Şimdi Ara

Unutulmayan Sevgili </3 (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
17
Favori
13.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Volmond

Saol kardesim güzel tavsiyelerin için bakalım 1 2 gün daha süre vereceğim kendime ama sonunda yapacağım dediin gibi sonucta kaybedecek bişey yok en azından daha bir kabullenmiş olurum bu benim icin cok daha iyi olur kanımca.Sonucu mutlaka bildireceğim merak etme :) Saol tekrar güzel tavsiyelerin için

Ne demek kardeşim. Tek net söyleyeceğim gibi bir umutla arama sadece merak ediyorsun onu o. Yardım edebildiysem ne mutlu bana Sonuçları bekleyeceğim bakalım. Umarım herşey yolunda gider

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaybedenler Klübü

quote:

Orijinalden alıntı: Razgradz

Merhaba gönül dostlarım,

10.sınıfken bir güzele tutuldum. Öyle hoşlantı falan değil bildiğiniz tutuldum. Sürekli onu düşünüyorum. Sürekli aklıma geliyor. Biraz kız benden 1 yaş küçük. Biraz muhabbetten sonra teklif ettim ( biraz erkendi ) ama kabul etmedi. Kimseyi istemediğini söyledi. Ama ben rahat durmadım bu olaydan 2 ay sonra kıza şiirli bir şekilde doğum günü hediyesi hazırladım.

Çok şaşırdığını beklemediğini söyledi ve teşekkür etti. Evet sadece bu kadar.

Şuan 12. sınıfım ve o 11.sınıf, hala çıktığı yok fakat benim sevgimden 1 gram eksilen bir şey olmadı. Tipimde kanımca kötü değil. Çünkü etrafımdaki kızlarca bunu anladım :) ama benim gözüm hiç birini görmüyor.

24 Mart doğum günü acaba ne yapsam ne yapmasam ?

DİPNOT: Kızla tekrar konuşmak istiyorum fakat bunun için biraz zaman lazım.

Hem YGSnin geçmesi , benim birazda spor yapmam lazım fitness gibi biraz zayıfladım ( Ağzımda tel var :) )

Bana bir akı lverin dostlarım...

Dostum herşey dış görünüş değil. Şöyle bir durum var ygs den sonra sen okuldan ayrılacaksın. Belki başka şehir kazanıp gideceksin peki o zaman ne olur ? Biraz geleceği düşünmen lazım bence. Seneye de o sınava hazırlanacak ki şimdiden başlamıştır. Seneye hiç sevgili ile falan uğraşmak istemez bir yeri kazanayım da diye düşünür. Bence fazla üstüne gitme doğum gününe güzel seni unutamayacak bir hediye düşün hediyeni ver yine çekil köşene üstüne gitme. Gelirse gelir zaten o. Üstüne gidip sürekli seviyorum seni gibi olursa sıkılır çıksa bile gönülsüz olur. O yüzden çok çok üstüne gitme ve sende kendini garantiye al hayat ne getirir bilinmez.

Dış görünüş konusuna gelince , özgüven meselesi biraz kendimi bu durumda iyi hissetmiyorum. Şehirdışına gitsem bile o kadar sorun olmaz bana sonuşta mesafeler aşka engel değil. Tek sıkıntı onun da benim gibi bu sene sevgili değil YGS düşünecek olması. ( En sevdiği şairin bir kitabını onun adına imzalattırıyorum inşallah olursa tabi :) )

