Şimdi Ara

Unutulmayan Sevgili </3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
17
Favori
13.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sevgili dostlar... Eski sevgilinizi belki belli bir zaman önce gördünüz belki bugün veya hiç göremediniz resimlerle ve anılarla avunduğunuz eski sevgiliyi yada sevdiğinizi. En yakın dostunuza sürekli onu bahsediyorsunuz veya içiniz de sürekli bir yangın gibi sönmeden yaşıyor tam yüreğiniz de. Ya içiyorsunuz, ya ağlıyor yada unutmak için herşeyi yapıyorsunuz ama çıkmıyor içinizden. Artık içiniz de biriktirmeyin anlatın rahatlayın bir nebze de olsa. Onunla yaşadıklarınızı veya duygularınızı dökün içinizi. Birbirimizin ortak noktası olan bu durumu birlikte ortak olalım.. Açıkçası o unutulmayan ve içinizde sürekli biriken durumunuzu dinlemek isterim.
    İçini rahatlatmak, bu yaşananları birine anlatmak isteyenler tam konunuz

Not: Saçma gibi görenler olabilir ama gerçekten konularda baktığımda buna ihtiyacı olan bir çok insan gördüm. Lütfen saçma gereksiz, saçma şeyler yazmayalım. Şimdiden teşekkürler...

Ayrıyetten güvenip içini döken, yaşadıklarını, durumlarını bizimle paylaşan dostlara teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaybedenler Klübü -- 18 Mart 2014; 16:36:03 >

• ben o kadar cok anlattım ki artık sıkıldım ve iyi de oldu anlattıgım şimdi çok rahatladım,unutmadım ama artık normal birinden farkı yok benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

ben o kadar cok anlattım ki artık sıkıldım ve iyi de oldu anlattıgım şimdi çok rahatladım,unutmadım ama artık normal birinden farkı yok benim için.

ne kadar sürede oldu bu
  • aşık olduğum tek sevgilim beni aldattı. 2 ay oldu şoktan ne resimlerimizi ne numarasını silebildim. 2aydır telefonumun galerisine giremedim en kötü yanı da kıza hala aşığım hala düşünüyorum mesaj atsa muhtemelen yumuşar ona geri dönerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pridez

quote:

ben o kadar cok anlattım ki artık sıkıldım ve iyi de oldu anlattıgım şimdi çok rahatladım,unutmadım ama artık normal birinden farkı yok benim için.

ne kadar sürede oldu bu

ben çok agır geçirdim ayrılık dönemini ancak 1 yıl içinde hiçbir iz kalmadı ki ne hallere düşmüştüm,bu bile mucize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kherp

aşık olduğum tek sevgilim beni aldattı. 2 ay oldu şoktan ne resimlerimizi ne numarasını silebildim. 2aydır telefonumun galerisine giremedim en kötü yanı da kıza hala aşığım hala düşünüyorum mesaj atsa muhtemelen yumuşar ona geri dönerim.

Durumun gerçekten kötüymüş dostum. Gerçekten de dediğin gibi unutulmuyor ha diye. Hele ki aşık olduğun insan olunca. Zor. Ama işin kötüsü ne biliyor musun? birgün tak diye bir msj atıp insanı mutlu etmeleri ve O insan için en yakın arkadaşların kötü de dese takmayıp ona dönmek sen sen ol sakın yapma... Sabret dostum..
  • quote:

quote:

quote:

ne kadar sürede oldu bu

ben çok agır geçirdim ayrılık dönemini ancak 1 yıl içinde hiçbir iz kalmadı ki ne hallere düşmüştüm,bu bile mucize.

İnsan o depresyon halinde herşey yapabiliyor. Kapısına gitme msj atmalar içmeler ki umarım kendine zarar vermemişsindir. (faça felan gibi). Yine şükür düzlüğe çıkmışsın be dostum pek özlüyon gibi gelmedi kafa dinç gibi tabiki en iyisi

• Su konuyu acan ve ciddi yorum atan harbiden acinacak haldedir. Unutmak istemiyorsaniz gidin yuzune tak diye soyleyin seni hala seviyorum diye. Bunu yapacak cesaretiniz yoksa rezil haliniz daha cok devam eder. Unutmak istiyorsaniz da gidin baska kizlarla tanisin. Ne kadar cabuk unuttugunuzu gordugunuzde bosuna gecen aylariniza acirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski sevgilim değil, sevgilim direk. Ama gelin görün ki çok uzaktayım ona ve çok sık göremiyorum. İçim içimi yiyor. Boğuluyorum ama ölmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystic-X

