- x
SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU
213 Cevap18696 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3949 Mesaj
1 Haziran 2013; 15:41:55 

SGP SLIM ARMOR
0

0

0

0

---------------------------------------------------------------------------------

ELAGO G7
0
0
0
0
0
0

---------------------------------------------------------------------------------

S-VIEW
0
0
0

SLIM GLAST - NEO HIYBRID
0

0

0

SPIGEN NEO HYBIRD

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godolphin -- 4 Temmuz 2013; 23:37:40 >

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir.

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 15:55:25 

Spigen SGP Galaxy S4 i9500 Case Neo Hybrid Arka Kapak Dante Red

Kılıfla ilgili bir şeyler söylemek gerekirse. Kılıfın kırmızı olan çerçevesi plastik esnek bir yapıya sahip parlak resimlerden de gördüğünüz gibi. Arka siyah kısmı gayet kaliteli kauçuk malzemeden yapılmış. Telefonda ki tüm giriş çıkışlar gayet güzel bir şekilde kullanılabiliyor. Ses açma/kapama ve ekran kilit/power tuşu rahat bir şekilde kullanılıyor.
Takıp çıkarırken sağ alt köşeden takıp çıkarmak daha uygun kılavuzda da bu belirtilmiş zaten. Takıp çıkarmak esnasında telefona en küçük bir hasar bile vermiyor. Çünkü değen kısımlar telefona kauçuk olan yerler. Camın kenarında 2 mm lik bir yükseklik sağlıyor bu benim için önemliydi çünkü telefonu yüz üstü koyduğumuz zaman ekrana bir zarar gelmez. Telefonu masaya sırt üstü koyduğunuz zaman telefon çaldığında duymaya bilirsiniz. Normalde hoparlörün olduğu kısımda bir çıkıntılık var ama kılıfı takınca kılıf yüksek attığı için düz bir zemin oluşturuyor ve masayı deyim yerindeyse öpüyor. Değişik renk çeşitleri de var.
Metal Slate
Infinity White

0

0

0

0

0

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeYaBaN. -- 1 Haziran 2013; 16:37:34 >

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 15:57:03 

Galaxy S4 Screen Protector GLAS.tR SLIM Premium Tempered Glass

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NHp14fKPC4w#!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeYaBaN. -- 1 Haziran 2013; 16:54:46 >

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 15:59:20 

Rezerv 3

21 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:16:56 

Öncelikle teşekkür ederiz yeni konu için :)

Aranızda SwipePad uygulamasını kullanan var mı? Neo Hybrid veya Slim Armor ile birlikte kullanınca zorluk oluyor mu onu merak ediyorum.
Neo Hybrid almayı istiyorum ama eğer sorun çıkartıyorsa bu uygulama ile ve Slim Armor çıkarmıyorsa ona yönelicem.
Daha önce kenarları kaplayan bir kılıf kullandım ama Hotspot'ları biraz kapattığı için Hotspot'ları kalınlaştırmak zorunda kaldım, bu sefer de klavye kullanımımı etkiledi.
Hazır kılıf konusu açılmışken, siz kullananlara sormak istedim.

Bu mesajda bahsedilenler: @Godolphin, @BeYaBaN. Bu mesaja 1 cevap geldi.

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:27:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Déath

Öncelikle teşekkür ederiz yeni konu için :)

Aranızda SwipePad uygulamasını kullanan var mı? Neo Hybrid veya Slim Armor ile birlikte kullanınca zorluk oluyor mu onu merak ediyorum.
Neo Hybrid almayı istiyorum ama eğer sorun çıkartıyorsa bu uygulama ile ve Slim Armor çıkarmıyorsa ona yönelicem.
Daha önce kenarları kaplayan bir kılıf kullandım ama Hotspot'ları biraz kapattığı için Hotspot'ları kalınlaştırmak zorunda kaldım, bu sefer de klavye kullanımımı etkiledi.
Hazır kılıf konusu açılmışken, siz kullananlara sormak istedim.

