Şimdi Ara

Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
4
Favori
63.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: deividde

kafayı yicem ya bi yapamadım 3. kez 4 saat insin diye bekledim indi kurdum yine dmp hatası

oyunu açtığın an mı alıyorsun hatayı eğer evet ise bende de aynı hata vardı oyunu açıyordum ana menü ye gelmeden pat hata,ama çözdüm sorunu eğer öyleyse yardım edebilirim ama savedeyken veriyorsa edemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kavakli55 K kullanıcısına yanıt
    torrent dosyasını bitt torrenta sürükle
  • eyvallah sagol kardeşim
  • linkler sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreator717

linkler sorunsuz

Hocam benim oyun orjinal yine de aynı hatayı veriyor ben ne yapmalıyım orijinal oyuna bu versiyonumu ykleyim
  • Arkadaşlar oyunu 1 saat önce oynadım pc'yi açtım kapattım oyun girerken crashdump veriyor yaa
  • kreator717 kullanıcısına yanıt
    ya abicim oyunu oynuyordum hiç bir sorun yoktu ne güzel 2015-2016 yılına kadar geldim maça girerken oyuncular yükleniyor diyor crash dups hatası veriyor sorun nedir sence ne olur bir yardım et
  • ya abi niye mesajlara bakmıyorsun lütfen cevap ver saat başı giriyorum cevap verdin mi diye
  • Reserved

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunum orijinal ve bu hatayı aldım. sonrasında yaptığım araştırmalar neticesinde steam 'de oyunun üzerine sağ tıkla özellikler yerel dosyalar ve ordan da en alttaki seçenek seçiliyo. dosyaları doğrula şeklinde.sonra girdğimde hatayı almadım.sayg.
  • oyunu indirip kurdum ama oyunun simgesine tıklayınca oyun açılmıyor bekliyorum bir süre ama sonuç yok yardım eder misiniz
  • onu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.