IPS ve HDMI ' dir.
  • Hb'den siparişim dün geldi. Ölü piksel, ışık sızması hepsine baktım ve hiç birşey çıkmadı çok şükür. Şık duruşu, inceliği, çerçeve kalınlığı, mat ekranı, malzeme kalitesi hoşuma gitti. Protype 2 yüklüydü hali hazırda performansını çok sevdim, renkler canlı duruyor. Daha ağır oyunlar yükleyip deneyeceğim.
    Ayağını çıkarıp denedim ve all-in-one pclere benzedi, bu özelliğide çok güzel alternatif sunuyor.

Dün başında 5 6 saat geçirmişimdir fakat gözlerimle alakalı bi sorun olmadı incelemeyi yapan arkadaşımızın önerdiği ayarları kullandıktan sonra.

Evet sallanıyor monitör fakat beni telaşlandırmadı. Kocaman sağlam bir masada kullanıyorum sorun olacağını hiç düşünmüyorum. Eğer ki masa sandalye tekmelerim, yumruk atarım klavyeye, mause'i rovaşata koyarım diyosanız zaten tüplü ekran kullanmak gerek sizin için. Almama değdiğini düşünüyorum, ihtiyacımı fazlasıyla karşılayacaktır.

İnceleme yapan arkadaşımıza tekrardan teşekkür ediyorum....

• oisengul kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ve teşekkürler görüşleriniz için.

Maalesef herkesin zevkleri ayrı oluyor da bazı insanlarımız çok takıntılı bizim adam herşeye karşı öyle sadece bilgisayar parçasına değil neye baksa kusur bulup beğenmiyor böylelerine yapacak birşeyimiz yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitörün sallanması çok rahatsız etmiyor şahsen. Hatta Euro Truck Simulator 2 oynarken arada kendim alttan sallandırıyorum daha bi gerçekçi oluyor tır sürerken :D
  • Monitör bugün elime ulaştı, yazarken sallanıyor evet ama beni rahatsız etmiyor işin açığı, ayrıca ayaklıksız da 10 numara oluyor görüntü konusunda efsanevi bir görüntüsü var. Sürücüsünü yükleyemeyen arkadaşlar için pratik bilgi vereyim. Çözünürlük değiştirmeye girip gelişmiş deyip ordan monitöre gelin sürücüyü güncelleştir yapın ve cddeki veya netten indirdiğiniz sürücünün klasörünü bulun. Sağ tıklayınca bende sorun çıkardı o sebeple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heroforce -- 25 Kasım 2014; 21:25:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroforce

Monitör bugün elime ulaştı, yazarken sallanıyor evet ama beni rahatsız etmiyor işin açığı, ayrıca ayaklıksız da 10 numara oluyor görüntü konusunda efsanevi bir görüntüsü var. Sürücüsünü yükleyemeyen arkadaşlar için pratik bilgi vereyim. Çözünürlük değiştirmeye girip gelmişmiş deyip ordan monitöre gelin sürücüyü güncelleştir yapın ve cddeki veya netten indirdiğiniz sürücünün klasörünü bulun. Sağ tıklayınca bende sorun çıkardı o sebeple.

tekrar hayırlı olsun yeni alanlar kulübe müsait zamanda ekleneceklerdir.

• Ya Murat. Bf3, ve gta san andreasta test edermisin.

Incelemen için teşekkür ederim canı gönülden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Ya Murat. Bf3, ve gta san andreasta test edermisin.

Incelemen için teşekkür ederim canı gönülden.

ikisinde de edemem elimde yok, güncel olarak shadow of mordor var istersen onda çekip atarım perşembe gecesi.

rica ederim.
  • Murat sen istediğin fotoğrafı at hayranlikla inceliyorum.

Sanada çok teşekkür ederim. Incaya güvenmem fakat hdmi kablosunu deneyeceğim
  • Selamlar,
    Benim monitörde ışık sızma testi yaptım. Alt tarafta ve sağ tarafta mavi ışık sızması var normal midir ? İade etmem gerekir mi ürünü ?
    Teşekkürler.
     AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım!
  • yanında dark 1.5m hdmi kablosu ile altın kaplamalı 499 lira hepsiburadada bu kabloyla alıyım mi yoksa inca ile mi alayım.
  • Tecpro teknik servis ile görüştüm. Servis bize kargo yapın bakalım dedi. Hepsibura.com internet sitesine 14 gün içinde iade edebiliyorum.
    Ne yapmalayım sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sideeffect

Tecpro teknik servis ile görüştüm. Servis bize kargo yapın bakalım dedi. Hepsibura.com internet sitesine 14 gün içinde iade edebiliyorum.
    Ne yapmalayım sizce ?

hocam o sızma herkesde var diye biliyorum. karar senin ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

yanında dark 1.5m hdmi kablosu ile altın kaplamalı 499 lira hepsiburadada bu kabloyla alıyım mi yoksa inca ile mi alayım.

Alabilirsin dark ilede çok fark olmaz herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sideeffect

Tecpro teknik servis ile görüştüm. Servis bize kargo yapın bakalım dedi. Hepsibura.com internet sitesine 14 gün içinde iade edebiliyorum.
    Ne yapmalayım sizce ?

Yeni gelecek olanda da olma riski var olmayan yok zaten.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.