SwipePad uygulamasını kullanmıyordum. Ancak siz sorunca youtube dan bir video buldum. Multitasking ile ilgili bir uygulama galiba elimizi ekranın sağından ve solundan çekilerek yapılan bir şey.

914 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:35:36 

beyler ben glas.tr ve neo hybird almayı düşünüyorum hepsiburadadan tavsiye edermisiniz ?

21 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:38:21 

quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

SwipePad uygulamasını kullanmıyordum. Ancak siz sorunca youtube dan bir video buldum. Multitasking ile ilgili bir uygulama galiba elimizi ekranın sağından ve solundan çekilerek yapılan bir şey.

Evet. Bu uygulama ile herhangi bir ekranda parmağınızı ekranın kenarından kaydırarak istediğiniz uygulamaya geçiş yapabiliyorsunuz. Aynı zaman da son açtığınız uygulamaları da görüp geçiş yapabiliyorsunuz. Bu uygulama ile Home tuşu veya güç tuşunu nerdeyse hiç kullanmaz oldum. Hotspot bölgeleri ekranda görünmediği için de, ekranı kaplayan birşey olmuyor.
Ama işte tek sorunum, daha önce kullandığım kılıfta Hotspot bölgelerini kaplamasıydı. Hotspot'ları kalınlaştırınca da dediğim gibi klavye kullanımımı etkiledi.
Şimdi Neo Hybrid alıp aynı sorunu yaşamak istemiyorum.

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:38:47 

quote:

Orijinalden alıntı: narkoz__70

beyler ben glas.tr ve neo hybird almayı düşünüyorum hepsiburadadan tavsiye edermisiniz ?

Ben hepsiburada.com üzerinden aldım. Tavsiye ederim. Yukarıya link koymadım satış konusuna girmesin diye.

914 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:39:57 

quote:

Ben hepsiburada.com üzerinden aldım. Tavsiye ederim. Yukarıya link koymadım satış konusuna girmesin diye.

hocam glas.tr önerirmisiniz ucuz bişeyde değil ama koruyacaksada en azından 500 600 tl ekran değişiminden kurtarabilir belki

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:42:19 

Önceki kullandığınız telefonun ekranı kaç inç ti ? Neo ile kullandığınız zaman biraz sorun yaşar gibisiniz. Çerçeve ince olduğu için. Hotspot bölgesinden kastınız elinizi çektiğiniz yerden başlayan alan galiba ekran büyük olduğu için pek sorun yaşamaz gibisiniz ama diğer kılıfları kullanan arkadaşlarında düşüncelerini alın derim.

Bu mesajda bahsedilenler: @Déath

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:46:03 

quote:

hocam glas.tr önerirmisiniz ucuz bişeyde değil ama koruyacaksada en azından 500 600 tl ekran değişiminden kurtarabilir belki

Glass.tr kullanıp üzerinde ki camın kırılmadığı halde alttaki camı kırılan arkadaşlar olduğunu duymuştum. Ben sadece en üstteki resimde ki koruyucu alıp kullandım. Bu şekilde telefon yere düştüğü zaman cama bir zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. Ama sivri bir yerin üzerine düşerse direk olarak sıkıntı yaratabilir. Ama normal düşmelerde sadece yukarıda ki ekran koruyucunun kurtaracağını düşünüyorum.

21 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:53:25 

Galaxy S4 kullanıyorum bende. Evet çerçeve ince olduğu için sorun yaratırmı merak diye merak ettiydim bende.
Hotspot'ta kastım bu fotoğraftaki kırmızı şeritler;
http://i43.tinypic.com/2hhzkmp.jpg
Evet yani, parmağımızı koyup çektiğimiz yer.

Bu mesajda bahsedilenler: @BeYaBaN. Bu mesaja 1 cevap geldi.