Su konuyu acan ve ciddi yorum atan harbiden acinacak haldedir. Unutmak istemiyorsaniz gidin yuzune tak diye soyleyin seni hala seviyorum diye. Bunu yapacak cesaretiniz yoksa rezil haliniz daha cok devam eder. Unutmak istiyorsaniz da gidin baska kizlarla tanisin. Ne kadar cabuk unuttugunuzu gordugunuzde bosuna gecen aylariniza acirsiniz.

Yüzüne söylesen ne fayda eder.Ayrılmışsınız zaten.Düşünsene kız sana ayrılma aşamasında ''Beni rahatsız ediyorsun bana artık yaklaşma,konuşma'' diyor.Şu durumda bir daha yanına nasıl gidersin.Sokaktaki bir hayvana kedi,köpek vs. yiyecek versen seni gördüğünde devamlı yalanır dolanır,sevgisini belli eder.Ama tam tersi her gördüğünde bir tekme savuştursan o hayvan seni görür görmez kaçar.Burada karşıdaki sevgilinin yaptığı da bir nevi tekme savuşturmak ve kimse buna rağmen hayvanların bile kabul etmeyeceği birşey yapılmasını,yalanıp dolanılmasını öneremez.(Burada hayvanları küçümsemek gibi haşa bir niyetim olmadığını belirtmek isterim)Aldatılmışsın,kandırılmışsın ya da direkt yüzüne karşı olmuyor yürümüyor denmiş.Bunlar hepsi birer tekmedir.Tamam sen yine elinden geleni yap,sonradan keşke deme ama herkesinde belli bir onura,gurura sahip olması lazım.Olmayacağını bile bile kendini iyice küçültmek en çok kişiye zarar verir.

• arkadaşlar bende sevdiğimden ayrılmıştım1,5 yıl oldu.ve halen unutamadım.bana yaptıkları söyledikleri ağır olmuştu.bekarım allahıma şükür.evlenir miyim bilmiyorum.ama tek bildiğim şey o kız gibi asla şeref yoksunu olmayacağımdır.

önceleri hep unuttum deyip kendimi kandırdım ayrı şehirlerdeydik onu çok nadir görüyor ama telefonda msn de hergün konuşuyorduk ben onu gerçekten çok sevmişim ki unutmam çok zor oldu o konuya da yazdım derdimi okursunuz umarım 29 yaşındayım onu tanıdığımda 23 yaşındaydım hayatımı mahvedip gitti birde varlıklı bir aileden geliyor annesi babası memur bilmem kaç tane evleri yazlıkları vs var benim hiç bir şeyin yoktu kimyagerim aldığım 1500 tl maaşım vardı aileside pek istemedi beni evim arabam yok ki hocam altında türlü türlü bahaneler var ama Allah şahit onunla kuru ekmek yemeye razıydım varsın evim olmasın yarı tok yarı aç kalayım ama yanımda olsun benim olsun dedim ama olmadı kalbimi yüreğimi hayatımı karartıp çekti gitti....
    benim sevgilim o kadarda güzel değildi ama ben onun insanlığını iyi niyetini sevmiş aşık olmuştum bir nebze unutmak için gelecek ay iskenderuna arkadaşımın yanına gideceğim orada karakol komutanı benim gibi oda kaderimiz aynı maalesef yanına tatile gideyim kafamı toplarım biraz o kızdan çok çektim yazsam roman olur derler ya öyle işte üniversite falan artık sökmüyor paran evin araban olmayınca 29 yaşında çıkmazlara girdim Allah yardımcımız olsun ama bu devirde evlenip yuva kurmak falan bahane artık herkesin derdi menfaat olmuş beni deli gibi seven sensiz ölürüm diyen kız artık yok keşke ilkokul mezunu olaydımda param evim arabam olsaydı şimdi millet buna bakıyor ben umudumu kaybettim be ne yapalım kaderde bunları görmek ve yalnız yaşamak varsa çekerim aşın yazım böyleymiş der hayatıma devam ederim....
    o kız bana en sonunda mesaj attı ve senden nefret ediyorum ölüp gebersen umrumda değil v.s. yazmış tabiki karşılığını çok güzel aldı benden hakaret etmeden iki kelimeyle lafını verdim.birde yazmış şuan hayatımda biri yok ama birisiyle konuşuyorum yakın zamanda olacak diye.daha durmamış sana ve senin gibilerine hayatımda yer yok yazmış.benden beddua ve ahımı aldı gitti.inşallah kimseyle mutlu olmaz ve bana söyledikleri aynen ona geri döner....inşallah gün gelir ve Uğur'u nasıl kaybettim ne yaptım diye pişman olsun vicdan azabı çektirsin yarabbim......
    zaten boyu benden 25-30 cm kısaydı fazla güzelde değildi ama onu çok sevmiş ve yürekten bağlanmıştım.ben boylu poslu kumral bir gencim hani derler ya elini sallasan ellisi diye öyle.bana bakan kızlara kafamı çevirdim hep gözgöze kimseyle gelmedim.benim bir sevdiğim var dedim.beni seven var dedim.allah için çok seven bir insan size yukarıda yazdıklarımı yapar mıydı? allahından bulsun inşallah. o herkesi şimdi uğur gibi görür uğur onu aldatmadı sevdi sevmeyi öğretti.ona aşk nedir onu öğretti.benden başkasına bana baktığı gibi nasıl bakacak.hiç aklına gelemeyece miyim? geleceğim ne zaman o konuştuğu kişiden darbe yediği zaman.o zaman etrafına bakacak arayacak uğur'u ama asla ahirette bile bulamayacak......

