Şimdi Ara

Microsoft, yeni reklam kampanyasında Nokia Lumia 520 ile Samsung Galaxy S4'ü karşılaştırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft, yeni reklam kampanyasında Nokia Lumia 520 ile Samsung Galaxy S4'ü karşılaştırıyor

Windows Phone mobil işletim sistemini tanıtmak için "Smoked by Windows Phone" ve "Meet Your Match" reklam kampanyalarını oluşturan Microsoft'un pazarlama yüzü Ben Rudolph, yeni reklam çalışmasını internet üzerinden yayınladı. Resmi Windows blogundaki yazısında, 750$'a satın aldığı Galaxy S4'ün iyi bir kamera, ekran ile donatıldığını, binlerce uygulamaya sahip olduğunu ve kullanıcısını her türlü konuda güncel tutabildiğini belirten Ben, ülkemize 599TL'den giriş yapan Lumia 520'nin 150$'lık T-Mobile sürümü Lumia 521'in de aynı nitelikleri bünyesinde barındırdığını belirterek Galaxy S4'ün yüksek fiyatından dert yandı. Tüketicilerin 600$'lık fiyat farkıyla Galaxy S4 yerine Lumia 520 ile birlikte neler satın alabileceğini göstermek isteyen Ben the PC Guy takma adlı teknoloji tutkunu, çektiği reklam filmiyle iki cihazı farklı bir bakış açısıyla karşılaştırdı.

750$'a bir Samsung Galaxy S4 almak yerine bir Microsoft Store'ye gidip Lumia 520 satın aldıktan sonra elinde kalan 600$'lık bütçeyle; 30$'a 3 aylık Xbox Music aboneliği, 20$'a 16GB Kingston microSD kart, 100$'a Monster Purity kulakiçi kulaklık ve 450$'a dokunmatik ekranlı ASUS Vivobook X202E dizüstü bilgisayar satın alan Ben Rudolph, bir tüketicinin Galaxy S4 fiyatına hem akıllı telefon sahibi olup hem de 600$'a dokunmatik ekranlı bir bilgisayar da dahil olmak üzere birçok ürün edinebileceğini göstermiş oldu. Bu garip karşılaştırmanın Youtube üzerinden yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilir, Rudolph'un karşılaştırma yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

• O dediği 521 galaxy s4'den daha stabil çalışır.

• 16 gb sd kart almasi cok manidar olmus , o ddgilde orda 150 dolar olan urun burda 600 tl nasil oluyuyor.

• Tek urunde hepsi var ne gereke var )

• Neden s4?

• çünkü biri amiral gemisi biri sınıfın en düşük modeli
  • Ne saçmalıyor bunlar? o zaman sende 520 dışındaki bütün modellerinin fiyatını dolar düşür.

• quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13

Tek urunde hepsi var ne gereke var )

klawye tusları neresinde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanlar Samsung galaxi 4 neden satin aliyorlar o adamin elindeki cantayi tasimamak icin güleyim sadece örnek verdim Samsung galaxi 4 diye herkezin kendi tercihi diger markalarda olabilirrr

• Bir bakıma adam haklı 2000 tl ye S4 alanlar kaç yıl kullanacak yeni modeli çıktımı ihtiyacı olmamasına rağmen zararına satıp onu alacak sonrada Memleket kötüye gidiyor falan filan sen böyle savurgan olursan tabi kötüye gidecek çünkü Memleketin parası Amerikaya japonyaya koreye gidiyor

• o zaman lumia 920 alanlar da keriz mi demek

• Aslında gayet haklı.Telefon sadece telefon işini ve müzik dinlemeyi sağlıyor.Kendime bakarsam ; Office prog. Düzenlemesini , dökümanlarımı hep Laptop tan yapıyorum.
    Telefonu sadece Oyun,müzik,navigasyon,sosyal medya ve mesajlasmak için kullanıyorum.
    Oyun benim için gerekli değil.Tamamen vakit öldürmek amaçlı ve bunları düşünürsek,şu anda kullandığım telefon (Galaxy s3) Bana çokta gerekli değilmiş.
    Telefonumu satıp Lumia 620 fln alasım geldi :D

• Bildiğin aşağılamışlar.

• Tercih meselesi. Ama şu da bir gerçek ki 521 ile S4 arsında destek konusunda ciddi farklar var. Aradaki farka değer mi? Değmez. Elinizde çok iyi fiyata satıp üstüne az bir şey ekleyip geçebileceğiniz bir cihaz varsa S4 güzel de onun haricinde sıfırdan almak için fiyatı oldukça yüksek.

• Saçmalık. O zaman L920 almak da mantıksız.

• 521 BÖYLEYSE 3310'U DÜŞÜNEMİYORUM

• Yazık, talihsiz bir reklam..
  • tarih tekerurden ibarettir:

"$500 for a phone???? LOL"

• Akşamdan kalma reklam çekersen böyle olur.

• Son çırpınışlar...kim için siz tahmin edin..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.