• Razgradz kullanıcısına yanıt
    Dostum geçmişiniz olsa biraz bağlılık olur ama yeni yeni olduğunda zor olur. Tabi sen kararlıysan red etse bile takmam dersen git ama dediğim gibi olsa bile çok sağlıklı olacağını zannetmiyorum. Yalnız hediye işini gayet güzel düşünmüşsün yapabilirsen güzel olur ve şunu unutma çıkmasan dahi şu hediyeyi yapsan seni kesin unutmaz
  • Aşk acısı çekenlere itina ile yardım edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende şuraya iki söz karalayım . Zamanında bir kız vardı beni benden alır onu severdim , aynı şekilde o da fakat onun sevgisi biraz daha fazlaydı . İnternet üzerinden tanışmıştık o istanbulda ben ise antalyadaydım . İlk başlarda arkadaştık normal konular ders vb türü şeyler konuşurduk . Arada sırada antalyaya geliyordu babasıyla beraber babasının işlerinden dolayı sonra geri dönerdi . 2-3 kere buluştuk üstümüzde utangaçlık çekingenlik falan daha sonra işler değişti onu sevmeye hoşlanmaya başladım bana iyi geliyordu onunla konuşurken hep üstümde bir mutluluk olurdu beraber şarkı seçmiştik onları dinlerdim okula giderken serviste . Sonra teklif işi falan çıkmaya başladık okulların bitmesine doğru teklif etmiştim yazın istanbula gidip beraber vakit geçirecektik böyle bir plan oluşturmuştum ve olduda . O yaz istanbula gitmiş onla beraber vakit geçirmiştim . Sonra antalyaya döndüm 8.sınıfa geçiyorum ve sınavım var . Ben döndüğümde kız bana soğuk davranmaya iplememeye başladı bir sorunu var sandım fazla üstülemedim hergün konuşurken 2-3 günde bir konuşmaya başlamıştık . Sebebini hep öğrenmek istedim ama kendisi ağzından bir gram söz etmedi . Olan oldu daha sonra kız beni aldattı başka bir çocukla konuşuyormuş kendi okulundan ve onu sevdiğini söyledi . İlk başlarda kabullenmek zor geldi ama yavaş yavaş alıştım ama hala arada hatırlarım arada .Gözden ırak olan gönüldende ırak olur misali :) . Liseye geçtim şimdi lise1im ama hiç böyle işlere bulaşasım yok hep sonuç hüsran .

• Oncelikle en bastan belirteyim hicbir kiz hicbir eski sevgili unutulmaz degil.

Yas 20 , 1 Yil falan biriyle birlikte oldum cok seyler yasadim uzun uzun yazmak istemiyorum kimse vazgecilmez degil baglanmayin koru korune.
    Gun gelir iyi ki kurtuldum dersiniz.Genc kardeslerim hicbir kiza baglanmayin.
    Tecrubeyle sabit.
    Buda boyle bir animdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 19 Mart 2014; 20:17:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CERKES_

Bende şuraya iki söz karalayım . Zamanında bir kız vardı beni benden alır onu severdim , aynı şekilde o da fakat onun sevgisi biraz daha fazlaydı . İnternet üzerinden tanışmıştık o istanbulda ben ise antalyadaydım . İlk başlarda arkadaştık normal konular ders vb türü şeyler konuşurduk . Arada sırada antalyaya geliyordu babasıyla beraber babasının işlerinden dolayı sonra geri dönerdi . 2-3 kere buluştuk üstümüzde utangaçlık çekingenlik falan daha sonra işler değişti onu sevmeye hoşlanmaya başladım bana iyi geliyordu onunla konuşurken hep üstümde bir mutluluk olurdu beraber şarkı seçmiştik onları dinlerdim okula giderken serviste . Sonra teklif işi falan çıkmaya başladık okulların bitmesine doğru teklif etmiştim yazın istanbula gidip beraber vakit geçirecektik böyle bir plan oluşturmuştum ve olduda . O yaz istanbula gitmiş onla beraber vakit geçirmiştim . Sonra antalyaya döndüm 8.sınıfa geçiyorum ve sınavım var . Ben döndüğümde kız bana soğuk davranmaya iplememeye başladı bir sorunu var sandım fazla üstülemedim hergün konuşurken 2-3 günde bir konuşmaya başlamıştık . Sebebini hep öğrenmek istedim ama kendisi ağzından bir gram söz etmedi . Olan oldu daha sonra kız beni aldattı başka bir çocukla konuşuyormuş kendi okulundan ve onu sevdiğini söyledi . İlk başlarda kabullenmek zor geldi ama yavaş yavaş alıştım ama hala arada hatırlarım arada .Gözden ırak olan gönüldende ırak olur misali :) . Liseye geçtim şimdi lise1im ama hiç böyle işlere bulaşasım yok hep sonuç hüsran .

Dostum güvenini yıkan bir kız için kapılarını kapama. Bu da sana deneyim oldu. Hayatta neler olmuyor ki. Seni çocukluktan çıkartıp biraz daha olgunluğa çıkarmıştır bu durum. Böyle bişey için üzülme o seni kaybettiği için üzülsün. Daha geçiceğin çok yol var ve yaşayacağın onca zaman. Hayat sürprizlerle dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Oncelikle en bastan belirteyim hicbir kiz hicbir eski sevgili unutulmaz degil.

Yas 20 , 1 Yil falan biriyle birlikte oldum cok seyler yasadim uzun uzun yazmak istemiyorum kimse vazgecilmez degil baglanmayin koru korune.
    Tecrubeyle sabit.
    Buda boyle bir animdir.