bunları içimi dökmek bir nebze olsun rahatlamak için yazdım.1,5 yıl geçsede unutamadım bir yara gibi kendi gitti izi kaldı.ama unutmasın ki kaybetmek her zaman tek taraflı olmaz.kaybeden ben olmadım......

• takıntı hastalığı hocam
    Bende aynıydım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaybedenler Klübü

quote:

quote:

quote:

ne kadar sürede oldu bu

İnsan o depresyon halinde herşey yapabiliyor. Kapısına gitme msj atmalar içmeler ki umarım kendine zarar vermemişsindir. (faça felan gibi). Yine şükür düzlüğe çıkmışsın be dostum pek özlüyon gibi gelmedi kafa dinç gibi tabiki en iyisi

yok kardeşim yapmadım onları da ne biliyim insanın çok sevdigi, inandıgı insanın terkedip gitmesi acayip koyuyor adama işte,kabullenemiyorsun ve inanmak istemiyorsun bittigine..ben normalde duygusal bir insanım zaten birde ayrılık yaşayınca düşün ne hale girdigimi..şiirler,yazılar sayfa sayfa yazdım ayrılık,aşk üzerine..ama yetmedi işte hiçbiri kurtulmama sonra dedim ki kendime,ben onu kafamda bitiremezsem,o beni bitirecek..yıkıp geçmem lazım onu kafamda..çünkü dibe vurmuştum,ve her şeyden vazgeçmiştim hatta zorla kazandıgım üniversiteyi bile bırakacaktım..neyse sonra düşündüm,topladım kendimi ve artık yeni biri olmaya karar verdim..düşünmedim kim haklı,kim haksız yok o öyle yaptı ben şöyle yaptım diye canı cehenneme dedim her şeyin,uzaklaştım her şeyden..geride bıraktım onu seven kendimi ve ona ait ne varsa gömdüm içime..zor da olsa kabullendim,kendime haksızlık yapmayı bıraktım ve ögrendim ki gidenin arkasından dur denmezmiş..artık hiçkimseyi hayatımda sürekli kalacak gibi görmüyorum aslında iyi ders oldu bana..gidene dur demiyorum,kendi bilir..kendileri bilir..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kaybedenler Klübü

quote:

quote:

quote:

