Şimdi Ara

(( Alındı!! ))Tutan iddaa kuponumu yırttım alabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayern maçına h0 oynamıştım baktım dakika 70 olmuş skor 3-0 bu maça yine 5'e gider allahsız bayern deyip 3'e yırttım kuponu. 236 lira kazandı kupon. Tepesi ve alt kısmı duruyor kuponun barkod kısmı hiç zarar görmedi. Alabilir miyim acaba?

Edit:

Mutlu son arkadaşlar

3.bayide aldım ikramiyemi İlki uğraştı biraz kod girdi ama asıl sahibi değilmiş yarın gel dedi. İkincisi hemen veremem dedi. Üçüncü sağolsun baya uğraştı araya kağıt koyup kuponun parçalarını bantladı. Makine okudu ama ödeme yap seçeneği çıkmıyormuş bi şeyler daha yaptı sonra kodu girdi ve ödeme yaptı kuponu da bantlayıp kaldırdı. Sağolsun tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeTaXs -- 2 Haziran 2013; 14:24:04 >

• Yahu niye erken pes ediyorsunuz. Yazık etmişsin kupona alman biraz zor diye biliyorum ama yine de spor toto teşkilatına ulaşıp durumu bildir istersen incelerler diye biliyorum.

Afedersin ama olaya çok fena güldüm ya.
  • Daha önce çok yaşadım 1-2 dakika içinde nasıl kuponlarım geldi ama bu sefer hiç inanamadım. Bayern'i bütün sezon biliyoruz artık bundan sonra salmazlar diye düşündüm yırttım gitti iyi mi. Kuponumda da 1.5 altı ve ms 0 maçlar geldi sürpriz kupondu yani.
  • Kuponun parçalarını teker teker birleştir , eski haline getir ve yırtılan kısımları bantla. Barkod kısmının zarar görmemesi güzel. Makina direk orayı okuyacağı için sorun olmaz. Bundan önce böyle olay yaşayanlar vardı onlar da benim sana önerdiğim gibi yapmışlar.
  • en alttaki kod okunuyorsa sorun olmaz
  • Malesef orta kısmı yok. Eğer kabul etmezse adam yeni bi kupon yapıp alt kısmına kendi barkodumu yapıştırıp öyle okutturmayı düşünüyorum. Alabilirim umarım 5 liradan 200 lira her gün tutturmuyoruz sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Malesef orta kısmı yok. Eğer kabul etmezse adam yeni bi kupon yapıp alt kısmına kendi barkodumu yapıştırıp öyle okutturmayı düşünüyorum. Alabilirim umarım 5 liradan 200 lira her gün tutturmuyoruz sonuçta

öyle kabul edileceğini zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum artık bi kaç bayiye gidip zorluycam birazdan
  • makineye barkodu gir izin verirlerse

• Mutlu son arkadaşlar

3.bayide aldım ikramiyemi İlki uğraştı biraz kod girdi ama asıl sahibi değilmiş yarın gel dedi. İkincisi hemen veremem dedi. Üçüncü sağolsun baya uğraştı araya kağıt koyup kuponun parçalarını bantladı. Makine okudu ama ödeme yap seçeneği çıkmıyormuş bi şeyler daha yaptı sonra kodu girdi ve ödeme yaptı kuponu da bantlayıp kaldırdı. Sağolsun tekrar
  • quote:

Mutlu son arkadaşlar

bir daha da maç bitmeden kuponu yırtma.

• Hiç yapmadığım şey ama Bayern artık vedasını güzel yapar demiştim bi eşşeklik ettik denk geldi Neyse aldım artık sorun yok
  • quote:

Mutlu son arkadaşlar

10-20 bişeyler ataydın adama keşke ,ayıptır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.