Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Amd için var mı hocam OC rehberi?

şimdilik yok hocam.

Peki teşekkürler.
  • Hocam 75 hz ye çıkmayı birde amd ile anlatırmısınız ?
  • Monitörü alalı 1 hafta oldu.Verdiğim parayı fazlasıyla karşıladı.75 hz olayıda iyi oldu açıkçası.Herşey açık ve net.AMD GPU kullanan arkadaşlardan da 75 hz olayını bekliyoruz.Konu sahibine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.
  • Amd kullanan arkadaşlar şurada ki anlatımı bir denesinler,çalışıp çalışmadığını ben kendim test edemedim

http://linustechtips.com/main/topic/31526-overclocking-your-monitor-refresh-rate-amd-gpus/
  • 75 hz'e çıkardıktan sonra renklerde bir canlılaşma hisseden oldu mu. Kontrast da arttı gibi geldi bana. Kesinlikle 75 hz 60'a göre mükemmel oldu. Umarım uzun vadede zarar vermeyiz monitöre böyle çalıştırmakla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom55

quote:

Orijinalden alıntı: phantom55

bugün vatancomputer'dan bi tane de ben aldım.orada denemedim acelem vardı.eve geldim ölü piksel cıktı ekranın ortaya yakın üst sağ köşesinde.yarın gidip değiştirme talep edeceğim umarım yan cizmez vatan.var mı tercübesi olan?

Ertesi gün monitörü götürdüm vatan yan çizdi maalesef.degistiremiyeceklerini söylediler,Aoc servisi değişim talebini onaylarsa degistirebileceklerini söylediler.şimdi iki hafta aoc servisini bekleyeceğiz.

3 Temmuzda aldığım monitörü ölü pixel sebebiyle değiştirme talep etmiştim.20 gün sonra anca teslim alabildim monitörü.AOC servisi 1 ölü pixel için değişim talebini kabul etmemiş.bu monitör ISO-13406-2 Claas II olduğundan dolayı.Monitörü alacak arkadaşların dikkatine...

• phantom55 kullanıcısına yanıt
    Eskiden vardı bende 1 ölü pixel çıktı diye ikinci üründe iade edebildim onayıda yetkili servis verdi daha doğrusu yetkili servis e yolluyorlar onlar ölü pixeli tespit ediyor değişim onayını datagate veriyor eğer datagete ile konuşmadıysan datagete mail at kesinlikle. Banada vatandaki işten anlamaz elemanlar servisin ölü pixel tespit ettiği halde değişim olamıyacağını söylediler işi datagete ile hallettim.
    Buda datagete yöneticisinin attığı mesaj

"Merhaba Ali Bey ,

Ben Datagate de retail kanal yöneticisiyim .Mailiniz bir şekilde bana ulaştı.

Bizim Vatan la '' sıfır piksel '' anlaşmamız var .Ayrıca teknik servisimizde onay vermiş .Dolayısıyla Vatan Bilgisayarın sizin ürününüzün değişimini kabul etmeme gibi bir durumu olamaz .

Gerekirse firmadan bir yetkiliyi banada yönlendirebilirsiniz .Lütfen bizimle konuştuğunuzu da söyleyerek tekrar konuşun Vatanla ve sonucu bana bildirin lütfen .

Teşekkürler ..... "
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTRforce

Eskiden vardı bende 1 ölü pixel çıktı diye ikinci üründe iade edebildim onayıda yetkili servis verdi daha doğrusu yetkili servis e yolluyorlar onlar ölü pixeli tespit ediyor değişim onayını datagate veriyor eğer datagete ile konuşmadıysan datagete mail at kesinlikle. Banada vatandaki işten anlamaz elemanlar servisin ölü pixel tespit ettiği halde değişim olamıyacağını söylediler işi datagete ile hallettim.

AOC nin Resmi sitesinde TR servisi olarakhttp://www.tecpro.com.tr çıkıyordu.Onlara mail atmadım ama servis no ile sorgulama yaptığımda cihaz iade edildi diye çıkıyordu.

Servis olarak dediğin yer oalbilir benimkide datagete e gitmedi ama dediğin gibi sadece servis orası ürünleri getirip vatana felan veren yere datagate
    http://www.datagate.com.tr/iletisim/iletisim_formu.asp
    burdan mesajını yaz onlar döner sana
  • Son 3 gündür. monitörleri araştırıp yorumları okuyordum. sonunda senin açtığın bu konuya rast geldim ve iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreenLine

Son 3 gündür. monitörleri araştırıp yorumları okuyordum. sonunda senin açtığın bu konuya rast geldim ve iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum.

hayırlı olsun alacakmısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

Amd kullanan arkadaşlar şurada ki anlatımı bir denesinler,çalışıp çalışmadığını ben kendim test edemedim

http://linustechtips.com/main/topic/31526-overclocking-your-monitor-refresh-rate-amd-gpus/

AMD için denedim sorun var mı?

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım!

• Yok gibi gözüküyor,yine de 3-4 tane daha foto çekmenizde fayda var.Bakın bi fotolarda kareler arasında boşluk var mı,yoksa sorun yoktur
  • fatgm F kullanıcısına yanıt
    yok kardeş

üstteki yöntem çalışıyor demek anasayfaya koyayım
  • 5-6 foto daha çektim atlama boşluk falan yok. Merak edip kullanmak isteyen AMD kullanıcıları deneyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatgm -- 26 Temmuz 2014; 11:13:25 >
  • bugün monitör geliyor garantiden şimdi amd de de de oluyor mu bu 75hz işlemi + bi zararı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatgm

5-6 foto daha çektim atlama boşluk falan yok. Merak edip kullanmak isteyen AMD kullanıcıları deneyebilir.

75 ile 1080p aynı anda seçemiyorum ben. 75'i seçince çözünürlük düşüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invictusx

bugün monitör geliyor garantiden şimdi amd de de de oluyor mu bu 75hz işlemi + bi zararı var mı?

Üstteki arkadaş amd ilede yapmış işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt

Burada anlatılanları adım adım uyguladınız mı? Bende sıkıntı yok şuan.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.