ne kadar sürede oldu bu

yok kardeşim yapmadım onları da ne biliyim insanın çok sevdigi, inandıgı insanın terkedip gitmesi acayip koyuyor adama işte,kabullenemiyorsun ve inanmak istemiyorsun bittigine..ben normalde duygusal bir insanım zaten birde ayrılık yaşayınca düşün ne hale girdigimi..şiirler,yazılar sayfa sayfa yazdım ayrılık,aşk üzerine..ama yetmedi işte hiçbiri kurtulmama sonra dedim ki kendime,ben onu kafamda bitiremezsem,o beni bitirecek..yıkıp geçmem lazım onu kafamda..çünkü dibe vurmuştum,ve her şeyden vazgeçmiştim hatta zorla kazandıgım üniversiteyi bile bırakacaktım..neyse sonra düşündüm,topladım kendimi ve artık yeni biri olmaya karar verdim..düşünmedim kim haklı,kim haksız yok o öyle yaptı ben şöyle yaptım diye canı cehenneme dedim her şeyin,uzaklaştım her şeyden..geride bıraktım onu seven kendimi ve ona ait ne varsa gömdüm içime..zor da olsa kabullendim,kendime haksızlık yapmayı bıraktım ve ögrendim ki gidenin arkasından dur denmezmiş..artık hiçkimseyi hayatımda sürekli kalacak gibi görmüyorum aslında iyi ders oldu bana..gidene dur demiyorum,kendi bilir..kendileri bilir..

beynin de bitireceksin yoluna bakacaksın. Herşey beyinde biter

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ankara121

6 sene aradım onu bi unut diyordum ama hala seviyodum unutamadım bir gün tesadüfen buldum onu bakakaldım sadece dün onu sevdiğimi yazdım o kadar aşık olmuştum ki incinmemesi için aya bile giderdim yazdım yazdım sadece ama o beni sevmiyomuş başkasını seviyomuş onunda sevdiği onu sevmiyomuş beni dostu olarak görmesini istedim çünkü o kadar seviyodumki sevdiği adamla konuşur aralarnı bile yaparım yeterki o mutlu olsun hani aşk.sevmek ama kavuşamamaktır ya hiç uyumadım gece annem bile hissetmiş nasıl üzüdüğümü gece konuştuk onunlada sıkma canını dedi ama olmuyo bana içini döktü sadece konuştuk şimdi o kız bidaha benle çıkarmı aşık olurmu sizce ben hayatımda hiçbir kızla çıkmadım onun yüzünden hep düşündüm sadece radyoyu açıyorum hüzünlü aşk şarkıları dh ye giriyorum aşıklar bizim kaderimiz böyleymiş ağladım kırdım eşyaları ama çözüm değilki bu tavsiyelerini bekliyorum ilk defa aşık oluyorum yani 6 senelik ilk aşk bi dahada başka kız olmadı ne yapayım ben

hocam unutursun unutur. Bu kadar kafaya takma. Git destek al hatta. Herkes seviyor herkes aşık oluyor, bende 7 sene bekledim karşılıksız çıktı, iyi ki olmamış. Hayırlısı demek en doğruymuş. Git çiçekleri sev, hayvan besle, bisikletle Türkiye turuna çık. Ormanı gez, mezarlıkları gez, yani böyle kafaya takarsan, hiç iyi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Eski sevgilim değil, sevgilim direk. Ama gelin görün ki çok uzaktayım ona ve çok sık göremiyorum. İçim içimi yiyor. Boğuluyorum ama ölmüyorum.

Kardeş eğer senin sevdiğin gibi seviyorsa buna inanıyorsan. Mesafelerin önemi yok tam tersi aşkınızı ateşlendirir bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Orijinalden alıntı: Mystic-X

Su konuyu acan ve ciddi yorum atan harbiden acinacak haldedir. Unutmak istemiyorsaniz gidin yuzune tak diye soyleyin seni hala seviyorum diye. Bunu yapacak cesaretiniz yoksa rezil haliniz daha cok devam eder. Unutmak istiyorsaniz da gidin baska kizlarla tanisin. Ne kadar cabuk unuttugunuzu gordugunuzde bosuna gecen aylariniza acirsiniz.

