Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
54
Favori
164.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dadoprso

Bende aranıza katıldım 490tlden aldım

hayırlı olsun nereden aldınız.
  • Eksen bilgisayar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim Süper monitör arkadaşlar murat kardeşimizin konusu sağolsun dediği kadar var ama sallanıyor buna nasıl çözüm bulcaz

• Monitörle ayaklıgın girişinden sallanıyor szdede varmı bu sorun

• quote:

Monitörle ayaklıgın girişinden sallanıyor szdede varmı bu sorun

sallanıyor maalesef uzağa koyacaksın biraz darbeli vurmayacaksın klavyeye
  • http://www.n11.com/aoc-236-e2461fwh-2ms-hdmi-led-monitor-parlak-siyah-vesa-genis-P30965729

http://www.dfsbilgisayar.com/aoc-23-6-e2461fwh-2ms-hdmi-led-monitor-parlak-siyah-vesa-genis-ekran-urun6166.html

Arkadaşlar kendi sitesinde 490 TL fakat burada 520 TL'den açmış satışı firma. Sanırım N11'in komisyon şeysinden yükseltmiş. 50 TL indirim çekim var. Sizce mağaza üzerinden mi almalı yoksa N11 aracılığıyla mı? 20 lira için yalan olmayalım sonra.

Bir de daha ucuza satan yok mu yahu? Vatanda falan 600 görünüyor.

• ibob İ kullanıcısına yanıt
    Kardeş vatandan alırsan ölü piksel testi yapıp veriyorlar.dfs bilgisayarı ara sor ölü piksel cikarsa yenisini yollarmısınız de. Çünkü direk servise yönlendirebikirler. N11 finans banka 50tl lik puan veriyor

• Bende bu monütörü almak istiyorum ama kafamda şüpheler var

birincisi çerçeve etrafında siyahlık olması ki takıntılıyım gözüm hep oraya gidecek ikincisi 23 inch monütörde 1080 p çözünürlük olması şuan kullandığım 21.5

inch monütördede aynı çözünürlük var ona göre büyük ekran olacak ama aynı çözünürlük olacak onun için daha kötü görüntü 0lacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Bende bu monütörü almak istiyorum ama kafamda şüpheler var

birincisi çerçeve etrafında siyahlık olması ki takıntılıyım gözüm hep oraya gidecek ikincisi 23 inch monütörde 1080 p çözünürlük olması şuan kullandığım 21.5

inch monütördede aynı çözünürlük var ona göre büyük ekran olacak ama aynı çözünürlük olacak onun için daha kötü görüntü 0lacak

Görüntü kesinlikle kötü değil olsa ben söylerdim bunu. 27 de dediğin doğru. Oyuncu monitörleri hep 23 tür dikkat et sence kötü olsa yaparlar mı böyle

Siyahlık yerinede kendini çok kasarsan bakarsın unutuyorsun bile bir süre sonra zaten büyük ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Ekim 2014; 13:13:21 >

• quote:

Kardeş vatandan alırsan ölü piksel testi yapıp veriyorlar.dfs bilgisayarı ara sor ölü piksel cikarsa yenisini yollarmısınız de. Çünkü direk servise yönlendirebikirler. N11 finans banka 50tl lik puan veriyor

Valla alayım alayım diyorum da Laptop o çözünürlükte oyunları Medium üstü açamaz diye düşünüyorum. Pişman olur muyum acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Bende bu monütörü almak istiyorum ama kafamda şüpheler var

Görüntü kesinlikle kötü değil olsa ben söylerdim bunu. 27 de dediğin doğru. Oyuncu monitörleri hep 23 tür dikkat et sence kötü olsa yaparlar mı böyle

Siyahlık yerinede kendini çok kasarsan bakarsın unutuyorsun bile bir süre sonra zaten büyük ekran.

Yok hocam kötü derken o şekilde tabiki kötü değil 21.5 inch monütöre göre dedim çünkü ekran büyüdükçe çözünürlükte artması lazım o yüzden

• Takip

• Gecen aliyordum vatandan 611 liraymis disundum tasindim biraz daha beklemeye karar verdim belki bayram filan bi kampanya bir sey olur

• quote:

Orijinalden alıntı: antking

Gecen aliyordum vatandan 611 liraymis disundum tasindim biraz daha beklemeye karar verdim belki bayram filan bi kampanya bir sey olur

Hb de 530 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody.Mary

Hocam hb den almak istiyorumda . Ölü piksel filan çıkarsa nasıl halledicez ?

uzar o zaman işler işte.

gönderirsin geri felan bakmaları cevap vermeleri en az 2 hafta.

ama bugüne kadar hb den alınanlarda çok sorun çıkmadı gibi ya şans ya bunun bir numarası var hb belirtiyor ona göre veriyorlar felan.

23 ' alıcamda bütçe biraz sıkıntı çok zorlamak istemiyorum 400 e güzel bişey varmı ?

• Kardeşim hep aynı şeyleri konuşuyoruz konuda baksana mesajlara. Önerdik zaten.

• Şu monitöre ps4 bağlarsak hala sesi nasıl halledeceğimiz konusunda net bir çözüm üretilemedi sanırım :)

Bunu almak istiyorum ama sırf şu sorun yüzünden vn247h alacağım sanırım.

• Yarın elime geçiyor baya heycanlanmaya başladım. Kıytırık bi tane vestel monitör kullanıyorum o da karıncalanmalar var kırmızı çizgi var baştan aşağı anlayacağınız ayvayı yemiş bir monitör.

Bilgisayarım o kadar iyi değil 2duo 2.76 ghz hd6670 li 4 gb lık bir sistem. Seneye bilgisayar toplayacağım monitörü bu seneden elde edeyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Şu monitöre ps4 bağlarsak hala sesi nasıl halledeceğimiz konusunda net bir çözüm üretilemedi sanırım :)

Bunu almak istiyorum ama sırf şu sorun yüzünden vn247h alacağım sanırım.

hocam valla bende olmadığı için birşey diyemiyorum sen araştır.

quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

Yarın elime geçiyor baya heycanlanmaya başladım. Kıytırık bi tane vestel monitör kullanıyorum o da karıncalanmalar var kırmızı çizgi var baştan aşağı anlayacağınız ayvayı yemiş bir monitör.

Bilgisayarım o kadar iyi değil 2duo 2.76 ghz hd6670 li 4 gb lık bir sistem. Seneye bilgisayar toplayacağım monitörü bu seneden elde edeyim dedim.

iyi yapıyorsun boşver güzel monitör her zaman kullanılır bir yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Ekim 2014; 2:53:33 >

• Monitör elime geçti arkadaşlar çok mutluyum çok iyi bir monitör.

Bu monitörü almamda yardımcı olan bjk__murat'a teşekkürümü ediyorum. Ayarları yaptım müthiş bir şey çıktı ortaya acayip iyi bir mönitör

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.