- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
LG 32la620s İnceleme
625 Cevap54311 Görüntüleme17 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2703 Mesaj
2 Haziran 2013; 18:31:58 

dün gece itibariyle led tv arama sıkıntısından kurtulmuş durumdayım. uzun süredir yorum, inceleme veya fikir bulmak için girip çıkmadığım yer kalmadı fakat ayrıntıya ulaşamadım. bu nedenle de ürün hakkında ufak tefek fikirlerimi paylaşmak istedim.

öncelikle bu forumda çeşitlli başlıklarda teşhir ürünlerinin tüketiciye satılması durumuna karşı uyanık olunması ve bununla ilgili ipuçları veren arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. kafamı kurcalayan konulardan biri buydu. neyseki böyle bir şey başıma gelmedi. kutu gayet temizdi. askı delikleri, vidalar, pakette problem yoktu. ilk açıldığı belliydi.

1

servisle birlikte ölü piksel, ışık sızdırması ve bulutlanmayı kontrol ettik. hatta bulutlanma ve ışık sorunu için servisi banyoya kapatıp bu şekilde denedik :D zifir karanlıkta sıkıntı yok. yalnız tv'nin arka tarafı biraz kalın gibi geldi. önden bakınca daha ince bir izlenim veriyor. çerçeve ince çünkü.

GÖRÜNTÜ
Ekran kartımın hdmi çıkışı olduğunu sanıyordum. meğer yokmuş :D dvi/hdmi kablo almak zorunda kaldım. bu şekilde görüntüyü aktardım. görüntü netliği oldukça güzel. fakat hdmi bağlanmadığım için ses aktarımı başarılı olamadı. fakat smart tv üzerinden denemelerimde çok kötü olmadığını farkettim. zaten philips 4+1 bağlayacağım haftaya.

İlginç bir durum var yalnız. input lag mı başka bir şey mi nedir, fare hareketime anında cevap vermiyor. sanki zor ilerliyor imleç. fakat tv'nin bir kaç modu var. örneğin oyun moduna aldığınızda sorun düzeliyor. input lag olayını halletmek için hazırladıkları bir olay sanırım. daha erken tepki veriyor bu modda kullanınca. arkadaşımın da panasonic 32" led'i var. aynı sorunu yaşıyor muydu hatırlamıyorum ama ondan gecikme daha belirsiz diye hissediyorum. oyun modu yanında, sinema, canlı, eco ve normal gibi seçenekler var. örneğin canlıda renkler çok cart. göz yorar gibi parlak. ama çok güzel.

0

3D
3d beni korkutan bir özellikti. çünkü daha önce elektronik marketlerde 32"lerde inceleme yapmıştım. gölgelenme, görüntünün tam birleşmemesi gibi bir durum vardı. panora teknosa'da uzun uzun denedik arkadaşla. hatta personelin sabrına da hayran kaldım. evde de elimdeki 3d filmleri teker teker denedim. hiçbir sorun yok. gayet güzel diyebilirim. hatta birazdan oz'u izleyeceğim. daha tekrar yorum yapabilirim bu konu ile ilgili.

OYUN
Oyun konusunda görüntülerin çok güzel olduğunu söyleyeyim öncelikle. sadece wot oynuyorum şu sıra. eski phlips 22ws kadar çabuk tepki alamadım. çok az da olsa bir input lag sorunum var gibi. oyun modunda bunu en aza indiriyor sistem ama tam olarak bir konsol bağladığımda görebilirim. dolayısıyla da oyun için puan kırabilirim. zaten input lag olayında en iyiler, sony, philips, panasonic.

0

SMART TV
Ağ kablosunu ekrana bağladım. youtube 3d vs bir kaç uygulama denedim. çok gerekli bir özellik değil benim için ama kumandayı alıp uzaktan vakit geçirmek için kullanılabilir. bu arada içinden akıllı kumanda çıkmıyor. teknosa 3 aylık film paketi hediye etti. elinde kalmadığı için daha sonra tekrar uğrayıp alacağım.

