Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ademtasdan

arkadaşlar herkes faydalansın. uydu kanal listenizi usb ye kaydedebiliyoruz. anlatacağım 620s serisi için.
    öncelikle fat32 usb takın tv ye. kumandadaki setting tuşuna ekranın üstünden kanal bilgisi çıkana kadar basılı tutun. kanal bilgisi çıkınca 1105 tuşlayıp ok ye basın ve menü karşımızda. usb cloning e giriyoruz ve send to usb diyoruz usbye yedek alıyor.yedeği tv ye kurarkende receive diyoruz yüklüyor. ayrıca aldığınız yedek dosyayı pc de düzenleme imkanıda var. programın linklerini daha sonra vericem... umarım yardımcı olur.

Bu listeyi düzenlemek için program önerebilirmisiniz ?
  • Televizyonu almaya planlıyorum ama internette bolca "kendiliğinden açılıp kapanıyor" ve "bellek hatası" sorunlarından bahsediyor.
    bu forumda son yapılan muhabbetlere bakınca kimsenin bir problem çekmediğini görüyorum, acaba güncellemeden sonra falan mı düzeldi?
    bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loopiss

Televizyonu almaya planlıyorum ama internette bolca "kendiliğinden açılıp kapanıyor" ve "bellek hatası" sorunlarından bahsediyor.
    bu forumda son yapılan muhabbetlere bakınca kimsenin bir problem çekmediğini görüyorum, acaba güncellemeden sonra falan mı düzeldi?

Hocam ben tv'yi alalı 11 ay civarı oldu ve bugüne kadar 1 kez bile kapanıp açılma vs birşey olmadı. O bellek hatası sorunu büyük bir sıkıntı değil. Şöyle örnek vereyim bilgisayarda nasılki yer olmayınca sistem uyarı veriyor tv'de de aynen öyle hafızaya aldığı dosyaların belirli bir noktasını kaydedemezse bu sefer uyarı verip sayfayı durduruyor. Telefonda resim çekmek için hafızan olması gerektiği gibi. Bununda bir çözümü var ya yüksek hafızada bir flash bellek ya da taşınabilir hdd de takarak çözebilirsiniz ama ben hafızaya dosya alma diyerek çözdüm. Başkada sorunum yok şükür yeterli benim için. Aklına takılan soruların varsa ben ve diğer arkadaşlar illaki yardım edeceklerdir sana. Eğer izleme mesafen çok yakınsa 32" olanı alabilirsin ben şahsen 32" olanı kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: loopiss

Televizyonu almaya planlıyorum ama internette bolca "kendiliğinden açılıp kapanıyor" ve "bellek hatası" sorunlarından bahsediyor.

Hocam ben tv'yi alalı 11 ay civarı oldu ve bugüne kadar 1 kez bile kapanıp açılma vs birşey olmadı. O bellek hatası sorunu büyük bir sıkıntı değil. Şöyle örnek vereyim bilgisayarda nasılki yer olmayınca sistem uyarı veriyor tv'de de aynen öyle hafızaya aldığı dosyaların belirli bir noktasını kaydedemezse bu sefer uyarı verip sayfayı durduruyor. Telefonda resim çekmek için hafızan olması gerektiği gibi. Bununda bir çözümü var ya yüksek hafızada bir flash bellek ya da taşınabilir hdd de takarak çözebilirsiniz ama ben hafızaya dosya alma diyerek çözdüm. Başkada sorunum yok şükür yeterli benim için. Aklına takılan soruların varsa ben ve diğer arkadaşlar illaki yardım edeceklerdir sana. Eğer izleme mesafen çok yakınsa 32" olanı alabilirsin ben şahsen 32" olanı kullanıyorum.

bilgilendirme için teşekkürler, görünüşe göre halledilmeyecek bir şey değilmiş.
    mesafem yakın ne yazık ki. 2.2 - 3m arası değişen bir mesafe. 40" büyük olacağını düşünüyorum, o yüzden 32" tv ler arasında LG'nin modeli ilgimi çekti.
    ağırlıklı usb'den film/dizi vs izlemek için almayı düşünüyorum, altyazı vs problemi yok sanırım.