Yüzüne söylesen ne fayda eder.Ayrılmışsınız zaten.Düşünsene kız sana ayrılma aşamasında ''Beni rahatsız ediyorsun bana artık yaklaşma,konuşma'' diyor.Şu durumda bir daha yanına nasıl gidersin.Sokaktaki bir hayvana kedi,köpek vs. yiyecek versen seni gördüğünde devamlı yalanır dolanır,sevgisini belli eder.Ama tam tersi her gördüğünde bir tekme savuştursan o hayvan seni görür görmez kaçar.Burada karşıdaki sevgilinin yaptığı da bir nevi tekme savuşturmak ve kimse buna rağmen hayvanların bile kabul etmeyeceği birşey yapılmasını,yalanıp dolanılmasını öneremez.(Burada hayvanları küçümsemek gibi haşa bir niyetim olmadığını belirtmek isterim)Aldatılmışsın,kandırılmışsın ya da direkt yüzüne karşı olmuyor yürümüyor denmiş.Bunlar hepsi birer tekmedir.Tamam sen yine elinden geleni yap,sonradan keşke deme ama herkesinde belli bir onura,gurura sahip olması lazım.Olmayacağını bile bile kendini iyice küçültmek en çok kişiye zarar verir.

Dostum sen cevabı vermişsin zaten Gel gör ki şu durum da var. Adam sevgilisini çok seviyor sevgilisi de onu belki evlilik hayali kuruyor belki evli. Bir kazayla sevgilisini kaybediyor ne yapacak ? böyle durum da olanda çok tekrardan teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

arkadaşlar bende sevdiğimden ayrılmıştım1,5 yıl oldu.ve halen unutamadım.bana yaptıkları söyledikleri ağır olmuştu.bekarım allahıma şükür.evlenir miyim bilmiyorum.ama tek bildiğim şey o kız gibi asla şeref yoksunu olmayacağımdır.

önceleri hep unuttum deyip kendimi kandırdım ayrı şehirlerdeydik onu çok nadir görüyor ama telefonda msn de hergün konuşuyorduk ben onu gerçekten çok sevmişim ki unutmam çok zor oldu o konuya da yazdım derdimi okursunuz umarım 29 yaşındayım onu tanıdığımda 23 yaşındaydım hayatımı mahvedip gitti birde varlıklı bir aileden geliyor annesi babası memur bilmem kaç tane evleri yazlıkları vs var benim hiç bir şeyin yoktu kimyagerim aldığım 1500 tl maaşım vardı aileside pek istemedi beni evim arabam yok ki hocam altında türlü türlü bahaneler var ama Allah şahit onunla kuru ekmek yemeye razıydım varsın evim olmasın yarı tok yarı aç kalayım ama yanımda olsun benim olsun dedim ama olmadı kalbimi yüreğimi hayatımı karartıp çekti gitti....
    benim sevgilim o kadarda güzel değildi ama ben onun insanlığını iyi niyetini sevmiş aşık olmuştum bir nebze unutmak için gelecek ay iskenderuna arkadaşımın yanına gideceğim orada karakol komutanı benim gibi oda kaderimiz aynı maalesef yanına tatile gideyim kafamı toplarım biraz o kızdan çok çektim yazsam roman olur derler ya öyle işte üniversite falan artık sökmüyor paran evin araban olmayınca 29 yaşında çıkmazlara girdim Allah yardımcımız olsun ama bu devirde evlenip yuva kurmak falan bahane artık herkesin derdi menfaat olmuş beni deli gibi seven sensiz ölürüm diyen kız artık yok keşke ilkokul mezunu olaydımda param evim arabam olsaydı şimdi millet buna bakıyor ben umudumu kaybettim be ne yapalım kaderde bunları görmek ve yalnız yaşamak varsa çekerim aşın yazım böyleymiş der hayatıma devam ederim....
    o kız bana en sonunda mesaj attı ve senden nefret ediyorum ölüp gebersen umrumda değil v.s. yazmış tabiki karşılığını çok güzel aldı benden hakaret etmeden iki kelimeyle lafını verdim.birde yazmış şuan hayatımda biri yok ama birisiyle konuşuyorum yakın zamanda olacak diye.daha durmamış sana ve senin gibilerine hayatımda yer yok yazmış.benden beddua ve ahımı aldı gitti.inşallah kimseyle mutlu olmaz ve bana söyledikleri aynen ona geri döner....inşallah gün gelir ve Uğur'u nasıl kaybettim ne yaptım diye pişman olsun vicdan azabı çektirsin yarabbim......
    zaten boyu benden 25-30 cm kısaydı fazla güzelde değildi ama onu çok sevmiş ve yürekten bağlanmıştım.ben boylu poslu kumral bir gencim hani derler ya elini sallasan ellisi diye öyle.bana bakan kızlara kafamı çevirdim hep gözgöze kimseyle gelmedim.benim bir sevdiğim var dedim.beni seven var dedim.allah için çok seven bir insan size yukarıda yazdıklarımı yapar mıydı? allahından bulsun inşallah. o herkesi şimdi uğur gibi görür uğur onu aldatmadı sevdi sevmeyi öğretti.ona aşk nedir onu öğretti.benden başkasına bana baktığı gibi nasıl bakacak.hiç aklına gelemeyece miyim? geleceğim ne zaman o konuştuğu kişiden darbe yediği zaman.o zaman etrafına bakacak arayacak uğur'u ama asla ahirette bile bulamayacak......