0

inceleme olarak değil de küçük bir fikir paylaşımı olarak kabul edin. Sorularınız olursa bir süre başlığı kontrol edeceğim. yardımcı olmaya çalışırım. inşallah faydalı olur. ayrıca panora teknosadaki görevli arkadaşlar Gökhan ve Yasin'e de yardımları için teşekkür ederim. Biraz uğraştırdım :)

1
0
0
0

Not: Başlıktaki hata düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 31 Temmuz 2013; 0:30:09 >

2474 Mesaj
3 Haziran 2013; 13:58:20 

Ellerine sağlık güzel bir inceleme olmuş. Oyunlar için lg tv alamayacağız o zaman ben sony araştırmasına başlayayım.

PSN : CelalTR

Bilgisayar Mühendisi

147 Mesaj
3 Haziran 2013; 14:31:49 

karasal yayında kare kare görüntüleme oluyor mu?

uydu alıcısı dahili mi yoksa kutu mu lazım yine? uydu görüntülerinde karelenme oluyor mu?

internet performansı nasıl. rica etsem dizi mag a girip dizi izleyebilir misiniz? yine facebookta okey falan oynanıyor mu bakabilir misiniz?

biraz çok soru sordum ama yardımcı olursanız çok teşekkür ediyorum.

90 Mesaj
3 Haziran 2013; 16:58:41 

Merhaba arkadaşlar ,

32la620 almak isteyen arkadaşlar şuan ürünün fiyatı düştü kampanya var 1145 TL teknokurdu.com da ücretsiz kargo Lg Türkiye garantili akakce sıramalasında aşağıdaki linkde görebilirsiniz ;
http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-lg-32la620s-fiyati,1068756.html

http://www.teknokurdu.com

2703 Mesaj
3 Haziran 2013; 19:02:40 

quote:

Orijinalden alıntı: M..T

karasal yayında kare kare görüntüleme oluyor mu?

uydu alıcısı dahili mi yoksa kutu mu lazım yine? uydu görüntülerinde karelenme oluyor mu?

internet performansı nasıl. rica etsem dizi mag a girip dizi izleyebilir misiniz? yine facebookta okey falan oynanıyor mu bakabilir misiniz?

biraz çok soru sordum ama yardımcı olursanız çok teşekkür ediyorum.

salondaki uydu bağlantısına cihazı takıp denedik. görüntü gayet güzel. göze batan bir durum görmedim.

dahili hd uydu alıcı var.

benim bağlantı şu an 3mbit. fakat biraz önce dizimag'den walking dead izledim. sorun yok. yaklaşık 5-10 dakika arası izledim, hata vs yok. okey deneme şansım olmadı. hiç face üzerinden de oynamadığım için nasıl bilmiyorum :D sorun çıkaracağını sanmıyorum.

fakat la620s kutusundan akıllı kumanda çıkmadığı için smart tv olayı biraz yorucu.

diğer taraftan, konsol, ağırlık oyun için kullanacak arkadaşlar bu tv'ye alternatif olarak philpslere bakabilirler. fiyat da makul düzeyde. ben artık değiştirmek tekrar aynı süreci yaşamak istemiyorum. genel anlamda memnunum. renkler falan çok iyi. 40 yaşına kadar da hala oyun oynar mıyım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 3 Haziran 2013; 19:03:48 >

601 Mesaj
4 Haziran 2013; 10:15:13 

hocam öncelikle inceleme için teşekkürler yalnız başlıktan 32lm620s yazıyor.Ürün 32la620s görünüyor.tv ile ilgili bi kaç resim daha paylaşırsanız çok iyi olur..

AMD PHENOM II X4 965 BE , GİGABYTE GA-970A-UD3 , ASUS GTX 560 TOP EDİTİON , THERMALTAKE SWİNG VB6000WBS , KİNGSTON 4GB DDR3 1600 MHZ , SAMSUNG 21.5" B2230H ANALOG DVI HDMI , SONY RX 99 , SONY NWZ-E444B MP4 PLAYER !!!

