Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
5
Favori
26.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VLX

Bu ürünü 1 aydır kullanıyorum. Koruma olarak gayet iyi. Ama telefonun boyutu daha da büyüyor. kılıfı çıkarınca ebat yarı yarıya düşüyor gibi hissediyorsun.

Ben 119 TL'ye almıştım. 59 TL'yi görünce çok şaşırdım pm attım orjinal dedi arkadaş. Orjinal ise kaçırmayın derim.

Ayrıca, Hepsiburada.com'dan bu kılıfı aldım oldukça memnunum. Zarif çok ince ve kaliteli. Tavsiye ederim.

Bende ikinci aldiginiz kilifi kullaniyorum, fakat ilk aldiginiz kilif olan slim armor view almayi dusunuyorum tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • Mühendisler bütün yıl çalışıyor cebinizde taşıycağınız 130g ve 7.9m incelikte bir süper bilgisayar yapıyor size. Camı inceltilmiş helikopter camı olarak geçer mükemmel hassasiyette ve çizilmeye darbelere dayanıklı. Sizse biraz daha ağır olsun, bu çok ince biraz daha kalın olsun, ekranı çok parlak çok hassas biraz daha mat olsun hassasiyeti düşssün diye uğraşıyorsunuz. Sadece türkiye pazarında bu kadar yaygın kap olayı var. Bildiğin insanların duygularını sömürmek için türetilmiş bir pazar. 2bin vermişssin telefon almışssın 40 lira ekrana film mi çektirmiyceksin diyor. Neyse ben biraz dolmuşum arkadaşlar. Güzel kılıflar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: RZR

Mühendisler bütün yıl çalışıyor cebinizde taşıycağınız 130g ve 7.9m incelikte bir süper bilgisayar yapıyor size. Camı inceltilmiş helikopter camı olarak geçer mükemmel hassasiyette ve çizilmeye darbelere dayanıklı. Sizse biraz daha ağır olsun, bu çok ince biraz daha kalın olsun, ekranı çok parlak çok hassas biraz daha mat olsun hassasiyeti düşssün diye uğraşıyorsunuz. Sadece türkiye pazarında bu kadar yaygın kap olayı var. Bildiğin insanların duygularını sömürmek için türetilmiş bir pazar. 2bin vermişssin telefon almışssın 40 lira ekrana film mi çektirmiyceksin diyor. Neyse ben biraz dolmuşum arkadaşlar. Güzel kılıflar var

Camı hiçbir şeye dayanıklı değil

Hocam icinden cikan jelatin mat mi seffaf mi?

• @burn Şeffaf film.

@Rzr sonuna kadar haklısın. Katılıyorum size. Ben telefona değil kendime güvenmiyorum, sakarlık yapıp 2k paranın üstüne su içmek koyar bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLX -- 21 Ağustos 2013; 17:13:13 >
  • Kılıf arayanlara uygun fiyatlı kesinlikle önerilir.Dileyen bi kontrol etsin.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/galaxy-s4-spigen-case-neo-hybrid-kilif-91968226
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLX

@burn Şeffaf film.

@Rzr sonuna kadar haklısın. Katılıyorum size. Ben telefona değil kendime güvenmiyorum, sakarlık yapıp 2k paranın üstüne su içmek koyar bana.

Verdim siparisi 90 lira bayıldım umarım değer.

Ön kapak, arka kapaktan ayrılıp, arka kapak tek basina kullanilabiliyor mu?

• Resimlerde oyle gözüküyor ama hiç denemedim :)
  • Slim armor view geldi gayet iyi fakat tek elle kullanimi zor, kapak cikarilabilir olsa cok iyi olurdu.

• bu uyku modlu kılıflar hangı mantıkla calısıyor ? nasıl oluyor da görüntü sadece o kısıma toplanabılıyor bilen bir arkadas acıklayabılır mı ? bana fazla teknolojik geldi. çakma s-view'lar bu işlevi görebilir mi 30-40 tl 'ye alsak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanOrtaKapı -- 23 Ağustos 2013; 15:56:14 >
  • Sarjli kilif almayi dusunen arkadaslaraa ORA-S4'u oneririm, bir kac gundur kullaniyorum sarj sorunum kalmadi resmen.
    Tek problem telefonu kalislastiriyor olmasi ne yazik ki butun sarjli kiliflarda oldugu gibi.
  • arkadaslar cihazimi 1 hafta önce teknosadan aldim hediye olarak verdikleri kilifi kullaniyorum bir sorum olacakti kilit tusu ses tusuna göre kasaya çok daha yakin benim cihazimda sizdede bu durum varmi kilifla basarken biraz zorlaniyorum bu neo hybridlerde tus bölümleri acikmi yoksa kendi uste binen tuslary mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timmydncn -- 23 Ağustos 2013; 19:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Spigen SGP Galaxy S4 i9500 Case Neo Hybrid Arka Kapak Dante Red