Mesajımı veririm diyorsun yani. O da güzel dostum. Doğruluk payı da var. Sadece biri için kullandığımız hayat geçiyor ve çok kıymetli zamanlar. Tabi tam unutulur mu hiç zannetmiyorum sadece yara hafifler belki.
  • quote:

Dostum geçmişiniz olsa biraz bağlılık olur ama yeni yeni olduğunda zor olur. Tabi sen kararlıysan red etse bile takmam dersen git ama dediğim gibi olsa bile çok sağlıklı olacağını zannetmiyorum. Yalnız hediye işini gayet güzel düşünmüşsün yapabilirsen güzel olur ve şunu unutma çıkmasan dahi şu hediyeyi yapsan seni kesin unutmaz

Teşekkür ederim ilgin ve alakan için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Aşk acısı çekenlere itina ile yardım edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razgradz

quote:

Teşekkür ederim ilgin ve alakan için :)

Ne demek dostum ben teşekkür ederim güvenipte kendi durumunu açtığın için. Umarım imzayı koparırsın

• quote:

quote:

Tecrubeyle sabit.
    Buda boyle bir animdir.

Mesajımı veririm diyorsun yani. O da güzel dostum. Doğruluk payı da var. Sadece biri için kullandığımız hayat geçiyor ve çok kıymetli zamanlar. Tabi tam unutulur mu hiç zannetmiyorum sadece yara hafifler belki.

Valla hocam ben bunlari 19 Yasinda yasadim belki erkendi belki bazi seyleri erken anlamami sagladi belki daha hayirlisiydi belki birilerine guvenmeyecegimi anladim. Bundan sonra belki kac kisi hayatima girer onlarda tadina varirim bazi seylerin ama herkese guvenemem kolay kolay belkide daha hayirlisi oldu.Unutamam sandim unuttum zaman geliyor ki aklima dahi gelmiyor.

• quote:

quote:

quote:

Tecrubeyle sabit.
    Buda boyle bir animdir.

Valla hocam ben bunlari 19 Yasinda yasadim belki erkendi belki bazi seyleri erken anlamami sagladi belki daha hayirlisiydi belki birilerine guvenmeyecegimi anladim. Bundan sonra belki kac kisi hayatima girer onlarda tadina varirim bazi seylerin ama herkese guvenemem kolay kolay belkide daha hayirlisi oldu.Unutamam sandim unuttum zaman geliyor ki aklima dahi gelmiyor.

Ne kadar güzel işte dostum ders çıkarmışsın. Olgunlaşmışsın . Oysa biz sigara misali tiryakisi olmasakta arada canımız istiyor kriz gibi. Tecrübe sana da işte

• quote:

Değişik bir durum daha. Dostum okudum ilginç gerçekten. Yalnız sizin ki biraz yaz aşkı gibi olmuş. Tamam güzel şeyler hissettirmiştir. O da hissetmiştir lakin bu durum daha zor bir durum. Eğer hala konuşuyorsanız düşük ihtimal ama bence peşinden hiç koşma derim. Ruslarda iki tane kötü durum vardır.

1. Yaşlanınca pek çekici olmazlar 2. Senden daha iyi bir erkek bulduğunda tereddüt etmeden seni bırakır (sen bu durumları daha iyi bilirsin)
    Seni üzmek istemem ama (sevgili gibi varsayarsak) seni aldatmıştır da. Bence o o zamanki zamanlarında unutamadığın yaz aşkın olarak kalsın. Sana özel bişeyler hissettirmiş senin için önemli lakin o kadar ilerisi yok bence. Umarım gönlüne göre birini bulursun dostum

Kardeşim ben onun farkındayım. Biraz yaz aşkı gıbı oldu evet, ama hala konusuyoruz. Hangimiz aldatmadı ki ? :D Şahsen arkadasından tekrar avlandım gerek cinsel gerek ego yönünden ki onun arkasından rahat 5-6 tane daha sevgilim oldu. Valla dostum simdi ben önceden hayatımda toplasan 5-10 tane rus görmüşümdür ki bu yaz 4.5 ay boyunca %90 ağırlığında rus gördüm, gerek yaşlı gerek genç ama şunu söyleyebilirim ki adamların genlerine işlemiş, ha arada tek tük vardı ama geneli ciddi anlamda taş gibiydi. Beni de aldattıgını biliyorum, kampa gitti ( kimbilir neler yapmıştır ) ondan sonra da okuldan 1 çocukla ( yalan en az 3tür ) çocukla çıkmış. Ki kızın ilk sevgilisi bendim yaşı da çok büyük değildi 98 doğumlu ben de 95 yani iyiydik ne bileyim şu aralar eskisi gibi hissetmiyorum ama hala bir parça içimde tasıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esgun

quote:

Değişik bir durum daha. Dostum okudum ilginç gerçekten. Yalnız sizin ki biraz yaz aşkı gibi olmuş. Tamam güzel şeyler hissettirmiştir. O da hissetmiştir lakin bu durum daha zor bir durum. Eğer hala konuşuyorsanız düşük ihtimal ama bence peşinden hiç koşma derim. Ruslarda iki tane kötü durum vardır.

1. Yaşlanınca pek çekici olmazlar 2. Senden daha iyi bir erkek bulduğunda tereddüt etmeden seni bırakır (sen bu durumları daha iyi bilirsin)
    Seni üzmek istemem ama (sevgili gibi varsayarsak) seni aldatmıştır da. Bence o o zamanki zamanlarında unutamadığın yaz aşkın olarak kalsın. Sana özel bişeyler hissettirmiş senin için önemli lakin o kadar ilerisi yok bence. Umarım gönlüne göre birini bulursun dostum

Kardeşim ben onun farkındayım. Biraz yaz aşkı gıbı oldu evet, ama hala konusuyoruz. Hangimiz aldatmadı ki ? :D Şahsen arkadasından tekrar avlandım gerek cinsel gerek ego yönünden ki onun arkasından rahat 5-6 tane daha sevgilim oldu. Valla dostum simdi ben önceden hayatımda toplasan 5-10 tane rus görmüşümdür ki bu yaz 4.5 ay boyunca %90 ağırlığında rus gördüm, gerek yaşlı gerek genç ama şunu söyleyebilirim ki adamların genlerine işlemiş, ha arada tek tük vardı ama geneli ciddi anlamda taş gibiydi. Beni de aldattıgını biliyorum, kampa gitti ( kimbilir neler yapmıştır ) ondan sonra da okuldan 1 çocukla ( yalan en az 3tür ) çocukla çıkmış. Ki kızın ilk sevgilisi bendim yaşı da çok büyük değildi 98 doğumlu ben de 95 yani iyiydik ne bileyim şu aralar eskisi gibi hissetmiyorum ama hala bir parça içimde tasıyorum.

Dostum aslında sende yaz aşkı olduğunu kabul etmişsin Şu durumunu sevdim kabullenmişsin. Ya o beni aldatamaz o beni unutmaz falan yok öyle bişey hele ki rus ta Görüntü olarak gelişmiş olabilir lakin çok küçük gibi be kardeş. Gerçi sende fırsatları kaçırmamışsın ama . Onu unutamayabilirsin arada aklına gelir, belki hep aklındadır yalnız bir yere kadar onsuzluğa alışmışsındır. Zaten çok uzun bir birlikteliğiniz de olmamış. Onun için de sen deneyim olmuşsundur. Seni unutmaz bence. Telefonda , internette görüşebilirsin. Buraya geldiğinde de buluş lakin sakın bağlanma ki pek bağlanacak birine benzemiyorsun dostum Bu aslında tam bişeylerden farklı bir tad alırken bir anda kesilmesi gibi olmuş ondan aklında olabilir. Tadı damağında misali. Yalnız hepsi o kadar. İlerisi sağlıklı görünmüyor ki bilincindesin bu güzel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radar_

unutamadığım biri yok.beni hatırlayan biri de yok.aslında kimse yok
    dertliyim dostlar...

Dostum derdini anlat bakalım bi.

kısa bir süre içerisinde editlerim.
  • quote:

Evet sevgili dostlar... Eski sevgilinizi belki belli bir zaman önce gördünüz belki bugün veya hiç göremediniz resimlerle ve anılarla avunduğunuz eski sevgiliyi yada sevdiğinizi. En yakın dostunuza sürekli onu bahsediyorsunuz veya içiniz de sürekli bir yangın gibi sönmeden yaşıyor tam yüreğiniz de. Ya içiyorsunuz, ya ağlıyor yada unutmak için herşeyi yapıyorsunuz ama çıkmıyor içinizden. Artık içiniz de biriktirmeyin anlatın rahatlayın bir nebze de olsa. Onunla yaşadıklarınızı veya duygularınızı dökün içinizi. Birbirimizin ortak noktası olan bu durumu birlikte ortak olalım.. Açıkçası o unutulmayan ve içinizde sürekli biriken durumunuzu dinlemek isterim.
    İçini rahatlatmak, bu yaşananları birine anlatmak isteyenler tam konunuz

Not: Saçma gibi görenler olabilir ama gerçekten konularda baktığımda buna ihtiyacı olan bir çok insan gördüm. Lütfen saçma gereksiz, saçma şeyler yazmayalım. Şimdiden teşekkürler...