2703 Mesaj
4 Haziran 2013; 22:57:18 

quote:

Orijinalden alıntı: seyfi8935

hocam öncelikle inceleme için teşekkürler yalnız başlıktan 32lm620s yazıyor.Ürün 32la620s görünüyor.tv ile ilgili bi kaç resim daha paylaşırsanız çok iyi olur..

uyarı için teşekkürler başlıktaki hata düzeltildi.

Bu arada ürün ile ilgili bir gelişme oldu.

Tv'nin filmlerde görüntüyü kesik kesik ilerlettiğini farkettim. dikkat edince belli oluyor. ilk gün anlamamışım tabiki. üstelik bir çok film ile denedim. mkv, küçük büyük boyutlar, avi vs. hatta bilgisayar olarak kullandığım için acaba kasadan mı kaynaklanıyor diye 500mb civarı bir filmi flasdiske atıp usb üzerinden çalıştırdım aynı sorun var. elimdeki 5-6 filmin de sıkıntılı olma şansı yoktur herhalde. filmleri 3d olarak çalıştırıp bu şekilde izleyince bu kesik ilerlemeler daha net ortaya çıkıyor. bugün lg çağrı merkezine kayıt bıraktım. kurulumu yapan servis gelip bakacak. sen bunca zaman araştır, sonra git bu sorun seni bulsun. şimdi gözüm takılıyor sürekli. hatta film izlerken atlıyor mu atlamıyor mu buna bakıyorum.

601 Mesaj
5 Haziran 2013; 9:02:57 

bi arkadaşımda 32lm611s var ki en düşük modeli.onda hiç böyle sorunlar yok.İnşallah bir sonuca ulaşırsınız.Aldığınız televizyonun fiyatı 1 gecede bikaç mağazada 200-300 tl arttı.kliksada goldda 1400 e yaklaştı fiyatlar.eski haline döner haftasonu umarım..

AMD PHENOM II X4 965 BE , GİGABYTE GA-970A-UD3 , ASUS GTX 560 TOP EDİTİON , THERMALTAKE SWİNG VB6000WBS , KİNGSTON 4GB DDR3 1600 MHZ , SAMSUNG 21.5" B2230H ANALOG DVI HDMI , SONY RX 99 , SONY NWZ-E444B MP4 PLAYER !!!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Haziran 2013; 9:15:56 

Ellerine sağlık güzel bir inceleme olmuş

2703 Mesaj
5 Haziran 2013; 10:15:31 

teşekkürler, inşallah sonuca ulaşırız sıkıntı olduğuna servisi ikna edebilirsem. elektronik şans işi. keşke pfl5008 alsaymışım diyorum şimdi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Haziran 2013; 10:55:55 

GÜZEL İNCELEME BRO

2703 Mesaj
5 Haziran 2013; 12:49:23 

teşekkürler :D

1905 Mesaj
7 Haziran 2013; 13:47:30 

Bende almayi dusunuyorum tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1614 Mesaj
7 Haziran 2013; 20:03:23 

Bende bir kaç gün içinde ps3 te kullanmak üzere bu tv'yi alacağım acaba oyun konsolunda deneme şansınız var mıdır? Input Lag kafamı baya karıştırdı..

Dükkan'a Ulaşmak İçin Tıklayınız

PSN ID (PS4): byaslan25

2703 Mesaj
7 Haziran 2013; 23:59:14 

sanki biraz lag var gibi ama konsolum olmadığından deneyemiyorum. servisten geldikten sonra arkadaşın ps3'ü alıp deneyeceğim

184 Mesaj
8 Haziran 2013; 0:14:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

sanki biraz lag var gibi ama konsolum olmadığından deneyemiyorum. servisten geldikten sonra arkadaşın ps3'ü alıp deneyeceğim

Televizyonuzun akibeti noldu merak ediyorum size bilgilendirme filan yaptılarmı

1614 Mesaj
8 Haziran 2013; 7:49:24 

Merakla PS3 'u denemenizi ve yorumlarınızı bekliyorum..