170 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:55:00 

Samsungdan yetkili servisinden yedek batarya siparisi verdim. Bu hafta icerisinde getirtiriz dediler. Artik cift bataryayla gezecegim icin orjinal arka kapagimi zedelemek istemiyorum. Sadece arka kapak (batarya kapagi) nereden alabilirim??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:55:39 

quote:

Galaxy S4 kullanıyorum bende. Evet çerçeve ince olduğu için sorun yaratırmı merak diye merak ettiydim bende.
Hotspot'ta kastım bu fotoğraftaki kırmızı şeritler;
http://i43.tinypic.com/2hhzkmp.jpg
Evet yani, parmağımızı koyup çektiğimiz yer.

Azda olsa sıkıntı yaratabilir çünkü yükseklik var yanda.

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 16:57:24 

quote:

Orijinalden alıntı: PARÇALI SEVDA

Samsungdan yetkili servisinden yedek batarya siparisi verdim. Bu hafta icerisinde getirtiriz dediler. Artik cift bataryayla gezecegim icin orjinal arka kapagimi zedelemek istemiyorum. Sadece arka kapak (batarya kapagi) nereden alabilirim??

Yedek bataryayı kaça aldınız ?

21 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:00:45 

quote:

Azda olsa sıkıntı yaratabilir çünkü yükseklik var yanda.

Yükseklikten dolayı bende şüphelenmiştim.
Xphoid arkadaş denemiş sağolsun, bir sorun yaratmamış onda.
Size de Teşekkür ederim :)

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:03:12 

quote:

Yükseklikten dolayı bende şüphelenmiştim.
Xphoid arkadaş denemiş sağolsun, bir sorun yaratmamış onda.
Size de Teşekkür ederim :)

Evet bende onu şimdi gördüm telefon beyaz olduğundan dolayı daha net belli olmuş. Xphoid hocam dediyse doğrudur yani

914 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:10:00 

quote:

Glass.tr kullanıp üzerinde ki camın kırılmadığı halde alttaki camı kırılan arkadaşlar olduğunu duymuştum. Ben sadece en üstteki resimde ki koruyucu alıp kullandım. Bu şekilde telefon yere düştüğü zaman cama bir zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. Ama sivri bir yerin üzerine düşerse direk olarak sıkıntı yaratabilir. Ama normal düşmelerde sadece yukarıda ki ekran koruyucunun kurtaracağını düşünüyorum.

Hocam simdi siz kılıf la gelen ekran koruyucusunumu kullaniyorsunuz

1431 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:12:57 

Hayır. Kılıf ile birlikte sipariş verdim ayrıca. Spigen SGP Galaxy S4 i9500 Steinheil Ultra Crystal Ekran Koruyucu diye geçiyor 30 TL ye aldım. Daha pahalı olanları da var ama lüzum görmedim.

Bu mesajda bahsedilenler: @narkoz__70 Bu mesaja 1 cevap geldi.

914 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:15:36 

quote:

Hayır. Kılıf ile birlikte sipariş verdim ayrıca. Spigen SGP Galaxy S4 i9500 Steinheil Ultra Crystal Ekran Koruyucu diye geçiyor 30 TL ye aldım. Daha pahalı olanları da var ama lüzum görmedim.

Hocam glas.tr yerine silikon olanimi tavsiye ediyorsunuz birde pm olarak atabilirmisiniz linkini kullandiginiz urunun

2210 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:16:13 

istek uzerine buraya da koyuyorum...

0

0

0

0

0

170 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:41:49 

quote:

Yedek bataryayı kaça aldınız ?

Henüz almadim. Fiyati 80 lira

914 Mesaj
1 Haziran 2013; 19:34:06 

arkadaşlar ben bu güvenlik konusunda çok büyük sıkıntılarım var güvenmiyorum 3 4 ay yemedim içmedim telefon için para biriktirdim aldım yanlız kılıf olarak seçimimi yaptım ama ekran koruyucu olarak spigen glas.tr düşünüyorum 78 TL camdan ekran koruyucu birde spigenin silikon olan ekran koruyucusu var crystal diye 30 tl oda ?

