Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 ve Galaxy Ace 3 özellikleri yine sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung Galaxy Tab 3 10.1 ve Galaxy Ace 3 özellikleri yine sızdırıldı

Samsung'un bu yıl piyasaya süreceği yeni akıllı telefon ve tablet modelleri ile ilgili sık sık görsel ve detaylar internete sızıyor. Son olarak Galaxy Tab 3 10.1 ve Galaxy Ace 3 modellerinin detayları internete sızdırıldı.

Rusya kaynaklı sitelerden sızan bilgilere göre Samsung'un Galaxy Tab 3 10.1 modeli Santos kod adını taşıyor ve GT-P52xx model numarasına sahip. Modelin 20 Haziran'daki Londra etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Modelde Intel tabanlı işlemcinin yer alacağı farklı kaynaklardan gündeme gelmişti. 10.1 inçlik 1280x800 piksel çözünürlükte ekran, 1GB RAM, 16GB/32GB depolama kapasitesi, microSD girişi, Android 4.2 işletim sistemi, 3MP çözünürlükte arka kamera, 1.3MP çözünürlükte ön kamera, 6800mAh batarya şeklinde özellikler mevcut. 

Model incelik konusunda iddialı. Tüm donanım 7.95mm kalınlıktaki kasanın içine sığarken, ağırlık ise 510gr olmuş.

Beğenilen Ace serisinin son üyesi olan Galaxy Ace 3 ise GT-7270 model numarasını taşıyor. 4 inçlik 480x800 piksel çözünürlükte LCD ekrana sahip olan Ace 3, 1GHz hızında çalışan işlemcisi ile mütevazi çizgisinden taviz vermiyor. 

1GB RAM, 4GB depolama kapasitesi, 5MP kamera, microSD, 1500mAh batarya, 9.8mm kalınlık şeklinde diğer özellikleri mevcut. Galaxy Ace 3 modelinin ne zaman piyasaya sürüleceği şimdilik belirsiz.

• Teknoloji çöplüğü.. afedersiniz galaxy çöplüğü..

• Yeter Samsung milletin cebindeki cihazları çöpe atıyorsun resmen kimsede bunun farkında değil yeni cihaz tanıtılıyor millet üzüleceğine seviniyor bu işi anlamadım gitti

• Zamane nokiasi gibi oldu samsungta. İci aynı dışı farkli. Gerci bunlarin disi da ayni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekrandan çalıp sanal tuşa çeviren tasarım androidden gitmediği sürece herhangi bir android tablet almam.

• Ace 3 bari amolede gecseydi hicbir yenilik yok

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Ace 3 bari amolede gecseydi hicbir yenilik yok

Hocam birde donanim bahanesiyle ace 2 yede guncelleme vermezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Ace 2 4.1 aldi diye biliyorum , mhhtemelen 4.3 ude alicaktir .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Ace 2 4.1 aldi diye biliyorum , mhhtemelen 4.3 ude alicaktir .

Hocam demeye calistigim ace 3 ile ace 2 arasinda fark cok yok gibi bu habere gore. Hani 1 yil sonra ace 3 un aldigi guncellemeyi ace 2 almayabilir.

• Hakikaten enteresan. Android tablet özürlü olmaya devam edecek anlaşılan. Ama beni esas şaşırtan tabletler nasıl telefonlardan kötü olur? Yani S4 ile Tab 3 'ü bir karşılaştırın. Ne kadar anlamsız! İnsanlar artık bu donanımdaki telefonlara burun kıvırıyorlar... Sen kalk telefından kötü tablet yap. Beni anlam veremedim valla.

• quote:

Model incelik konusunda iddialı. Tüm donanım 7.95mm kalınlıktaki kasanın içine sığarken, ağırlık ise 510gr olmuş.

Beğenilen Ace serisinin son üyesi olan Galaxy Ace 3 ise GT-7270 model numarasını taşıyor. 4 inçlik 480x800 piksel çözünürlükte LCD ekrana sahip olan Ace 3, 1GHz hızında çalışan işlemcisi ile mütevazi çizgisinden taviz vermiyor.

Bir an magazin haberi okuyorum zannettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

haber doğru ise samsung yeni G tab serisi teknik özellikleri bu haliyle pek iç açıcı değil
    ben bir yenilik göremedim gören var ise lütfen bizi bilgilendirsin

Tab 2 ye olan desteği kesmek için çıkarılmış bir cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.