Şimdi Ara

Logitech G710+ Mekanik Klavye video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son dönemde sıkça duymaya başladığımız mekanik klavyeler, yüksek tuş dayanıklılığı, geri bildirim konusundaki üstünlükleri ve tepki hızları ile oyun deneyimini arttırmayı amaçlıyor. Bu videomuzda mekanik klavyelerin en gelişmiş üyelerinden biri olan Logitech'in G710+ modelini inceliyoruz.

• Kendi adıma söyleyeyim Logitech'in ürünleri hakkında fazla konuşmayı sevmem. Fiyatı pahalıdır ama ürünleri kesinlikle kalitelidir. Klavyeye bakarak zaten anlıyoruz.
  • Güzel klavye fiyatını merak ettim baktım vatan da 277 tl. Ben o kadar para verir miyim ? Vermem
  • Normalde bende bir klavyeye o kadar para vermem ama bu klavye mekanik bir klavye ve gerçekten çok kaliteli parasını hakediyor en yakın zamanda Vatan'da tuşa basma hissiyatını deneyip almayı düşünüyorum aydınlatmasına gelince sadece beyaz olması aslında yeterli ama diğer renklerde olmalıydı
  • oyuncu klavyesinde ilk baktığım özellik türkçe karakterlerin olup olmamasıdır, logitech artık bu sorunu çözmüş görünüyor, alanlara şimdiden hayırlı olsun diyorum
  • abi bu crysis 3 ün 2.bölümüne ne zaman geçeceksiniz :D

• Arkadaş eskiden mekanik klavye kullanmazdını elektironikten ucuzdu şimdi gene mekanik ilerdede elektironik klavye gene ünlü olur :D

• Yaklaşık 3-5 aydır kullanıyorum , almak isteyenlere tavsiye ederim fakat kesinlikle önce bir markete gidip deneyin herkes mekanik tuşlar için +200 tl ödemekten memnun kalmayabilir.
  • Bu klavyeyi dün aldım. Mükemmel bir işçiliği var yani malzeme kalitesi süper. Tuşları çok kullanışlı. Bence böyle mekanik bir klavyenin yazı yazanlar için sade daha ucuz bir alternatifi olmalı. Şahsen ben oyun oynamak için almadım!

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu klavyeyi dün aldım. Mükemmel bir işçiliği var yani malzeme kalitesi süper. Tuşları çok kullanışlı. Bence böyle mekanik bir klavyenin yazı yazanlar için sade daha ucuz bir alternatifi olmalı. Şahsen ben oyun oynamak için almadım!

Var aslında. Fakat TRde çok az mekanik klavye var.

Amerikada 70 dolar civarı bir fiyata numpadsiz macro keysiz harika mekanik klavyeler var.
  • mesut abide tam hani g710 u türkçe eklenti artıyı ingilizce plas diyor :D

• tr olarak güzel seçeneklerden biri çok seçenek yok zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.