Ayrıyetten güvenip içini döken, yaşadıklarını, durumlarını bizimle paylaşan dostlara teşekkür ederim..

Hocam Allahıma kitabıma okurken nerdeyse tüylerim diken oldu . İçimdeki duygu bu kaar net bi şekilde kağıda dökülebilir ancak. Netten bi kızla tanıştım öz kardeşim den öte görüyorum oda öz abiden öte görüyor ama bu yangın içimde var tam olarak bu yazdıkların bana hitap ediyor kız benden 5 yaş küçük ben 18 o 13.5 ama ona kardeşten öte gözle bakmam . Yan bakmam asla ama bu duyguyu yaşıyorum içim de çok büyük çelişkiler var unutmaya çalışıyorum bırakmıyor beni seni kaybetmekten korkuyorum abi söz ver bırakmicağına diyor canımı istesin gözüm kapalı vernezsem adam deilim kardeş gözüyle bakıyorum ama bunları hissediyorum ama yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama ona farklı duygu duyduğumu kabul edemiyorum etmemde olmaz kardeşim o bitane kardeşim hocam tam unutmaya karar verdim bunu gördüm yazdım hatırlattın bari düzelt

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinkaya1903

quote:

Evet sevgili dostlar... Eski sevgilinizi belki belli bir zaman önce gördünüz belki bugün veya hiç göremediniz resimlerle ve anılarla avunduğunuz eski sevgiliyi yada sevdiğinizi. En yakın dostunuza sürekli onu bahsediyorsunuz veya içiniz de sürekli bir yangın gibi sönmeden yaşıyor tam yüreğiniz de. Ya içiyorsunuz, ya ağlıyor yada unutmak için herşeyi yapıyorsunuz ama çıkmıyor içinizden. Artık içiniz de biriktirmeyin anlatın rahatlayın bir nebze de olsa. Onunla yaşadıklarınızı veya duygularınızı dökün içinizi. Birbirimizin ortak noktası olan bu durumu birlikte ortak olalım.. Açıkçası o unutulmayan ve içinizde sürekli biriken durumunuzu dinlemek isterim.
    İçini rahatlatmak, bu yaşananları birine anlatmak isteyenler tam konunuz

Not: Saçma gibi görenler olabilir ama gerçekten konularda baktığımda buna ihtiyacı olan bir çok insan gördüm. Lütfen saçma gereksiz, saçma şeyler yazmayalım. Şimdiden teşekkürler...

Ayrıyetten güvenip içini döken, yaşadıklarını, durumlarını bizimle paylaşan dostlara teşekkür ederim..

Hocam Allahıma kitabıma okurken nerdeyse tüylerim diken oldu . İçimdeki duygu bu kaar net bi şekilde kağıda dökülebilir ancak. Netten bi kızla tanıştım öz kardeşim den öte görüyorum oda öz abiden öte görüyor ama bu yangın içimde var tam olarak bu yazdıkların bana hitap ediyor kız benden 5 yaş küçük ben 18 o 13.5 ama ona kardeşten öte gözle bakmam . Yan bakmam asla ama bu duyguyu yaşıyorum içim de çok büyük çelişkiler var unutmaya çalışıyorum bırakmıyor beni seni kaybetmekten korkuyorum abi söz ver bırakmicağına diyor canımı istesin gözüm kapalı vernezsem adam deilim kardeş gözüyle bakıyorum ama bunları hissediyorum ama yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama ona farklı duygu duyduğumu kabul edemiyorum etmemde olmaz kardeşim o bitane kardeşim hocam tam unutmaya karar verdim bunu gördüm yazdım hatırlattın bari düzelt