Dükkan'a Ulaşmak İçin Tıklayınız

PSN ID (PS4): byaslan25

2703 Mesaj
8 Haziran 2013; 10:22:20 

@mambas

biraz önce görüştüm. test ediliyormuş hala. pazartesi bilgi verilecekmiş. 3-5 tane film denersin sorun varsa vardır, yoksa yoktur. 5 gün ne deneniyor anlamadım.

tv gelsin bir konsol takıp burdan paylaşacağım arkadaşlar.

184 Mesaj
8 Haziran 2013; 10:42:56 

5 gün bekletilmesine çok üzüldüm :/ değişim hakkından hiç söz edildimi merak ediyorum

359 Mesaj
8 Haziran 2013; 11:28:08 

ben bu tv yi bilgisayar monitörü olarak kullanmak istiyorum gerek oyun gerek internet ve film izlemek için acaba yerinde bir seçim olurmu yoksa 27'' bir monitör alıp onumu kullansam karar veremedim sizin fikirleriniz nedir

AVR: DENON 1911 FRONT: FOCAL ARİA 926 CENTER: FOCAL ARİA CC 900 SURROUND: FOCAL ARİA 906 TV: VESTEL 37" LCD PF7014
PC İNTEL İ5 3570K - MSI Z77A-GD55 - CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1600MHz - CORSAIR 120GB Force 3 GT SSD - 500GB WD HD- MSI HD7850 Twin Frozr O.C. - ASUS DWD RW - COOLER MASTER HAF XB - CORSAIR TX 850W PSU

29 Mesaj
8 Haziran 2013; 17:18:01 

ürünü bugün Forum Istanbul'da 1099 TL ye gördüm, 4 gözlük + TV sehbası veriyorlar. Fiyat bir hayli düşük durumda ancak merak ettiğim bu ürünün DVB-C modeli olup olmadigi zira Teledünya kullanicisiyim ve kutudan kurtulabilirim bu sayede

2703 Mesaj
11 Haziran 2013; 0:08:11 

geçen hafta servise teslim ettiğim cihaz bugün itibariyle geri getirildi ve yeniden kullanmaya başladım. üzülsem mi sevinsem mi bilmiyorum ama servis cihazda herhangi bir problem olmadığı kanaatinde. arkadaşlar getirdi cihazı yeniden kurdu ve eski filmleri tekrar birlikte izledik. iddiaya göre monitör olarak kullandığımdan bu sorunu yaşadığımı söylediler. usb üzerinden aynı filmleri oynattık. evet doğru hiçbir sorun çıkmadı. normalde bilgisayara bağlıyken takılan videolar flash ile sorun çıkarmadı. ayrıca ekran kartımın ayarlarından 50hz yenileme hızını 60hz'e yükselttim. bu da farkettirdi. biraz önce sammy'i baştan sonra izledim harikaydı. görüntü muhteşem ve takılma hiç olmadı. yani 1 hafta boş yere serviste kaldı tv. ayrıca pes 2013 oynamayı denedim kol ile. bir problem yok. lag olayı bilgisayar nedeniyle de olablilir çok fazla hissedilmiyor. konsol olayını da bir arkadaştan pes alıp deneyeceğim. burdan bilgi veririm.

@ K@FKASYALI

bence 27" almak yerine 32" alıp keyifli izleyin filmleri. küçük odalar için veya monitör için gayet uygun. çok dibinden bakmazsanız kullanışlı. ayrıca bu tv'de enerji tasarrufu diye bir mod var. burdan parlaklığı da orantılı olarak kısabiliyorsunuz. yakınında olsanız da ya da karanlık odada ışık parlaması olmuyor. gerçi bu zaten ayarlardan da yapılabilir ama tek tek uğraşmak istemeyenler için kolaylık olmuş.

