Şimdi Ara

OCZ Vector 256GB SSD Video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videomuzda OCZ'nin tamamen kendisi tarafından geliştirdiği ve performans sınırlarını  zorlayan SSD sürücüsü Vector'ü inceliyoruz.

• Bir OCZ Vertex kullanıcısı olarak OCZ Vector serisinde de güzel işler çıkarmış
  • Vertex 4 sahibi olanlar için değiştirmeye gerek yok kesinlikle

• 4 tane OCZ Vector curuttum 1.5 ayda... Sonuncusunu da artik iade ettim. Newegg sagolsun hemen degistirdi her seferinde, bana hic stabil gelmedi, uzak durmanizi oneriyorum.

• DH ekibi eylememi gitti ikisi bir nerde....

• Transend alınabilir gibi duruyor o okuma hızıyla ne diyorsun ustam ?
  • Samsung un Ssd leri gelse iyi olcak

• Merhaba, Şu sentetik testleri seslendirirken hiç sıkılmıyormusun Ender bey. Valla ben izlernek acayip sıkıldığımı farkettim yaw. :)
    Birde ürünlerin isimlerini de peşpeşe söyleyince o hoooo aga gezmeye gidelim yahu. :)

• Bu gaz bi harika dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 3 Haziran 2013; 22:04:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oray

4 tane OCZ Vector curuttum 1.5 ayda... Sonuncusunu da artik iade ettim. Newegg sagolsun hemen degistirdi her seferinde, bana hic stabil gelmedi, uzak durmanizi oneriyorum.

Kesinlikle !! Benimde 2 aylık 256GB Vector ortada hiçbirşey yokken kendi kendine bios'da gözükmemeye başladı. OCZ'de bu durumun farkında ve aradan çok kısa bir zaman geçmesine rahmen yeni seri SSD'leri çıkardılar.
  • 128gb vertex4 ile 128gb vector arasında 100tl kadar fark varken pek tercih edilebilir gibi durmuyor. Yeni olarakta OCZ Vector 450 çıktı. O da Vectorden daha düşük bir performansa sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 4 Haziran 2013; 14:44:14 >
  • O test karşılaştırmalarında neden Samsung 840 Pro yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyide daha SSD almamışım neler çıkyıor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

İyide daha SSD almamışım neler çıkyıor :)

Daha iyi ya işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • işime yarayacak teşekkürler.
  • Gigabyte X58A ile ek verimli çalışmıyor sanırım. Ya chipset sorunu var ya da başka bir şey. 3 tane sata-III kablosu değiştirdim. Yine de belirtilen değerle yakın bir seviyeye ulaşamadım.

• İnceleme için teşekkürler.Yalnız an itibariyle bu ürünün fiyatı vatanbilgisayarda 790 Türk Lirası.Hakikaten az para değil.
  • Keşke bütün SSD lerin TEST sonuçlarını SS leyip resimlerini konu altına koysanız.ALbüm olarak resimleri görmek gerçekten karşılaştırma için iyi olabilir örnegin Samsung veya memoraight gibi ürünlerle bu ürünü kıyaslamak isterdim detaylıca.

Ve sizden bi ricam daha resimleri son 4 ay içinde yapılan yada 6 ay içinde yapılan testler şeklinde toparlayabilirsiniz.Çok yardımcı olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.