Dostum öncelikle sakin ol. İnternetten tanıştın senden küçük abi kardeş olarak ama içinde ona karşı bişeyler oldu ve kendin bile kabul edemeyip utanıyorsun. İlginç bir durum öncelikle. Dostum onun o çocukça hareketlerinden veya saflığından etkilenmiş olabilirsin ama yaşı gerçekten küçük sen 22 o 17 olsa keza dicem ama yaş durumu yani çocuk o şuan. Düşünceleri safça seni yakın görmüş ki bırakmıyor abi diye . Kendine söz geçirmen gerek. Belli bir zaman geçer hala görüşüyorsundur. O belli bir olgunluğa gelir o zaman konuşursun. Zor olur biraz ama olsa böyle olur. O seni sürekli abi diyerek severse durum değişmez sende unutmaya bak. Eğer belli bir olgunluğa geldiğinde hala onunla görüşüyor olur isen onunda sana duyguları değiştiyse öyle olur. Şimdilik eğer sadece o olacak diyorsan beklemekten başka şansın yok. Bana göre bu sende ki sevme değil dostum. Kendini boşlukta hissettin yalnızdın. Kız abi abi diye peşinde olunca onun saf konuşmaları hal ve hareketleri seni etkiledi. Sevme değil etkilenme bu. Kendini sürekli suçlama sonuçta terbiyesizce bişe yapmıyorsun. Sadece etkilenmişsin ve koruyorsun. Yalnız dostum beklediğin zaman senin de ömründen zaman geçicek ve belki bu zamanları hatırlayınca güleceksin. Karşına çok fırsatlar çıkar daha yaşın ne ki dostum.

• quote:

Dostum aslında sende yaz aşkı olduğunu kabul etmişsin Şu durumunu sevdim kabullenmişsin. Ya o beni aldatamaz o beni unutmaz falan yok öyle bişey hele ki rus ta Görüntü olarak gelişmiş olabilir lakin çok küçük gibi be kardeş. Gerçi sende fırsatları kaçırmamışsın ama . Onu unutamayabilirsin arada aklına gelir, belki hep aklındadır yalnız bir yere kadar onsuzluğa alışmışsındır. Zaten çok uzun bir birlikteliğiniz de olmamış. Onun için de sen deneyim olmuşsundur. Seni unutmaz bence. Telefonda , internette görüşebilirsin. Buraya geldiğinde de buluş lakin sakın bağlanma ki pek bağlanacak birine benzemiyorsun dostum Bu aslında tam bişeylerden farklı bir tad alırken bir anda kesilmesi gibi olmuş ondan aklında olabilir. Tadı damağında misali. Yalnız hepsi o kadar. İlerisi sağlıklı görünmüyor ki bilincindesin bu güzel

İlk yaz aşkım değil ama gerçekten bu kız benı kendıne nasıl olduysa çekti, abi şimdi rus, yunan, alman diye ayırmayalım da kız ve abisi ve kardeşleri gerçekten böyle elit bir seviyede hani gözü dısarıda değil, abisi rus olmasına rağmen otelde su ve koladan başka birşey içmezdi, sigara kullanmazlar ya bi konussan cidden farkedersin seviyelerini hani diğerleri gibi verici değil :D Fırsatlar benim işin, çok iyi avcıyımdır, tipim de sağolsun iyi iş çıkartıyoruz, sosyalim falan kaçmıyo yani :D Sayısız yaz aşkım oldu ama cidden karşılıklı olduğu için böyle oldu kesin. Görüşüyoruz kardeşim ya hatta bu yaz elime para geçicek işte biraz, eğer geçerse 2 hafta tatile gideceğim oraya demiştim zaten :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Esgun

quote:

İlk yaz aşkım değil ama gerçekten bu kız benı kendıne nasıl olduysa çekti, abi şimdi rus, yunan, alman diye ayırmayalım da kız ve abisi ve kardeşleri gerçekten böyle elit bir seviyede hani gözü dısarıda değil, abisi rus olmasına rağmen otelde su ve koladan başka birşey içmezdi, sigara kullanmazlar ya bi konussan cidden farkedersin seviyelerini hani diğerleri gibi verici değil :D Fırsatlar benim işin, çok iyi avcıyımdır, tipim de sağolsun iyi iş çıkartıyoruz, sosyalim falan kaçmıyo yani :D Sayısız yaz aşkım oldu ama cidden karşılıklı olduğu için böyle oldu kesin. Görüşüyoruz kardeşim ya hatta bu yaz elime para geçicek işte biraz, eğer geçerse 2 hafta tatile gideceğim oraya demiştim zaten :D

Buluşursun umarım dostum. Bağlanma da gez toz eğlenmene bak. Tadını çıkar. Bu zamanlar bir daha gelmez.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.