184 Mesaj
11 Haziran 2013; 12:05:19 

televizyonunuzda sorun olmaması beni sevindirdi ama biraz geç gelmesine tabi üzüldüm pc den 3D videoyu sorunlu açmasını bilgisayaradan kaynaklanıyor olabilir çünkü film televizyona gelmeden önce pc nin ramine ve işlemcisine gidiyor pc niz o an yorgun olabilirmi çünkü yeni aldığınız pc yle 6 ay sonraki aynı pc yaptığınız işleme göre yorulabiliyo dizüstü pc de bu daha belirgin film tabi 3D olma sebebiyle televizyona gelmeden önce pc nizde bozuluyor olabilir

2703 Mesaj
11 Haziran 2013; 15:32:39 

evet böylece sorun halledilmiş oldu. teşekkürler, şimdilik problem yok.

184 Mesaj
11 Haziran 2013; 15:47:12 

quote:

evet böylece sorun halledilmiş oldu. teşekkürler, şimdilik problem yok.

sorun olmamasına sevindim merak ettiğim bişeyi sorabilirmiyim tv nizde ses tanıma desteği varmı biliyomusunuz hızlı menüye girdiğinizde ses tanıma varmı

2703 Mesaj
11 Haziran 2013; 19:17:30 

ses tanıma gibi bir fonksiyon var. fakat nasıl kullanılır beceremedim.

184 Mesaj
11 Haziran 2013; 23:51:25 

quote:

ses tanıma gibi bir fonksiyon var. fakat nasıl kullanılır beceremedim.

Bendede varda çalışmadı LG ye mail yolladım ses tanıma özelliği sihirli kumanda tanıtınca aktif oluyomuş bende hala almadım :) televizyonlarda LA620 ve LA640 aynı gibi kasaları deiştirmişler ve isimleri değiştirmişler bide wifi var demi LM640 tada var diyolar mesela aslında yok destekler apartla bağlanır öyle deil yani kutudan çıkarınca direk wifi yle internete bağlanabiliyomu herhangi bi aparat gerektirmeden bunuda merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaS -- 11 Haziran 2013; 23:58:02 >

2703 Mesaj
11 Haziran 2013; 23:53:40 

servis geldiğinde doğrudan lan kablo ile kullan , wifi'ye kıyasla daha yüksek verim alırsın dediğine göre var :) benim 4 port adsl modem olduğu için wireless denemedim. ama tahminime göre böyle bir durum var.

294 Mesaj
12 Haziran 2013; 13:04:12 

s.a kardeşim incelemen gayet güzel olmuş teşekkürler. benim aklıma takılan bir sorun daha var. bu smart tv lerde virüs bulaşma ihtimali var ya bazı forumlarda işlemcili olan tv lerde bulaşır yazıyor. bu tv de işlemcisinin olduğunu görmedim ama işte içime kurt düştü bilen kişilere sorayım dedim. yardımcı olurmusunuz?

bir de lg 32lm620s ile 32la620s arasındaki fark nedir?
şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blurskyline -- 12 Haziran 2013; 13:08:41 >

2703 Mesaj
12 Haziran 2013; 16:10:21 

quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

s.a kardeşim incelemen gayet güzel olmuş teşekkürler. benim aklıma takılan bir sorun daha var. bu smart tv lerde virüs bulaşma ihtimali var ya bazı forumlarda işlemcili olan tv lerde bulaşır yazıyor. bu tv de işlemcisinin olduğunu görmedim ama işte içime kurt düştü bilen kişilere sorayım dedim. yardımcı olurmusunuz?

bir de lg 32lm620s ile 32la620s arasındaki fark nedir?
şimdiden teşekkürler.

mesajdan da yazmıştın ordan cevaplamış bulundum.

294 Mesaj
12 Haziran 2013; 16:18:13 

Aynen teskkurler

184 Mesaj
12 Haziran 2013; 17:34:12 

quote:

servis geldiğinde doğrudan lan kablo ile kullan , wifi'ye kıyasla daha yüksek verim alırsın dediğine göre var :) benim 4 port adsl modem olduğu için wireless denemedim. ama tahminime göre böyle bir durum var.