• Selamlar,
    32" TV için araştırma halindeyim.. Bu ürün için, bir kullanıcının hepsiburada.com'daki olumsuz yorumunu paylaşıyorum. Sizin de fikirlerinizi almak isterim.

quote:

ürünü 2 gündür kullanıyorum kanal geçişleri çok yavaş 3 saniye kanal geçişi mi olur full hd performansı çok kötü filmi takılarak oynatıyor işlemci gücü yetmiyor sanki 3d yi 5 dakika seyrettim bütün gün başım ağrıdı smart tv kullanışsız ie veya chrome yüklenemiyor bu sebeple pek çok site kullanılmıyor ben pişman oldum keşke bu fiyata en iyisinden yerli tv alsaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoMeOkTaY

Selamlar,
    32" TV için araştırma halindeyim.. Bu ürün için, bir kullanıcının hepsiburada.com'daki olumsuz yorumunu paylaşıyorum. Sizin de fikirlerinizi almak isterim.

quote:

ürünü 2 gündür kullanıyorum kanal geçişleri çok yavaş 3 saniye kanal geçişi mi olur full hd performansı çok kötü filmi takılarak oynatıyor işlemci gücü yetmiyor sanki 3d yi 5 dakika seyrettim bütün gün başım ağrıdı smart tv kullanışsız ie veya chrome yüklenemiyor bu sebeple pek çok site kullanılmıyor ben pişman oldum keşke bu fiyata en iyisinden yerli tv alsaydım

Ben evimde uzun süredir kullanıyorum şimdi şu olay vardır. Bi ürün fabrika ayarlarında sana gelir sen öylece kullanırsan tabiki tatmin olmazsın önce ayarlarına bi bakacaksın sonra sorun var mı yok mu diye yorum atacaksın. Söylediklerinin 1 tek kanal geçişlerine katılırım o da tam değil. Ben sadece 1 sn ile geçiyorum bazı kanallar var bende mesela trt nin bazı kanalları 3 sn felan oluyor. İnternet üzerinden hd flim izliyorum bazen yuhhh kaliteye bak diyorum. HD kalitesi kötü demiş ama gerçekten 1080p felan mı izlemiş o var. Birde ürün zaten kalitesi belli opel alıp ferrari gibi beklemek doğru olmaz. Bana yetiyor. İnternetten filmimi de izliyorum HDD'den film izliyorum müzik dinliyorum. İnternetten takıyorum mouse mi çatır çatır kullanıyorum. Ufak odam da bana yetiyor. Çünkü TV'den parende atmasını beklemiyorum

• Merhabalar;
    Bende bu tv den almayı düşünüyorum. Artılarını eksileri araştırıyorum. Standart yayını hakkında bilgi verecek biri var mı ? Ayrıca dernliği yani kalınlığı ne kadar biraz kalın gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunakal

Merhabalar;
    Bende bu tv den almayı düşünüyorum. Artılarını eksileri araştırıyorum. Standart yayını hakkında bilgi verecek biri var mı ? Ayrıca dernliği yani kalınlığı ne kadar biraz kalın gibi geldi

Televizyon biraz kalın bunu mutlaka kendiniz deneyerek gözlemleyin, sonra pişman olmayın

Standart yayın denemedim ancak dahili YouTube uygulamasında izlediğim videolardan dahi oldukça memnunum. Görüntü çok akıcı ve net bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

Orijinalden alıntı: tunakal

Merhabalar;

Televizyon biraz kalın bunu mutlaka kendiniz deneyerek gözlemleyin, sonra pişman olmayın

Standart yayın denemedim ancak dahili YouTube uygulamasında izlediğim videolardan dahi oldukça memnunum. Görüntü çok akıcı ve net bana göre

Televizyonda o kadar çok donanım varki ebatıda küçük olunca ister istemez kalın olmuş. O yüzden teknoloji marketlerinde önce bi görün ona göre karar verir. Süper bi televizyon hayaliniz yoksa orta sınıfın bir kaç tık üzerinde televizyon arıyorsanız güzel bir televizyon ben gazet memnunum. Dahili uydu alıcısında HD birçok kanal var bana yetiyor. Bakıyorum keyfime

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Yorumların için teşekkür ederim.
    32" TV seçiminde başka avsiye edebileceğiniz bir ürün var mı ? Yoksa düşünmeden bunu al. Fiyat/Performans açısından en iyi TV budur mu diyorsunuz ?
  • quote:

32" TV seçiminde başka avsiye edebileceğiniz bir ürün var mı ? Yoksa düşünmeden bunu al. Fiyat/Performans açısından en iyi TV budur mu diyorsunuz ?

Hocam doğru söylemek gerekirse ben bu televizyonu evlenmeme yakın alışveriş merkezinden almıştım zamanında indirimli 1.299TL idi. Ben 42" düşünüyordum olmadı. Televizyonun kenarında yazılı özelliklerine dayanaraktan aldım. Çünkü benim için en önemlisi dahili uydu alıcısı olması. Yer kalabalığını pek sevmem de Duvara montalattım mis gibi kullanıyorum. Sonuçta LG kendi üretimi. Bazı markalar gibi ekran farklı çerçeve farklı marka tarzında değil. Sen yinede biraz araştır yeni farklı modeller illaki çıkmıştır bi göz at ona göre seçim yaparsın. Uzun zamandır televizyon araştırmadığım için yanlış yönlendirmek istemem.

