Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: palermo

ben de bu monitörden 490tl 3 taksit şeklinde sipariş verdim, salı elimde olacak, inşallah ölü pixel çıkmaz selamlar

hocam 490 lt ye nereden sipariş verdiniz link verebilir misiniz ?
  • quote:

ben de bu monitörden 490tl 3 taksit şeklinde sipariş verdim, salı elimde olacak, inşallah ölü pixel çıkmaz selamlar

hayırlı olsun.

gelince geldi yaz da kulübe ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Temmuz 2014; 18:15:59 >
  • quote:

Hayırlı olsun, emin ol pişman olmassın
  • Valla umarim oyle olur :) 370tlye sifir Samsung 23b350 vardi almadim sifir bu topicteki yorumlari okuyunca aoc a karar verdim :) sonucta monitor 1 kere aliniyor uzun yillar kullaniliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayırlı olsun inşallah pixel sorunu olmaz hocam nerden aldınız?Bende monitör düşünüyorum ASUS VN247H ve bu modele bakıyorum birine karar vericem inşallah
  • Ohhh çok şükür monitörde ölü piksel çıkmadı.tamamı dipdiri maşallah :)

Monitörü Perpa uzmanlar bilgisayardan aldım, fiyat uygun ve çok yardımcı oldular tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ohhh çok şükür monitörde ölü piksel çıkmadı.tamamı dipdiri maşallah :)

Monitörü Perpa uzmanlar bilgisayardan aldım, fiyat uygun ve çok yardımcı oldular tavsiye ederim

monitörden memnunmusunuz nasıl ?
  • ilk izlenimlerime göre monitör gerçekten harika. çok fazla kurcalayamadım malum ramazan. haftasonun ilk sayfadaki yazıları inceleyip ayar yapmaya çalışacağım.
  • monitör sürekli gidip geliyor kapanıyor kendi kendine aoc geliyor bazen hop geri kararıyor ekran bazen aoc gelirken alttan yukarıdan falan garip bi şekilde beyaz bi görüntü oluşuyor yukardan aşağıya şerit şeklinde oluyor bu beyaz görüntü bazen daha sonra ekranı kapatıp açıyorum geliyor görüntü biraz kullanıyorsun yine aynı şey bazen ise monitör siyahımsı oluyor ama monitöre yaklaşınca arka planı falan görebiliyorum neden oluyor bu ne yapmalıyım hocam?

• Bunlara benzer şeylermi oldu hocam. Bende ilk monitörde ölü pixel çıktı diye değiştirmiştim 2. dede başta yoktu bir kaç gün içinde oluştu neyse boş ver dedim uğraşmadım sonra monitör kafayı yedi böyle bozulmalar oldu bende daha uğraşmadım iade ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: xTRforce

Bunlara benzer şeylermi oldu hocam. Bende ilk monitörde ölü pixel çıktı diye değiştirmiştim 2. dede başta yoktu bir kaç gün içinde oluştu neyse boş ver dedim uğraşmadım sonra monitör kafayı yedi böyle bozulmalar oldu bende daha uğraşmadım iade ettim.

evet buna benzer ama siziki biraz daha ileriye gitmiş galiba direkt alıp yenisini mi verdiler ne yaptılır?

• 2. götürüşüm olduğu için servise vericeklermiş onlar onaylayınca yenisini verebilirlermiş bu süreçte 1 haftadan kısa sürmüyor diye bende iade ederim o zaman dedim parayı aldım geri. 2. ürünü alırkende ellerinde yok diye yine 1 hafta kadar beni beklettiler diye beklemek istemedim daha
  • vermek zorunda tabiki napacak başka.

monitör tamiri diye birşey duydunuz mu siz hiç ?

çok zor yani zaten 3 4 parçadan oluşuyor monitör panel en önemli parçası onda sıkıntı oldumu direk onu değiştirmek yerine monitörü değiştiriyorlar.
  • akşam üzeri uğrar bırakırım o zaman sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego26

Bimekste şu an 442 tl çok iyi fiyat piyasaya göre

http://www.bimeks.com.tr/urun/139662/aoc-e2461fwh-23-6-genis-ekran-led-monitor-.aspx

yalnız dikkat teşhir felan olmasın bimeks anca o zaman düşürüyor bu kadar.
  • diego26 kullanıcısına yanıt
    Eger teşhir değilse 50 TL de indirim mevcut şuan bimekste bomba olur resmen.

Edit : Dual ekran yaptırır bu kampanya yaw :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 19 Temmuz 2014; 15:12:24 >
  • Section8 kullanıcısına yanıt
  • kesinlikle vatanda 570 tl şuan bimeks çok ucuz şuan alacak olan varsa alsın harika derecede kar yapar

http://www.vatanbilgisayar.com/236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 19 Temmuz 2014; 15:30:03 >
  • 1 ay önce 530 a almıştım Bimeks'ten koymadi değil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diego26 -- 19 Temmuz 2014; 16:18:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.