Kılıfla ilgili bir şeyler söylemek gerekirse. Kılıfın kırmızı olan çerçevesi plastik esnek bir yapıya sahip parlak resimlerden de gördüğünüz gibi. Arka siyah kısmı gayet kaliteli kauçuk malzemeden yapılmış. Telefonda ki tüm giriş çıkışlar gayet güzel bir şekilde kullanılabiliyor. Ses açma/kapama ve ekran kilit/power tuşu rahat bir şekilde kullanılıyor.
    Takıp çıkarırken sağ alt köşeden takıp çıkarmak daha uygun kılavuzda da bu belirtilmiş zaten. Takıp çıkarmak esnasında telefona en küçük bir hasar bile vermiyor. Çünkü değen kısımlar telefona kauçuk olan yerler. Camın kenarında 2 mm lik bir yükseklik sağlıyor bu benim için önemliydi çünkü telefonu yüz üstü koyduğumuz zaman ekrana bir zarar gelmez. Telefonu masaya sırt üstü koyduğunuz zaman telefon çaldığında duymaya bilirsiniz. Normalde hoparlörün olduğu kısımda bir çıkıntılık var ama kılıfı takınca kılıf yüksek attığı için düz bir zemin oluşturuyor ve masayı deyim yerindeyse öpüyor. Değişik renk çeşitleri de var.
    Metal Slate
    Infinity White

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU

Ekran koruyusu filmle ilgili görüşlerinizi alabilir miyim? Dokunmatik hassasiyetini azaltıyor mu, görüntüde bozulma yaratıyor mu vs.

• Arkadaşlar; benim için bu incelikte ve zariflikteki telefona kalın kılıf takmak bir arkadaşın da dediği gibi görselliği baltalıyor. Ayrıca telefonu düşürdüğümüzde her halükarda bir bardak soğuk su içeceğiz. Cam ha tamamen çatlamış ha ucu çatlamış ne fark eder. Eğer düşürmekten korkuyorsak ekstra dayanıklı telefonlar var onları kullanmak daha doğru olur.
    Kılıfsız kullan diyorsunuz, denedim ama kullanımda ince kılıflardaki işlevselliği yakalayamadım. telefon kayacakmış hissi veriyor. Mecburen ince bir kılıf kullanmak gerekiyor bence.
    S-view kılıflar çok güzel ve yenilikçi ama ben bu şekilde kapaklı kılıfları kullanamıyorum. (Solağım)
    Şu an beyaz s4'e beyaz silikon yapılı 20TLlik bir kılıf kullanıyorum ama zamanla sararma ve renk değiştirme oldu. Bı yüzden kılıf konusunda ince, kaliteli ve telefonun görünümünü bozmayan bir ürün arıyorum.
    Nette araştırırken http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S4-Case-Ultra-Thin-Air-Color,PR-172.html ve http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S4-Case-Ultra-Thin-Air-Transparency,PR-173.html dikkatimi çekti.
    Konunun uzmanı arkadaşlara sorularım olacak:
    -Spigen Ultra Thin Air Color veya Ultra Thin Air Transparency araasındaki fark sadece şeffaf olması mı?
    -Bu kılıfların Neo Hybrid den farkları nedir? Kalınlık vs. çok fark ediyor mu? Neo Hybrid al diyeceksiniz ama bana göre s4'ü İphone'a benzetiyor.
    -Spigen sitesinden alışveriş yapan oldu mu? Açıkçası ben hb ve gg ye ürün orjinalliği konusunda hiç güvenmiyorum çünkü gerçeğiye ayıredemeyeceğimiz çakma ürünler var piyasada.
    Çok uzadı özür dileyerek tavsiyelerinizi bekliyorum.

• evet tek başına kullanabilirsin bazen öyle yapıyorum ben de :)
  • Telefonu yaklaşık bir aydır ekran koruyucusuz kullanıyorum. Ancak artık ekran kayganlığını birazcık yitirdi. Her zaman temiz ellerle dokunamıyoruz ki haliyle ekran kirlendi ve parmağımı aşağı kaydırırken bazen takılıyor parmağım. Ekranı temizlemek için özel bez, özel mendil sprey gibi bir şey var mı arkadaşlar? Temizlik için ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanOrtaKapı

bu uyku modlu kılıflar hangı mantıkla calısıyor ? nasıl oluyor da görüntü sadece o kısıma toplanabılıyor bilen bir arkadas acıklayabılır mı ? bana fazla teknolojik geldi. çakma s-view'lar bu işlevi görebilir mi 30-40 tl 'ye alsak ?

yok mu bilen ?
  • 1. kalite replika slim armor view satmaktayım,sınırlı sayıda :)

http://forum.donanimhaber.com/m_81284493/f_//tm.htm#81284493

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 20 Eylül 2013; 23:26:50 >
  • ErenA. kullanıcısına yanıt
    1. kalite mi

http://i.imgur.com/GCmAEVB.jpg parlak plastik malzeme ne alaka orjinal sgp slim armor view ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

1. kalite mi

http://i.imgur.com/GCmAEVB.jpg parlak plastik malzeme ne alaka orjinal sgp slim armor view ile ?

orjinal mi dedim ben birader?replika ürün.tıpa tıp aynı olmasını mı bekliyorsun?
    Flaş mod açık olarak çektim bu fotoğrafları,bu kadar belli olmuyor plastik de.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.