Şimdi Ara

BMW 3.20D eklenebilecek özellikler hakkında fikir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 6 ay içinde 100 bin tl üstü araç almayı planlıyorum şimdiden başlıyım dedim incelemeye sizinde önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şu an aklımda olna BMW 3.20D sıfırı ve tam donanım veya eklenebilecek özellikler hakkında fikrinizi almak istiyorum

• 100 bin tlnin ciddi anlamda üstü olur yalnız 3.20d için hele ki ekstralar iyice yükseltecektir
  • Bugün alacak olsam ,

M paket - comfort + tech paketler - HK ses sistemi - adaptif süspansyon - navi prof - cruise - sunroof - bluetooth olurdu.

Fiyat ne çıkar bilemiyorum tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Bugün alacak olsam ,

M paket - comfort + tech paketler - HK ses sistemi - adaptif süspansyon - navi prof - cruise - sunroof - bluetooth olurdu.

Bunu denemiştim hocam hatırlarsan. 68bin falan çıkıyordu senin SP. fiyatlar değişmemişir heralde.
    Adaptif süsp yoktu ama. 70 bini bulur böyle bir araç.

not: adaptif 2400 EUR imiş
    HK da 2600

77 bin olur senin araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 30 Mayıs 2013; 15:26:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Bugün alacak olsam ,

Bunu denemiştim hocam hatırlarsan. 68bin falan çıkıyordu senin SP. fiyatlar değişmemişir heralde.
    Adaptif süsp yoktu ama. 70 bini bulur böyle bir araç.

not: adaptif 2400 EUR imiş
    HK da 2600

77 bin olur senin araç

Korkunç rakam dostum.

• Sanırım 10-20 binde ikinci el almak daha mantıklı hem birçok şey eklenmiş oluyor sıfıraraca göre 10-15 bin farkeder 3.20 ied için görüşleriniz neler yeni çıktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.