bunları içimi dökmek bir nebze olsun rahatlamak için yazdım.1,5 yıl geçsede unutamadım bir yara gibi kendi gitti izi kaldı.ama unutmasın ki kaybetmek her zaman tek taraflı olmaz.kaybeden ben olmadım......

Uğur kardeşim hepsini okudum. Malesef dediklerinde haklısın para herşey olmuş şu devirde hele kız zenginse çevresi de öyle olduğundan sevgilisinin de her zman değişik şık altında araba gibi şeyler bekliyor. Hiç beklemese çok iyi biri olsa bile belli bir zaman dan arkadaşları aklına giriyor ve onlardan öyle görüyor bir yerden sonra batıyor tabi. Sen de bu durum olmuştur belki. Ve dediğin gibi öyle birilerine aşık oluyoruz ki bazıları bu ne ya? veya kendi kendimize baktığımız da aslında çokta güzel değil diyoruz ama öyle bir feth etmişki kalbimizi bizi hiç bişey gözümüzde olmuyor. İnsanın öyle bir zamanında melek gibi geliyor ve bir süre çekip gidiyor ve çekip gidiyor iyice bitiriyor insanı. Ama kardeş hayat bir şekilde devam ediyor yarın birgün çökmüş olarak gördüğünde o gururlanıyor ben, benim yüzünden, benim için diye ve iyice şımarıyor. Sen sen ol yıkılma tam tersi iyice ayakta dur belli bir zamandan sonra ne kaybettiğini görür emin ol. Herşeye rağmen Allah sabır versin, sabret bu durumu yaşayan olarak söylüyorum her ne olursa olsun kendini değersiz görme biri için. Dayan sabret emin ol temiz bir güzel hayata çıkarsın. He unutursun demiyorum ama o alev küçük kalır belki sadece eski sevgili gibi kalır seviyo gibi değil...

