Şimdi Ara

Batman Arkham Origins (PS3 ANAKONU) OYNANIŞ VIDEOSU MEVCUT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
5
Favori
5.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Etkilendiğimiz Batman Serisinin yeni oyunu yolda, BATMAN ARKHAM ORIGINGS 25.10.2013 Tarihinde satışa sunulacak. Oyun süper grafik bakımından, şimdilik sadece aşağıdaki trailer mevcut. Trailer'i bizim için çeviren ''Arda Can Coşkun'' adlı arkadaşa teşekkürler. Arkham City'nin oyun motoru ile hayan bulan Arkham Origins, serinin önceki oyunlarından bir kaç yıl öncesini işliyor. Batman'in bazı kötü karakterlerle ilk defa karşılaşması konu alınırken Deathstroke gibi ilk defa işlenen kötü karakterlere yer veriliyor.

Arkadaşlar ÖNEMLİ !!

Batman Arkham Origins'te oyunun önsiparişini yapanların Deathstroke'a oynanabilir karakter olarak ulaşabilecekleri bilgisi daha önce ortaya çıkmıştı. Şimdi bu konu hakkındaki bilgiler biraz daha netleşmeye başlıyor.

ve bir başka önemli şey ise;

Warner Bros., Batman: Origins'te dublaj sanatçısı konusunda aldığı radikal kararları takipçileriyle paylaştı. Batman: Arkham Asylum ve Arkham City'deki Batman'in sesi Kevin Conroy oyunda başka bir karaktere ses verecek ancak Batman rolünü başka bir oyuncuya veriyor.

Roger Craig Smith (Assassin’s Creed - Ezio Auditore, Resident Evil - Chris Redfield, Sonic, Captain America oyunları/animasyonları) yeni oyundaki Batman'i seslendirecek. Aynı zamanda Troy Baker Joker rolünü üstlenecek. Baker'ı daha önce BioShock Infinite'te Booker DeWitt'i, Final Fantasy XIII'ten Snow'u, Mass Effect 3'ten Kai Leng'i, Catherine'den Vincent'ı ve daha birçok oyun karakterini seslendirirken görmüştük.

Not: Bilgiler alıntıdır.

Sıcağı sıcağına yeni oynanış video'su;

Demo'ya ait oyun içi görüntüler

İnternet Sitesi İçin Tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaos Knight -- 14 Haziran 2013; 1:51:23 >

• Yeni nesle gelir mi acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • netherrealm mi yapıyodu oyunu , çok belli herkes birbiriyle kapışıyo hem de öldüresiye , bruce wayne de değişmiş sanki arkham city ve asylum'daki batman'ı az çok andırıyo.
  • bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacı simage yapsaydın resimler..
  • @phantom_coal Videonun sonuna bakın, ps3 /ps4 yazıyor

@erdemkose78 Kesinlikle Grafikler muhteşem zaten ama oyun içi grafiklerin böyle olucağını hiç sanmıyorum. Umarım yanılırım..

@BD911 Resimleri simage yapmam için bir sebep verirsen daha hoşnut olurum, tabi ki de yaparım seni kırmam ama sebep nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaos Knight -- 3 Haziran 2013; 0:37:45 >
  • Hacı sayfa düzeni dağılmış gitmiş ondan dedim tabi sen nasıl istersen öyle olur.
  • tamam hocam, bir kaç resimde kaymış zaten yeni bir kaç ekleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkose78

netherrealm mi yapıyodu oyunu , çok belli herkes birbiriyle kapışıyo hem de öldüresiye , bruce wayne de değişmiş sanki arkham city ve asylum'daki batman'ı az çok andırıyo.

Origins geçmişi anlatıcak, gençliğinde ki wayne olabilir.

• Konusu yok muydu bunun halihazırda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitirelesi bir oyun olacağı kesin. Son çıkan Batman oyunları eşssiz bir tad bıraktı damağımda. Hmmm super.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EquiN0x

@phantom_coal Videonun sonuna bakın, ps3 /ps4 yazıyor

@erdemkose78 Kesinlikle Grafikler muhteşem zaten ama oyun içi grafiklerin böyle olucağını hiç sanmıyorum. Umarım yanılırım..

@BD911 Resimleri simage yapmam için bir sebep verirsen daha hoşnut olurum, tabi ki de yaparım seni kırmam ama sebep nedir

Videonun sonunda göremedim, ps4 yazısını. Ayrıca bu deathstroke ile arrow dizisinde ki deathstroke aynı değil mi , bence bu karakter sonra batman e yardım eder.

• Oyun hakkında 1 tane video var ve sitesinde henüz detaylı bir açıklama mevcut değil. Her şey olabilir. Açıkçası yeni nesile uygun bir şekilde çıkıcaktır buna eminim.

@Only Love Aynı fikirdeyim Arkham City'nin hikayesi ve etkileyi dövüş taktikleri güzeldi.
  • hocam konusu önceki oyunları batman arkham city ve arkham asylum 'dan bir kaç yıl öncesini işliyor.
  • hocam dediğiniz gibi yaptım hoş olmadı gibi ama sizin görüşünüz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EquiN0x

hocam konusu önceki oyunları batman arkham city ve arkham asylum 'dan bir kaç yıl öncesini işliyor.

Yanlış anladın dostum Oyunun ana konusu var diye hatırlıyorum.
  • Bence olmuş dostum.. Ama sen beğenmediysen biraz küçük resimler koy..Orada 6000x3300 lük resim var en azından o küçük olabilir..
  • Hocam oyun 2011 çıkışlı olduğu için bitireli baya oldu mağlesef hatırlamıyorum
  • Böyle olsun sıkıntı yok
  • İmzana bakıp bakıp gülüyorum hay sen çok yaşa. Adamı döv döv bitiremedi Kratos reis.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.