605 Mesaj
2 Haziran 2013; 18:23:44 

http://www.spigen.com/g...s4-case-neo-hybrid.html

bu linkteki ürünü gittigidiyor'dan buldum.

http://urun.gittigidiyo...id-kilif-kapak-86277495

satıcıya mesaj attım . ürünler orjinaldir seri numarasını resmi sitelerine yazarak kontrol edebilirsiniz dedi. akşam vereceğim kırmızısından bir sipariş.

56.90 tl kargo bedava

ayrıca s wiev denilen tarzda bi kılıfa daha ihtiyacım var. ama orjinallerine 99 tl diyor ucuzu bulunur herhalde.

765 Mesaj
2 Haziran 2013; 19:45:04 

slm arkadaşlar telefonum yarın geliyor siyah renk spigen neo hybird kılıf düşünüyorum kırmızı yada siyah (kara inci gibi dursun ) film olarak ne önerirsiniz ona göre alıcam mat göstermesin ekranı da :)

720 Mesaj
2 Haziran 2013; 23:12:06 

Bende gittigidiyordan aldım. Spigen Neo Hybrid beyaz renk 56,90 TL kargo bedava. Link isteyen olursa pm atabilir.

"Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nîn, tolo dan nan galad..."

1969 Mesaj
3 Haziran 2013; 0:43:21 

Ben daha burda satılmaya başlamadan önce yurtdışından sipariş verdiydim Neo Hybrid kılıfı, ama bende ilginç bir sorun var, ellerim biraz küçük ve metal kısım çilalı gibi çok kaygan, telefon elimden kaydığı için kenarları silikon olan başka bir kılıf kullanmaya başladım, sizdede metal çerçevenin elinizden kayması gibi bir durum oldumu.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

455 Mesaj
4 Haziran 2013; 8:01:20 

quote:

Orijinalden alıntı: KanKoKan

Ben daha burda satılmaya başlamadan önce yurtdışından sipariş verdiydim Neo Hybrid kılıfı, ama bende ilginç bir sorun var, ellerim biraz küçük ve metal kısım çilalı gibi çok kaygan, telefon elimden kaydığı için kenarları silikon olan başka bir kılıf kullanmaya başladım, sizdede metal çerçevenin elinizden kayması gibi bir durum oldumu.

Kayma olmuyor. Aksine daha sğlam duruyor elde.

Intel core i7 3770k 4.2ghz,msi bigbang mpower z77 anakart, 8gb ripjaws 2133mhz ram ,gigabyte gtx770 wf 3x oc, haf932 kasa, 700 watt psu,benq xl2420t 120hz 3d monitor.
lenovo u330 touch ultrabook i5 4200u 4gb 500hd 13.3.
NOKIA Lumia 1520 Black

150 Mesaj
5 Haziran 2013; 18:35:42 

Arkadaşlar sizce kliksa güvenli midir ? Almalı mıyım samsung garantili deniyor ama her yerde 2000 burda 1800

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Samsung Galaxy S4 Kulübü

Samsung Galaxy S4 İncelemem: http://www.oyuncorps.com/dosya-konulari/samsung-galaxy-s4u-inceledik/

Ipad 2 3G + Wifi 64 Gb

150 Mesaj
5 Haziran 2013; 19:01:56 

Arkadaşlar spam oldu pardon ama bu neo hybrid sadece yan taraftaki renkli şeyleri alabileceğimiz yer , link var mı?

Samsung Galaxy S4 Kulübü

Samsung Galaxy S4 İncelemem: http://www.oyuncorps.com/dosya-konulari/samsung-galaxy-s4u-inceledik/

Ipad 2 3G + Wifi 64 Gb

170 Mesaj
5 Haziran 2013; 22:26:34 

Aramizda su 2-3 milim olarak nitelendirilen ince kiliftan kullanan var mi ?

1167 Mesaj
5 Haziran 2013; 22:48:58 

Bumper kılıf kullanan var mı? On cami koruyor mu?

605 Mesaj
6 Haziran 2013; 0:39:24 

Arkadaslar s view kilif arıyorum turkcell sitesinde 120 tl civari demis daha ucuza orjinal nerden alabilirim?