Sorularla sıkıyosam kusura bakma eşimin dükkanına 32LA620S alıcam gibi bikaç gündür internet sıkıntı yaratıyo 32 ekran tüplü tv var onunla deiştirmeyi düşünüyorum bu tv den alırsam akşam rahat ederim. tv nin sizce 800 e düşme ihtimali varmı veya nekadar ucuzlayabilir

5411 Mesaj
12 Haziran 2013; 19:04:19 

Ben fikrimi belirtmiş olayım ; 800 civarına düşme ihtimali ancak seneye bence.Ben geçen seneden beri LM660 takip ediyorum mesela ama o zamanki fiyat ile şimdiki fiyat arasında çok fark yok.Tabi haftasonu indirimleri falan filan ile düşüyor bir şekilde. Aslında hiç belli olmuyor bu TV fiyatları sürekli takip etmek lazım...800 fiyatı bu sene bence zor ama 1300 şimdiki fiyatı sanırım 900 falan görülebilir hafta sonu kampanyaları ile.
Bende bu fiyatı bekleyeceğim ve alacağım..Tabi 32LS560 falan 700 civarına düşmez ise..Düşerse direk onu alırım .Çünkü benim için Full HD olması yeterli, 3D ,Smart pek gerekli değil.

2703 Mesaj
13 Haziran 2013; 9:09:02 

dükkan için alacaksan 3d smart tv bence gerekli değil. philips'in ve lg'nin güzel uygun fiyatlı fhd 32" tvleri var. onlardan alabilirsin. hatta 3d pasif değil diye elediğim samsunglarda bile görüntü çok güzel .

fiyat konusuna gelince bence o kadar düşmez. çünkü tek tük de olsa piyasada kalan 32lm611'lerin bile fiyatı daha 1000 tl'yi görmedi. hepsiburada'da bile hala 1099tl'ydi.

294 Mesaj
15 Haziran 2013; 10:44:04 

selam. tekrar soru soruyorum özr dilerim bu lg 32lm611s nasıldır? smart ı yok. sıkıntı olmaz. ama geçen senenin ürünü olduğu için 3d si nasıldır. bilgisi olan var mı?

5411 Mesaj
15 Haziran 2013; 12:13:29 

Takip ettiklerim arasındaydı..en son ne kadar olmuştu hatırlamıyorum ama 950 civarı imiş şu an..Ama bitmek üzere.Yine rahatlıkla tercih ederim bu modeli de.

184 Mesaj
15 Haziran 2013; 12:23:05 

quote:

dükkan için alacaksan 3d smart tv bence gerekli değil. philips'in ve lg'nin güzel uygun fiyatlı fhd 32" tvleri var. onlardan alabilirsin. hatta 3d pasif değil diye elediğim samsunglarda bile görüntü çok güzel .

fiyat konusuna gelince bence o kadar düşmez. çünkü tek tük de olsa piyasada kalan 32lm611'lerin bile fiyatı daha 1000 tl'yi görmedi. hepsiburada'da bile hala 1099tl'ydi.

Aslında benim içinde smart olması önemli eşim gündüz internette dolaşabilir müşteri beklerken en azından sabah saatlerinde bende akşam rahat ederim :) bayan kuaförü olduğu içinde sorun yok fakat şöyle bir sıkıntı var her gelen dur bişeye bakayım derse dükkandaki kalfa ve çıraklarıda düşünürsek tv heder olurmu acaba diye korkuyorum şu an evdede onun iştişaresini yapıyoruz

2703 Mesaj
15 Haziran 2013; 13:45:46 

@blurskyline

forumda bir arkadaş la izledikten sonra lm izlenmiyor demişti. demekki görüntü farkı var. 3d'sini deneme fırsatım olmadı lm serisinin fakat la çok iyi. lm serisinde dts ses formatını açmıyor. yani usb üzerinden her filmi izleyemezsiniz ama bilgisayarda ses formatını 5 dakikada çevirebilirsiniz. fark bundan biaret :)

