Şimdi Ara

Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
4
Favori
63.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi anlatırmısınız o üstteki linki kopyalayacakmıyım torrente napıcam anlatırmısınız.yapanlar lütfen yardımcı olurmu
  • kreator717 kullanıcısına yanıt
    abi daha oyunu kurar kurmaz ilk tıkladığımda crush dump hatası verdi..milleti kandırmaya utanmıyo musun?
  • bende indirdim yükledim şuan oynuyorum ve bir problem yok teşekkürler. konuyu açan arkadaşlar artık pek ilgilenmesede ben size yardımcı olabilirim her hangibi bir probleminiz olursa bana ulaşa bilirsiniz.
  • zattar kullanıcısına yanıt
    [size=5]kardeşim torrent linki verdim ya boşlukları sil siteye gir karşına şu ekran gelicek (foto altta) kutu içine aldığım yere tıkla o linki indir sonra kurduğun bittorent programının içine sürükle linki indirmeye başlasın bu kadar
     Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: zattar

milletin derdine derman olmussun anladığım kadarıyla fakat verdiğin likten toreent dosyasına ulaşamadım direk sayfanın adresini gönderebilirmisn

[size=5]kardeşim torrent linki verdim ya boşlukları sil siteye gir karşına şu ekran gelicek (foto altta) kutu içine aldığım yere tıkla o linki indir sonra kurduğun bittorent programının içine sürükle linki indirmeye başlasın bu kadar
     Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm
  • quote:

"Could not connect to caching server 00" hatası veriyor boşlukları silsende

Link halen aktif kardeşim fotolu anlatım yaptım bakar misin tekrar ve videoda ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreator717 -- 6 Ağustos 2013; 15:07:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHepHeRd'

quote:

ben link bulamadım çalışan arkadaşlar biriniz yardımcı olsa.

Bende yapamadım vazgeçtim verdiği site değişik çözemedim Zamunda'da da bulamadım.

Kardeşim foto koydum nereye tıklaman gerektiğini gösteriyor orda
    bu da videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreator717 -- 6 Ağustos 2013; 15:07:56 >
  • quote:

kimse ilgilenmedi indiriyorum artık hayırlısı 5,91GB bana biraz çok geldi fm için ama. işlem bitince yazarım bende sonuçlarını.

kesinlikle çalısıyor kardeşim garanti veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman2334

abi daha oyunu kurar kurmaz ilk tıkladığımda crush dump hatası verdi..milleti kandırmaya utanmıyo musun?

sen utanmıyor musun yapamadın diye iftira atmaya herkez indirip oynuyor sorun yaşamıyorda bir sen mi doğru biliyorsun?
  • ALLAH razı olsun kreator kardeş iniyor şuan.eğer oyun açılırsa sonuçları paylaşıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMETÇAPKIN

ALLAH razı olsun kreator kardeş iniyor şuan.eğer oyun açılırsa sonuçları paylaşıcam

Bekliyorum kardeşim
  • valla iyi bir iş yapmışsın ben orijinal oynuyorum ama korsandan oynayamayan arkadaşlarım vardı onlara bu siteyi söylerim indirip oynasınlar bir sürü kişinin hayır duasını aldın yine iyisin
  • ben o boşlukları silmedim the pirebay mı ne o yazıyı sildim.ama yinede oldu.bi sorun olmaz dimiundefined

ama yinede aynı sayfa çıktı.5.91 gb indirdim şuan iniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMETÇAPKIN -- 6 Ağustos 2013; 15:17:04 >
  • quote:

ben o boşlukları silmedim the pirebay mı ne o yazıyı sildim.ama yinede oldu.bi sorun olmaz dimiundefined

Bak en başta video ekledim videolu anlatımı izle hiçbir sorun yaşamazsın.
  • bn proper cpy indirdim şimdi ne yapmalıyım.adım adım söylermisin @kreator717
  • quote:

bn proper cpy indirdim şimdi ne yapmalıyım.adım adım söylermisin @kreator717

Şimdi dosyanın indiği yere git rardan cıkar dosyayı ardından setuptan kurulumunu yap ve oynamaya başla bu kadar.
  • dosyayı rardan nereye çıkarcam.arkadaşım bn cahilim bana yardımcı ol lütfen @kreator717
  • quote:

dosyayı rardan nereye çıkarcam.arkadaşım bn cahilim bana yardımcı ol lütfen @kreator717

nereye cıkaracağın önemli değil herhangi bir yere cıkar içini aç oyunu kur sonra o rardan cıkardığın dosyayı silebilirsin.
  • şuan çıkartılıyor.peki o rarın içinde crack falan var onu ne yapıcam @kreator717
  • setupu nereye kurcam program filesteki sega klasörünün football manager 2013 klasörünemi @kreator717
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.