Şimdi Ara

ROM yedekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
8.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün güncelleme anlatımlarında tabletinizi yedekleyin diyorlar.Ama ben bu yedeklemenin nasıl yapılacağını bulamadım.
    çok aradım,birçok program denedim bunu başaramadım.
    Bunun nasıl ve hangi programlarla yapılabileceğini açıklayacak bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarımın yardımlarını esirgememelerini istiyorum.
    Burada bahsettiğim tabletin romunu yedeklemektir.hesap bilgilerini programları tel numaralarını vs şeyleri yedeklemek değil.
    Şimdiden teşekkürler.mümkünse deneyen ve başaranlar açıklama yaparsa çok sevinirim.
    Ben (GPS) Business Tab 7.0 tabletimin romunu güncelleme yapmak gibi bir hata yaptım fakat resmi sitesinde ve burada(Piranha Destek Cevaplıyor) verilen rom ların bu cihazla alakası bile olmadığını geçte olsa farkettim.yüklediğim bütün romlarda mutlaka bir eksik mevcut.bazılarında dokunmatik bazılarında ses ,gps,wifi vs donanımların çalışmadığını farkettim.
    elimde yani arkadaşımda aynı cihazdan mevcut.eğer öğrenebilirsem romunu yedekleyip(img)olarak kendi cihazıma aktarmak istiyorum.
    Saygılar.

• Sanırım bu konuyu tam olarak bilen yok.
    sadece yedekleme yapın demeyi bilerek sağdan soldan yabancı sitelerden alarak romlar veriyorlar.
    şimdi iş başa düştü galiba araştırmalarımı derinleştirip kendim uğraşmaya devam edeyim.bulunca buraya yazayım ki.en azından üst konu olur.
    Rom Toolbox,Titanium Backup Pro 6.0.4 ile çalışmaya başladım ama sanırım çok başarılı değil.
    ama bu arada bilgisayara yüklenerek telefonları ve tabletleri sadece tek tuş ile root yapmayı sağlayan bir program buldum ve denedim ve çok başarılı bir şekilde rootladı buda başarı 50 yaşındaki biri için.sıra geldi rom u img şeklinde yedeklemeye
    Bekliyorum teknik bilgileriniz ve yardımlarınız için.teşekkürler.

• İlgilenen herkese teşekkürler.Sonunda buldum denedim 1 tablet brick ve sonra sonuç tamam.geniş bir zamanda detayları ile buraya eklerim,
    ilgilenen ve bu konuyu merak eden yok gerçi
  • sarin kullanıcısına yanıt
    slm aynı sorun bendede var şu an tabletimi kullanamıyorum sitedeki romlar hatalı olduğu için. sizden ricam sorunsuz romu paylaşırmısınız şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifeguard-1984 -- 17 Temmuz 2013; 13:57:24 >
  • ilgili bilgi ve link mesaj olarak gönderilmiştir.umarım faydalı olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarin

ilgili bilgi ve link mesaj olarak gönderilmiştir.umarım faydalı olmuştur.

teşekkürler
  • Selam rica etsem banada yollayabilirmisiniz teşekkürler
    @sarin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackscream1 -- 19 Temmuz 2013; 23:07:09 >
  • Tablet icindeki mevcut datalari veya stock rom halini imaj almanin yolu varmi acaba? Bilgisayarda Acronis true image ile rahatca imaj aliyoruz. Benzer bi sey tabletler icinde olsa ya la?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackscream1

Selam rica etsem banada yollayabilirmisiniz teşekkürler
    @sarin

indirme linki mesaj olarak gönderilmiştir.
  • Kardeşim ellerine sağlık rica etsem bana da yollarmısın link cok lazım
  • arkdaşlar banada yardım edebilir misiniz. elimde şu anda stg72 smarttab bir tablet bulunmakta. yani birden fazla. çökenler var içlerinde donma vs. bu sağlam olan birinin romunu yedekleyip diğer cihazlara atmak istiyorum. Acil yardım edebilir misiniz ?
  • banada yardımcı olurmusunuz a13 chipsetli bir tabletim var içindeki yazılımı yedekleyip bir üst versiyonu atıp denemek istiyorum ama sorun çıkarttınca geri eski haline getireyim istiyorum internette adb ile yapılabilir gibi bişeyler okudum bilenler yardımcı olun lütfen. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cehennem88 -- 11 Ocak 2014; 21:39:06 >
  • iyi çalışmalar.
    Bende sizin gibi rom mağduruyum.
    bunun için aynı üründen birtane daha almam gerekti.

yedekleme linkini rica etsem yollarsanız çok memnun olurum.
    En kısa zamanda heberinizi bekliyorum saygılarımla
  • Sarin yapmışsın süper de, nasıl yedek alındığını bi de bize diyeydin bi gizemler bi şeyler. bulduğun kaynağı paylaş ona da razıyım
  • ben de buna ayar oluyorum. herkes bildiklerini paylaşıyor. sizin bulduğunuz da atla deve değil sonuçta araştırılarak bulunacak bir şey. neden insanların illa size mesaj atmasını ya da buradan istemesini istiyorsunuz ki. koyun buraya herkes faydalansın. nedir bu ego abi?
  • ROM yedekleme herkesin isine yarar. Bilenler paylasirsa bi zahmet çok faydalı olur.

• yazılımı adminin onayına sorunuz.onaylarsa buraya koyunuz.bu rom yedekleme olayından çok kişi muzdirip.en azından ismini söyleyiniz herkes indirir arar bulur netten.bazı üreticilerin arşiv olayı rezalet.yeni romu deneyelim deriz yeni rom rezalet çıkar eskiye dönelim deriz.eski rom üreticinin sitesinde bulunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbocat1 -- 28 Şubat 2015; 13:02:26 >
  • sarin kullanıcısına yanıt
    bildiklerinizi benimle de paylaşabilir misiniz? teşekkürler.
  • aynenismini verinde bizde yedekleyelim şimdiden teşekkürler
  • Devlet derin sırrı gibi saklamışsınız bildiklerinizi. Millet bizimle de paylaşın demiş ama yok. Paylaşasaydınız biz de faydalansaydık da bi sevap işlemiş olsaydınız fena mı olurdu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.