Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
54
Favori
164.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cfc

o naısl yapılıyor hocam?

1)Combofix indiriniz.

2)Bilgisayarı yeniden başlatıp bilgisayar açılırken "F8" e basarak güvenli modda açınız.

3)YAPILIŞI : Combofix programını açıyoruz. Kendi yüklemeler yapıyor. Sonraki gelen ekranda "I accept" deyip geçin ve bekleyin "Preparing to Run" ardından "Stage 1 den 50" ye kadar ilerleyecek ve en son birçok yazının olduğu metin belgesi açılacak. Onu kapatıp sistemi yeniden başlatın. Tüm işlem bu kadardır .

4)NOT : COMBOFİX çalışırken arkaplanda hiçbirşey yapmayınız !!

Kolay gelsin
  • saol hocam deniycem
  • Arkadaşlar bir kaç gün sistem topaldım ve bu monitörü aldım. Baya konuşulmuş forumda ama benim şöyle bir sıkıntım var. Ekran kartım r9 280x catalyst te 75hz görüyorum ama win8 masaüstüne ekran çözünürlüğünü ayarla -gelişmiş ayarlara giriyorum ama 60hz den yüksek bir seçenek yok.
    Çözemedim bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

Reset atmak değil. Konuda yayınlanan ilk ayarlar vardı o iyidi :)

aynen ilk ayarlar daha iyidi, bulabildiysen bana da yollar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanTospa

quote:

Malesef bende bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UcanTospa

quote:

Malesef bende bulamadim

sonunda google cache'den şimdi buldum

Contrast 40
    Brightness 85
    Gamma1
    DCR Off
    Overdrive Medium
    Eco mode Standart

Color Temp User
    red, green, blue 53
    DCB Mode OFF
    DCB Mode OFF ( Bunu ON yapınca çok çok canlı oluyor ama ekranın yarısında oluyor tam ekran beceremedim bir türlü )

PictureBOOST
    ON
    100
    Brightness 40
    Contrast 45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanTospa -- 1 Kasım 2014; 23:47:42 >

• Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Orijinalden alıntı: ebuk

dediğin ayarları yapıp kullanıyorum usta çok güzel renk tonları filan ama oyun oynarken çok karanlık oluyor clear vision açınca netleşiyor. sürekli böyle aç kapa yapmadan kullanacağım ayarlar ne olabilir ? PM de attım ama burdan da yardımcı olursan fark etmez saygılar

bakarım bir ara evet karanlık sahnelerde böyle oluyor.

eyv usta takipteyim.
  • Gerçekten güzel bir monitör fakat fiyat olarak neredeyse 27'' monitör fiyatına satılıyor. Aşırı pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: qscvhı

Gerçekten güzel bir monitör fakat fiyat olarak neredeyse 27'' monitör fiyatına satılıyor. Aşırı pahalı

hepsiburada da 530 lira olması lazım fazlası verilmez.
  • Merhabalar Arkadaşlar,

Kardeşime monitör tavsiyesi için ciddi bir araştırma yaptım en son aoc e2461fwh ile asus vn247h arasında gidip geldim takii murat abiyi buluncaya dek konuyu inceledim artıları ve eksikleri degerlendirdim ve aoc e2461fwh a karar verdim 01.11.2014 de Üsküdar vatan dan 595 tl aldim.

Monitör den son derece memnunum ölü pixel testi yaptırdım sorun çıkmadı.

Işık sizma olayina gelince asus da ciddi manada sızma farkettim aslında ciddi derken aoca göre

Isınma olay i ise evet alt kısımda var ama konudaki arkadaşlarinda dediği gibi bi bir sikinti değil hepsinde oluyor vatanda teşhir ürünlere baktım genelinde var sonuçta led ışıkların etkisi

Agirlik kısmı beni cok şaşırttı oldukça hafif

Tasarim ve gövde gayet şık dediginiz gibi

Sallanma meselesi evet var asus da da ve diğer modellerde sordum şu cevabı verdiler sallanmasi monitörun kendini korumasındanmis herhangi bir darbeye karşı açıkçası ikna oldum şu bi gerçek ki arkadaşlar oyun oynarken zaten niye sallansinki masayi sallamadiginiz sürece inanin bir sıkıntı olmayacaktır

Değerlendirmelerim şimdilik bunlar ne kadar murat üstad kadar kapsamlı olmasada bizden bu kadar gene birsey olursa yazmaya çalışacağım.

He son olarak ufuk bilgi notu ve merakim ise monitörun dış cephe katlamasina dikkat ettim de sağ altkisimda power ışıginin üstünden geçen dış kaplama biraz alttan eğimli geçiyor sizde de durum aynimi ciddi bakınca hafif mavi ışık sıkıyor ama egilince tabii vatana gittim teşhir ürünlerde de vardı ama bu bir sorun değil Bilginize bj konularda pimpiriklikte cok yapmayalım çünki hersey göze batıyor sonra içinden cikilmaz yol olur

Herkeze Hayırlı Kullanımlar Olsun. .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naksibend -- 8 Kasım 2014; 17:44:36 >

• naksibend kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kardeşim kulübe ekliyorum.

güzel ve üstünde durulması gereken şeyleri yazmışsın.

şimdi keyfini çıkar hele birde 75hz yap o zaman gör birde paranın son kuruşuna kadar hakettiğini.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkürler Üstad, Sayende.

Ne de olsa hayat paylaştıkça güzeldir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naksibend -- 8 Kasım 2014; 17:43:44 >
  • arkadaşlar merhabalar bugün bornova vatana gittim AOC E2461Fwh alacaktım fakat o kadar övülen kullanılan güzel monitörün yanındaki ASUS VX238h çok daha iyi olduğu bariz belli oluyor son kararımı veremedim ?
  • witer123 kullanıcısına yanıt
    vatanda 600 lira zaten verilmez o kadar.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    tamam haklısınız bimeks te 520 lira ordan alırım fakat monitör neden soluk ve asus kadar parlak degildi anlamadım yanındaki konstat 80.000.000 ondan galiba ? hemde 1 ms sizce alınır mı ?
  • Beyler bu ayarları her seferinde manuel mi yapıcaz ya? İ menu yükleyen arkadaşlar ayarları kaydedebiliyormuyuz. İşteyim şimdi aklıma takıldı sorayım dedim

• Beyler bu ayarları her seferinde manuel mi yapıcaz ya? İ menu yükleyen arkadaşlar ayarları kaydedebiliyormuyuz. İşteyim şimdi aklıma takıldı sorayım dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: witer123

tamam haklısınız bimeks te 520 lira ordan alırım fakat monitör neden soluk ve asus kadar parlak degildi anlamadım yanındaki konstat 80.000.000 ondan galiba ? hemde 1 ms sizce alınır mı ?

ayarlarıyla oynamışlardır orada.

yoksa sen gereken ayarları yaptığında asustanda parlak ve canlı oluyor.
  • Haklısın patron da konstast 100 de baktım ilgincliği windows klasörler felan çok berbat bi şekildeydi asustan bariz kötü bir daha gidicem çekicem atarım bence de o kadar köyü olmamalıydı ben i2367fm ile i2461fwh arasında kalmıştım olmadı i2367fm(ıps)(5ms) alacagım @MühendisMurat

• witer123 kullanıcısına yanıt
    dedim ya 100 olması gerekmiyor ki

güzel ayarları var onu yapınca sorun kalmıyor hocam, benim ve bunca insanın gözlerinde sorun yoksa özellikle iki monitörüde denemiş biri olarak benden hariç bir kişiye daha durumu onaylatmış biri olarak AOC > ASUS.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.