Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
54
Favori
164.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SesliDüsünenFilozof

luminance contrast 60 brigtness 85, gamma 2, color setup warm ,

bright frame britgtness 55 contrast 55

aman hocam bunlar ne ya

o gamma 2 oldukça olmaz o iş
  • fiyat aralığı nedir şuanda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

fiyat aralığı nedir şuanda?

570
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

fiyat aralığı nedir şuanda?

570

memnun musunuz daha güzel bir şey çıktı mı geçen zamanda?
  • quote:

memnun musunuz daha güzel bir şey çıktı mı geçen zamanda?

hayır

daha düşük fiyata asus 239hv var o da fena değil
  • gamma 2yi şuan yaptım zaten sizin ayarlarnızı denedım eski ayarlarımı hatırlamıyordum en parlak sekilde ayarladım tekrardan @bjk_murat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

gamma 2yi şuan yaptım zaten sizin ayarlarnızı denedım eski ayarlarımı hatırlamıyordum en parlak sekilde ayarladım tekrardan @bjk_murat

senin sistemi benmi topladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

gamma 2yi şuan yaptım zaten sizin ayarlarnızı denedım eski ayarlarımı hatırlamıyordum en parlak sekilde ayarladım tekrardan @bjk_murat

senin sistemi benmi topladım.

gibi gibi ben bir kaç değişiklik yaptım

• Arkadaşlar monitörü kullananlara bir sorum olucak.Ekranın köşelerinde black border dediğimiz olay oluyor mu sizde? İlk kullandığımda yoktu diye hatırlıyorum ama şimdi var,gerek nviada ayarları olsun gerek hdmi yerine vga kablo kullanmak olsun hatta başka pc de bile denedim onda da çıkıyor.Acaba monitörün kendisinde vardı da ben mi fark etmediydim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

Arkadaşlar monitörü kullananlara bir sorum olucak.Ekranın köşelerinde black border dediğimiz olay oluyor mu sizde? İlk kullandığımda yoktu diye hatırlıyorum ama şimdi var,gerek nviada ayarları olsun gerek hdmi yerine vga kablo kullanmak olsun hatta başka pc de bile denedim onda da çıkıyor.Acaba monitörün kendisinde vardı da ben mi fark etmediydim ?

ufak bir siyah boşluk diyorsan monitörün kendisinde var.
  • Monitörün ta Kendisi beyler süper dün fiyatı 700 küsürdü ne ara 570 olmuş eğer bu linke başka zamanda tıkladığınızda fiyat yüksek ise indirimi bekleyin 570 tl olmuş hemen

Link:http://www.vatanbilgisayar.com/236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor.html
  • bugün 570 tlden aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfc

bugün 570 tlden aldım..

hayırlı olsun.

aramıza bir kişi daha katıldı

kurulum felan yaptınız mı güzel mi ?
  • Hocam tesekkurler.ctesi sistemi toplucam nasip olursa suan kutusunda yatiyor.yarin olu piksel vs testlerini yaparim:)

• Leptopı bu monitöre nasıl bağlarız , neler gerekir ? Lenovo Z500'ümü bağlamak istiyorum da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün vatancomputer'dan bi tane de ben aldım.orada denemedim acelem vardı.eve geldim ölü piksel cıktı ekranın ortaya yakın üst sağ köşesinde.yarın gidip değiştirme talep edeceğim umarım yan cizmez vatan.var mı tercübesi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfc

Hocam tesekkurler.ctesi sistemi toplucam nasip olursa suan kutusunda yatiyor.yarin olu piksel vs testlerini yaparim:)

sistem için pm at yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Leptopı bu monitöre nasıl bağlarız , neler gerekir ? Lenovo Z500'ümü bağlamak istiyorum da

HDMI bağlantısı sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom55

bugün vatancomputer'dan bi tane de ben aldım.orada denemedim acelem vardı.eve geldim ölü piksel cıktı ekranın ortaya yakın üst sağ köşesinde.yarın gidip değiştirme talep edeceğim umarım yan cizmez vatan.var mı tercübesi olan?

evet var.

ilk asus almıştım hatta değiştirip bunu aldım iyiki almışım tarih yazdık burada.
  • Hocam benim pcnin çözünürlüğü 1366 x 768 , yine de bu ekranda 1920 x 1080 açabilirim değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.