• Ben çok sevmiştim, ama gerçekten çok sevmiştim. Kimsenin benim onu sevdiğim kadar onu sevemiceğinden bile emindim ve hala eminim.
    Geçtiğimiz yazın sonlarına doğru kıskançlıklar ve tartışmalar hat safada olduğu için ben bi süre konuşmamak istedim ki ve hayatımın hatasını yaptım. Bunu kızdan ayrılarak gerçekleştim. 1 ay boyunca ne aradım ne sordum, 1 ay sonra çıktım herşeyi anlattım, ama nafileydi artık. Birden çekip gitmem onu hayata küstürmüş ve benden nefret etme derecesine gelmiş. Bende çok seviyorum tabi, kabullenemedim ve 2-3 ay kadar konuşmaya devam ettim zorla, ama yok olmuyordu, eski senayı göremiyordum. Tamamen değişmiş, beni hiç önemsemeyen, iplemeyen, sevgisiz bi kız vardı karşımda. İstemeyerek konuştuğuda çok belliydi, 2-3 ayın ardından benimle konuşmak isteyip istemediği konusunda tam karar vermesini istedim, benle daha konuşmak istemediğini söyledi.
    Aradan tam 6 ay geçti ama nasıl bi 6 ay bu. İlk 1 ayı çok zordu, yazdığım bikaç mesaja cevap dahi vermedi. Bende daha yazmamaya yemin ettim ve yazmadım. ondan sonraki 2-3 ay normal geçti, unutucam diye çok hırslanmıştım ve unutmuş gibi davranıyordum, soran olursa unuttum diyordum, bu yalana ben bile inanmıştım zaman içinde. Tabi resimlerine baktığım oluyordu arada..
    Neyse işte, üniversitede bi kızla aramda yakınlık oldu o sıralarda, ben bundan biraz hoşlandığımı sanıyordum, arkadaş ortamına girerek bi iki dışarı çıktık, muhabbette kurdum. Kızda benden hoşlandı, tamam bu iş dedim. Kızı tek başına dışarı çıkardım bigün ve eve döndüğümde mutlu değildim. Anlam verememiştim ama sabah uyandığımda herşey anlamlandı. Ben hala unutamamıştım onu, yeni kızın yanında mutlu değildim çünkü hoşlanmıyordum ondan, hoşlandığımı sanmışım. Ondan sonra kızla muhabbeti kestim ve 2 hafta sonra kız yüzyüze görüşmek istedi, bende daha uygun bi dille anlattım ona, unutamadım dedim, aklımda başkası varken o kızla beraber olmak benim kişiliğime aykırı birşey. O günden sonra kızla daha görüşmedim ve bana senayı tamamen hatırlatıp çıktı hayatımdan. Ondan sonra 2-3 ay senanın özlemini çektim. İlk başlarda kimseye söyleyemedim, sonra dayanamadım kardeş dediğim arkadaşlarıma söyledim. Napabilirim diye konuştuk, madem unutamıyordum, tekrar denicektim.
    O akşam cesaretimi toplayıp senaya yazdım ve aylardır konuşmamanın verdiği bi mesafeyle konuştuktan sonra biraz azar işittim. Kızlar hakkında bi iki bişeyimi görmüş twitterda, o yüzden kızdı bana sen git başka kızlarla takıl diye. Kıskanmasa kızmazdı diye düşünürken, boşuna umutlanma tekrar olmıcak üzmek istemiyorum ama söylettiriyosun gibisinden konuşarak tüm hayallerimi yıktı. O günden sonra daha kötü oldum, her gece rüyalarımda onu gördüm, hepside kabus gibiydi. Hep ben onu kovalıyorum, o benden kaçıyordu. Sabah kalkınca güne moralim 0 olarak başlıyordum. Hiç bi kızın yüzüne bakamıyodum artık, hiçbi anlam ifade etmiyolardı benim için. Sıçayım aşkın, sevginin içine, kendime sıçayım ne vardı da bu kadar sevdim diye kendime kızıyordum. Çünkü o kadar çok seviyordum ki hiç bi kızı ben bidaha bu kadar sevemem, bu ona özel bişeydi ve ben bu kadar sevemeyeceğim bi kızla evlenemem. Evlensem bile olmaz yani, çocuk oyuncağı değil evlilik. Ve ben bütün gelecek planlarımı ona göre kurmuştum, o hayatımdan çıkınca bütün planlar yıkıldı, yerine başka bişey koyamadım. Amaçsızca yaşıyorum şuan.
    Herneyse, 8-9 gün önce çok fena kafaya takmıştım acaba hayatında birisi var mı, yada başka hoşlandığı biri diye. Bunu sürekli merak ediyodum aslında ama öğrenmeye cesaret edemiyodum gelebilecek cevaptan dolayı. O gün cesaretimi topladım, son bi sigaramı yaktım ve bunun en iyi arkadaşına ( beni hiç sevmeyen ) mesaj attım, 1 saat geçti mesajı görmedi bu. Arkadaşım vardı yanımda, onun gazıyla ben direk senayı aradım, meşgule verdi, o anda senanın arkadaşı mesaj yazdı. Böyle yazması kolay ama o anki heyecanla birleşince çok değişik haller alıyor durum. 2side aynı anda gerçekleşince napıcamı bilemedim ve bunun arkadaşına gerek kalmadı tarzında bişey yazdım ve direk senaya mesaj atarak konuşmaya başladım. Soracaklarımı sordum ve benim memnun edecek olan cevapları aldım derken konuşmamız bitmemişti, konuştukça konuştuk, ben bi şans istedim, ondan hiç vazgeçmediğiimi söyledim. İlk başlarda çok olumsuzdu, olmaz olamaz yapamayız gibisinden. Ben baya konuştum, ikna etmek için herşeyi denedim. Bende seni unutmadım, unutamadım, hala kafamda canlanıyor anılarımız, keşke herşey daha güzel olsaydı ama yapamayız dedi. Kafasında kesin bi daha olmaz diye şartlamış kendisini geçen sürede. Ailesi ve derslerinden dolayı kafasına hiçbirşey takmak istemediğini söyledi. Ben yine ısrar ettim ve tamam demesede konuşmayı kabul ettirdim. 4-5 gün konuştuk, ama görseniz yine isteksiz, konuşmak istemiyor ve çoğu zaman attığım mesajları iplemiyor, geç cevaplar veriyor. Zaten konuştuk dediğimde, ben hep bunu ikna etmeye yönelik konuştum, o da ikna olmamaya yönelik. Normal bi sohbet geçmedi aramızda hiç. Öyle de olsa ben yine memnundum, en azından yine konuşuyordum, naptığını öğrenebiliyordum, onu sevdiğimi ona söyleyebiliyordum.
    Ama 2 gün önce nolduysa birden ciddi bi şekilde olmaz dedi, yapamayız, bidaha olmaz gibisinden konuştu. Bende hep alttan alıyordum, sert davranmıyordum, bi kezde öyle deniyim dedim. Biraz sert çıktım, dedim sen değişmişsin, gerçek sena değilsin sen, gerçeğiyle alakan yok. O burda olsa dayanamazdı, bana böyle davranamazdı gibisinden konuştum bi süre. Yine biraz sert çıktım ardından derken geri tepti herşey ve sonra konuşuruz diye muhabbeti bitirdi ve gitti. Ardından bikaç kez daha cevap verdi yazdıklarıma daha da konuşmadı benle.
    Şuan ne yapıcam, nasıl yapıcam kafam o kadar karışık ki. Aklım durdu. Pazartesi günü finallerimde başlıyor ve ben daha masaya oturup 1 dakika bile çalışmadım, bu kafayla çalışsamda yapamam zaten. Offf Offff