@MambaS
dükkanda çırak müşteri vs tv'yi kurcalayacak çok insan var ben de uyuz olurum öyle işe. ama sürekli de kurcalayacaklarını sanmam. kumandayı ortada bırakıp milleti davet etmezsiniz işe :) ayrıca çıraklar da hevesini aldıktan sonra sanmıyorum sürekli kurcalayacaklarını. tabi face hastalıkları yoksa :D

294 Mesaj
15 Haziran 2013; 14:55:28 

tamam 32la620s almaya karar verdim. darty de 1.099 tl. alıyorum inş. yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blurskyline -- 15 Haziran 2013; 14:56:33 >

601 Mesaj
15 Haziran 2013; 14:58:06 

quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

tamam 32la620s almaya karar verdim. darty de 1.099 tl. alıyorum inş. yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

kliksa da da 1.099 tl + %10 worldpuan hediye bilginize..

294 Mesaj
15 Haziran 2013; 15:03:05 

kliksa internetten alınmıyor mu? ve World kartımın limiti dolu

2703 Mesaj
15 Haziran 2013; 16:23:05 

fiyat iyiymiş. alan arkadaşların beklentisini karşılar inşallah. hayırlı olsun.

294 Mesaj
15 Haziran 2013; 17:55:44 

az önce ürünü aldım. paraf kartın babalar gününe özel kampanyasından yararlardım 150tl indirim kazandım. tv 950 tl ye geldi hemen ürünü açmak kurcalamak istiyorum ama. servis i pazartesi gününe kadar beklicez artık.

294 Mesaj
15 Haziran 2013; 17:57:02 

quote:

fiyat iyiymiş. alan arkadaşların beklentisini karşılar inşallah. hayırlı olsun.

teşekkürler kardeşim. yardımların için sağol.

1856 Mesaj
15 Haziran 2013; 19:57:49 

İnceleme için teşekkürler. bende ürünü darty mavişehir mağazasından bu gün aldım 32LA620S indirimdeydi 1.099 TL özelliklerine göre baya uygun. Mağazada 3D testide yaptık başarılı görünüyor umarım indirdiğim 1080P 3D filmler evdede aynı performansla çalışır mağazadaki tanıtım filmi 3D olarak çok başaralıydı.

İntel Core i7 4790 3.6 Ghz \\ Msi Z97 Pc Mate \\ Sapphire Dual-X R9 280 3GB GDDR5 384 Bit \\ Corsair 8 Gb Vengeance DDR3 1600 MHz Ram \\ 2.5 TB SATA 3.0 Hd \\ Cooler Master Elite Rc-430 500 W \\ Philips 19" Led \\ Creative T6160 5+1 Sound System \\ Xigmatek Red Scorpion cpu cooler

2703 Mesaj
15 Haziran 2013; 22:13:25 

hayırlı olsun blurskyline fiyat çok iyi bence :) keşke bekleseymişim ben de biraz.

3d konusunda bence tereddütünüz olmasın. filme göre değişiyor tabi performans. ama genel olarak güzel bence.

294 Mesaj
16 Haziran 2013; 11:06:29 

quote:

hayırlı olsun blurskyline fiyat çok iyi bence :) keşke bekleseymişim ben de biraz.

3d konusunda bence tereddütünüz olmasın. filme göre değişiyor tabi performans. ama genel olarak güzel bence.