Tesekkurler.

6077 Mesaj
6 Haziran 2013; 13:34:29 

quote:

arkadaşlar ben bu güvenlik konusunda çok büyük sıkıntılarım var güvenmiyorum 3 4 ay yemedim içmedim telefon için para biriktirdim aldım yanlız kılıf olarak seçimimi yaptım ama ekran koruyucu olarak spigen glas.tr düşünüyorum 78 TL camdan ekran koruyucu birde spigenin silikon olan ekran koruyucusu var crystal diye 30 tl oda ?

Nerde bu 30 tl lik jelatin?

914 Mesaj
6 Haziran 2013; 14:14:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Nerde bu 30 tl lik jelatin?

Buyrun Hocam LİNK

6077 Mesaj
6 Haziran 2013; 15:53:29 

quote:

Buyrun Hocam LİNK

Hocam burda kargo suresi 1 haftayi gecebilir diyor.

914 Mesaj
6 Haziran 2013; 19:08:47 

quote:

Hocam burda kargo suresi 1 haftayi gecebilir diyor.

hocam bilmiyorumda turkcell bayilerindede varmış 30 tlik böyle silikon ekran koruyucusu ben cam almayı düşünüyorum buda Link

802 Mesaj
6 Haziran 2013; 20:53:27 

Arkadaşlar Galaxy S4 Neo Hybrid kılıf satışlarım devam ediyor, farklı renk seçenekleri mevcut. İlgilenen arkadaşlar için konunun linki.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=75531758

6077 Mesaj
7 Haziran 2013; 0:52:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Arkadaşlar Galaxy S4 Neo Hybrid kılıf satışlarım devam ediyor, farklı renk seçenekleri mevcut. İlgilenen arkadaşlar için konunun linki.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=75531758

Orjinali var mi?

802 Mesaj
7 Haziran 2013; 1:01:03 

quote:

Orjinali var mi?

Malesef orjinali yok.

512 Mesaj
7 Haziran 2013; 1:17:49 

SGP'nin slim armor ve neo hybrid modellerinden birisini alıcam ama kararsız kaldım, incelemeye devam =)

935 Mesaj
7 Haziran 2013; 19:59:14 

0

0

0

0

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NIGRA -- 8 Haziran 2013; 15:59:58 >

S4 Telefon ise bugüne kadar kullandıklarım neydi? , onlar telefonduysa S4 Ne...

605 Mesaj
8 Haziran 2013; 1:22:20 

arkadaşlar gittigidiyordan 25 tl ye s view kılıf aldım. ekran kilidin de uykuya geçmesinde herhangi bir problem yok. ama şöyle bir sıkıntım var. kapağın üstündeki ekranı gösteren açıklıkta herhangi cam, plastik vs. yok. hatalı ürün mü yoksa orjinal olmayanlarında böyle mi ?

0

26 Mesaj
8 Haziran 2013; 1:44:32 

telefonumu 2 gün önce aldım. kılıf olarak orjinal s view düşünüyorum, ekran koruyucu film olarak ne almalıyım? ne önerirsiniz? kılıf tavsiyeniz var mı? teşekkürler.

1476 Mesaj
9 Haziran 2013; 9:29:51 

Kılıf ilanım günceldir arkadaşlar, belki aradığınız birşeyler vardır

http://forum.donanimhaber.com/m_64092256/tm.htm

1438 Mesaj
9 Haziran 2013; 9:47:53 

quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

arkadaşlar gittigidiyordan 25 tl ye s view kılıf aldım. ekran kilidin de uykuya geçmesinde herhangi bir problem yok. ama şöyle bir sıkıntım var. kapağın üstündeki ekranı gösteren açıklıkta herhangi cam, plastik vs. yok. hatalı ürün mü yoksa orjinal olmayanlarında böyle mi ?