-----

çok uzun oldu farkındayım ama içimizi döküyoruz sonuçta, rahatladım birazda olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: rize çayı

quote:

Orijinalden alıntı: 06ankara121

6 sene aradım onu bi unut diyordum ama hala seviyodum unutamadım bir gün tesadüfen buldum onu bakakaldım sadece dün onu sevdiğimi yazdım o kadar aşık olmuştum ki incinmemesi için aya bile giderdim yazdım yazdım sadece ama o beni sevmiyomuş başkasını seviyomuş onunda sevdiği onu sevmiyomuş beni dostu olarak görmesini istedim çünkü o kadar seviyodumki sevdiği adamla konuşur aralarnı bile yaparım yeterki o mutlu olsun hani aşk.sevmek ama kavuşamamaktır ya hiç uyumadım gece annem bile hissetmiş nasıl üzüdüğümü gece konuştuk onunlada sıkma canını dedi ama olmuyo bana içini döktü sadece konuştuk şimdi o kız bidaha benle çıkarmı aşık olurmu sizce ben hayatımda hiçbir kızla çıkmadım onun yüzünden hep düşündüm sadece radyoyu açıyorum hüzünlü aşk şarkıları dh ye giriyorum aşıklar bizim kaderimiz böyleymiş ağladım kırdım eşyaları ama çözüm değilki bu tavsiyelerini bekliyorum ilk defa aşık oluyorum yani 6 senelik ilk aşk bi dahada başka kız olmadı ne yapayım ben

hocam unutursun unutur. Bu kadar kafaya takma. Git destek al hatta. Herkes seviyor herkes aşık oluyor, bende 7 sene bekledim karşılıksız çıktı, iyi ki olmamış. Hayırlısı demek en doğruymuş. Git çiçekleri sev, hayvan besle, bisikletle Türkiye turuna çık. Ormanı gez, mezarlıkları gez, yani böyle kafaya takarsan, hiç iyi olmaz.

Dostum o kadar güzel cevaplamış ama yine de takma üzülme demekten başka çare yok. Hiç sevgilin olmadığına da üzülme öylelerini tanıyorum ki adam 35-36 yaşlarında birini bulup evlenip çok mutlu oluyor. Takma kardeş, öyle bir zamanın da öyle biri gelir ki sadece basit bir hareketi seni cezbeder. Ama şunu söylemeliyim sakın çok çok değer verme ve vazgeçilmez olduğunu hissettirme öyle olduğunda kaybedersin. Sen fazla düşünme düşünürsen zor belli bir zamandan sonra unutursun, belli bir zaman sonra o ateşten sadece külleri kalır belkide...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.