• quote:

yine 32" düşünüyorsanız 32PFL5008 vardı sanırım. fiyat olarak biraz farklı ama daha şık duruyor.
  • quote:

Selamlar,

quote:

Hocam hepsiburada üzerinden bu yorumu yazan kişi bence tost makinasını bile açıp kapatayamayacak bir zeka seviyesine sahip çok takılmayın bir ürün ancak bu kadar basitçe kötülenir

Aynı cihazı uzun zamandır kullanıyorum ve şu anda bence parasına göre alınabilecek en donanımlı ve başarılı cihazdır. Sadece uydu özelliğini hiç denemedim ona bişi diyemem. Geri kalanda 3D + HD + Smart özellikleri canavar gibi çalışıyo çok şükür ne kapanma açılma sorunum oldu ne internette hafıza uyarısı aldım. Film ve alt yazısını flash diske atıyorum taktığım gibi tanıyo, Daha 2 gün önce 1080P kalitesinde hobitleri izledim ve cihazı aldığıma tekrar mutlu oldum

• Bu ürünü isteyen varsa kaçırmasın.daha ucuzu yok.Bu fırsat çok iyi.Tam bugün Kliksadan 1199 TL ye alacaktım ,çat diye gg reklamına atladık.Tek dezavantajı Cardfinans a 6 taksit.Tabi 90 para puan için değer bence.Başka kartlara 9 taksit ama Chip para yok.Yine de iyi çünkü diğer yerlerde 100 TL chip ile 1099 TL ye maal oluyor.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-32la620s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-4-goz-108875824?ggap_s=mailing&ggap_m=mailing&ggap_n=EM260314TelevisionM-male-260314&ggap_c=LG&mpch=ads&scxid=14489-145820-2357-0

• Arkdaşlar cevaplar için teşekkürler.. Ancak TV sanırım DTS'i desteklemiyor. Büyük bir eksi.
  • Almaya deger mi bu ürünü ya da 100-200 fazla verip daha iyi modeller almak mümkün mü gerçi lg olsun istiyorum marka olarak memnunum ürünlerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timur-_

Almaya deger mi bu ürünü ya da 100-200 fazla verip daha iyi modeller almak mümkün mü gerçi lg olsun istiyorum marka olarak memnunum ürünlerinden

Üstat ben kullanıyorum 1 senesi dolacak az kaldı. Dahili uydu alıcısı biraz yavaş ama öyle 1 bardak çay içecek kadar değil Beni idare ediyor. Eğer çok yüksek bir kalite beklemiyorsan, Odan çok aşırı büyük değil ise alınabilir ama son çıkan TV'ler hakkında benim bir bilgim yok araştırılıp karşılaştırma yapılabilir. En önemlisi sana tavsiyem TV'yi gör görüntü kalitesi nasıl bir bak ona göre al. Heeee şuna da sakın kanma tekno marketlerde o kadar kaliteli videolar oynatıyolar ki aklın çıkar eve kuruyorsun TV'yi HD kanal yok ne anladım bu işten diyebilirsin Bu yüzden Filmler de kalitesini görürsün ama TV izlerken HD kanalların haricindekiler HD kadar da olmasa da yine çok tatmin edici. Bu yüzden TV'yi gör incele kalınlığına bak ona göre al. Aynı zamanda bi piyasaya bak TV çıkalı 1 yıla yaklaştı belki farklı marka ve modeller 1 2 tık üstünlüğü vardır.

• Peki 660S ile ne fark var aralarinda ozellikler ayni gibi ama 300 lira fiyat farki var bi turlu karar veremedim yeni ev kuruyoruz evlilik dolayisiyla bir an once karar vermek lazim magazalardaki goruntuler igrenc karar veremiyo insan en iyisi kullananlardan yorum almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timur-_

Peki 660S ile ne fark var aralarinda ozellikler ayni gibi ama 300 lira fiyat farki var bi turlu karar veremedim yeni ev kuruyoruz evlilik dolayisiyla bir an once karar vermek lazim magazalardaki goruntuler igrenc karar veremiyo insan en iyisi kullananlardan yorum almak

Kendi sitesinden baktığımda; 660s 400Hz, Dual play gözlük kutudan çıkıyor, akıllı kumanda kutudan çıkıyor. Dış çerçevesi üst, sağ ve sol tarafta yok. Yani çerçevesiz daha bir şık duruşu var ama diğer özellikleri aynı. Tercih senin 2'sinide izleme imkanın varsa ona göre karar ver. Bu arada aklında bulunsun 660s çerçevesiz diyorum ama etrafında siyah şeritleri var komple dibine kadar görüntü yok Tekrar söylüyorum arasındaki ücret farkı evlilik döneminde seni etkilemezse karşılaştır ve karar ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaci0834 -- 4 Nisan 2014; 15:05:33 >

• Servis kurulum için ücret alıyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.