Aynısını kullanıyorum, sorun yok. Internet'te görebildiğim kadarı ile orijinalinde film gibi birşey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 9 Haziran 2013; 9:57:39 >

935 Mesaj
9 Haziran 2013; 11:11:07 

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Aynısını kullanıyorum, sorun yok. Internet'te görebildiğim kadarı ile orijinalinde film gibi birşey var.

ben kılıfsız kullanıyorum bu kapalı ekranda uyku moduna geçmesi dediğiniz durum yani bende şimdi olmuyor mu bunu nasıl anlayacağız?? nereden anlıyorsunuz uyku moduna geçtiğini acaba?

S4 Telefon ise bugüne kadar kullandıklarım neydi? , onlar telefonduysa S4 Ne...

52 Mesaj
9 Haziran 2013; 13:13:31 

Arkadaşlar selam;

S4 için kılıf alacağım hediye olarak s view flip cover lacivert renk. Kliksa.com'da buldum 99 tl ye ancak güvenemiyorum ' Samsung i9500 Galaxy S4 Siyah Fonksiyonlu Kılıf ' Yazmışlar garip garip uyarı ibareleri var.Hiç alışveriş yapmadım bu siteden.Nette bir çok kullanıcıdan negatif geri bildirim almış site ne dersiniz.Veya bu kılıfı alabileceğim uygun fiyatlı yada bu fıyatta başka güvenli siteler varmı ürünü bulabileceğim.

http://www.kliksa.com/u...siyonlu-kilif/901836749

605 Mesaj
9 Haziran 2013; 13:15:29 

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

pm attım :)

74 Mesaj
9 Haziran 2013; 13:46:52 

quote:

Orijinalden alıntı: chnbfr

Arkadaşlar selam;

S4 için kılıf alacağım hediye olarak s view flip cover lacivert renk. Kliksa.com'da buldum 99 tl ye ancak güvenemiyorum ' Samsung i9500 Galaxy S4 Siyah Fonksiyonlu Kılıf ' Yazmışlar garip garip uyarı ibareleri var.Hiç alışveriş yapmadım bu siteden.Nette bir çok kullanıcıdan negatif geri bildirim almış site ne dersiniz.Veya bu kılıfı alabileceğim uygun fiyatlı yada bu fıyatta başka güvenli siteler varmı ürünü bulabileceğim.

http://www.kliksa.com/u...siyonlu-kilif/901836749

ben telefonu ordan aldım hocam :) geçen sene de led tv almıştım site güvenilir sabancıların sitesi zaten, ama dediğin gibi negatif geri bildirimler var demek kki şans işi biraz

150 Mesaj
9 Haziran 2013; 20:27:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

istek uzerine buraya da koyuyorum...

0

0

0

0

0

Ya cidden bunun neresi büyütüyor bence büyütme falan yok benim de gittigidiyordan siparişini verdim salı stoklarında olacak ve kargolayacaklar sanırsam , ayrıca ben grisini aldım bunun sadece kırmızı çerçevesini nerden bulabilirim yeniden kılıf almak istemiyorum sadece çerçeve ?

Samsung Galaxy S4 Kulübü

Ipad 2 3G + Wifi 64 Gb

2210 Mesaj
9 Haziran 2013; 22:34:03 

gule gule kullan...

alirken cok cekindim, en kotu koyarim bir kenara dedim... suan cikarmak hic icimden gelmiyor ;)

soyle bir bakinca fotolara, gene bir hosuma gitti ha... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 9 Haziran 2013; 22:35:02 >

512 Mesaj
10 Haziran 2013; 8:17:43 

Merhaba arkadaşlar. Neo hybrid yada slim armor almak istiyorum ama seçim konusunda kararsız kaldım. Bazı arkadaşlar telefonu çok kaba gösteriyor yazmış, bazılarıysa çok güzel oldu yazmış, ki bu durum kararsız olan benim kafamı daha da karıştırdı =) Slim armor mu daha ince yoksa neo hybrid mi? Hangisini tavsiye edersiniz? Kullanan arkadaşların fikirlerini bekliyorum. İyi forumlar

2210 Mesaj
10 Haziran 2013; 9:55:01