Tesekkuler. Kismetmis.o karta ozel indirimi de orda ogrendim servisin gelmesi icin sabirsizlaniyorum.
Bir de servis gelince tvde neleri uygulamam gerekiyor. Kisaca bir ozetler misin kardesim sana zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blurskyline -- 16 Haziran 2013; 11:09:08 >

2703 Mesaj
18 Haziran 2013; 13:06:37 

uygulaman gereken bir şey yok. tvde çeşitli modlar var. yaptığın işleme göre görüntü özelliklerini otomatik değiştirince daha keyifli oluyor. ben sürekli monitör olarak kullandığım için benimki oyun modunda. mouse tepkisi daha iyi. film izlerken de sinema moduna alıyorum. renkler güzelleşiyor. böyle şeyler. zaten güncel yazılım mevcut. yenisi de yok henüz. hayırlı olsun. ama aklımın bir köşesinde 5008 var hala :)

488 Mesaj
19 Haziran 2013; 15:05:01 

quote:

uygulaman gereken bir şey yok. tvde çeşitli modlar var. yaptığın işleme göre görüntü özelliklerini otomatik değiştirince daha keyifli oluyor. ben sürekli monitör olarak kullandığım için benimki oyun modunda. mouse tepkisi daha iyi. film izlerken de sinema moduna alıyorum. renkler güzelleşiyor. böyle şeyler. zaten güncel yazılım mevcut. yenisi de yok henüz. hayırlı olsun. ama aklımın bir köşesinde 5008 var hala :)

Arkadaşın demek istediği servis gelince "tvyi nasıl test edeyim, neleri kontrol edebilirim?" demek istemiş bence. Ne gibi hataları nasıl test edebileceği örneğin ışık sızmasını nasıl kontrol edebileceği. Zira bu cevap yeni tv alıcak çoğu kişi önemli.

INTEL Core I5 2500K / MSI P67A-G45 / MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II OC / GSKILL 4Gb(2*2Gb) 1600Mhz CL7 / OCZ Vertex 4 128Gb / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / OCZ Fatal1ty 550W / LG 21.5" W2261VP-PF

2063 Mesaj
21 Haziran 2013; 21:52:38 

Ben de aldim bu modeli. Ps3 icin kullanacagim. Yarin servis gelip kuracak. Servise ne gibi kontrollleri yaptirmami onerirsiniz?

@Anadolu

Bu mesajda bahsedilenler: @Anadolu

Band of Brothers - Breaking Bad - Dexter - FlashForward - Friends - Game of Thrones - Homeland - House M.D. - How I Met Your Mother
Kyle XY - Lost - Prison Break - Sherlock - Sons of Anarchy - South Park - Spartacus - Teen Wolf - The Pasific - The Walking Dead

Sony Xperia Z2
Samsung Galaxy Note 10.1
Canon EOS 600D + 18-55 IS II

MSI GE70-2PC-266TR Apache : Intel Core Haswell i7 4710HQ 2.5Ghz - Nvidia GeForce GTX850M 2GB DDR5 - 16GB Ram - 1TB - 17.3" 1920x1080 FullHD - Windows 8.1

2703 Mesaj
23 Haziran 2013; 23:15:06 

muhtemelen cevap vermekte geç kaldım. şehir dışında olduğum için pek giremedim. herhalde sorun yoktur.

4 Mesaj
25 Haziran 2013; 21:36:28 

MERHABALAR.
UZUN ZAMANDIR ARAŞTIRMA YAPIYORUMDUM. EN SONUNDA VİAPORT KİPADA 1099 TL ALDIM.
3D HARİKA. NORMAL YAYINDA HANGİ KANAL OLURSA OLSUN ÇOK GÜZEL. KARELENME VE TİTREME YOKTUR. ÖNCEKİ TVİM 127 EKRAN PLAZMA İDİ.

4 Mesaj
25 Haziran 2013; 21:40:54 

İNTERNETİM YOKTUR. O YÜZDEN DENEYEMEDİM. FİLMLERİ HEMEN AÇIYOR. USB VE HDD Yİ TAKTIĞIMDA HIZLI BİR ŞEKİLDE VİDEOLARI ORTAYA ÇIKARTTI. KENDİ ÇEKTİĞİM HD VİDEOLARI CANLI GÖSTERİYOR. HERSEFERİNDE BİRDAHA İZLEMEK İSTİYORUM.