Şimdi Ara

>>>Ezcool Smart TEN İncelemesi<<< (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
6.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta aldığım ezcool smart ten tabletimin haddinden fazla ısındığını düşünüyordum. İade edip etmemekte kararsız kaldım. En sonunda bugün Oksid Bilişimin Mecidiyeköydeki yerine gidip teknik servisdeki arkadaşlarla görüştüm. Hemen orada cihazı alıp denediler. gerekli açıklamaları yaptılar. Sonra bu ısınmanın normal düzeyde olduğuna ve bir sorun yaşarsam oksid bilişimin sıkıntımı halledeceğine kannat getirerek iade etmekten vazgeçtim.

Ancak şunu belirteyim ki teknik servisteki arkadaşlar çok ilgililer. Gerçekten de gözlemlediğim kadarıyla müşteri memmuniyetine oldukça dikkat ediyorlar. Özellikle bu konuda Ezcool Tablet Destek yetkilisi olarak yazan arkadaşa ilgisinden dolayı çok teşekür ederim

Düşünen arkadaşlarla ürünü tavsiye ediyorum. Zaten 2 yıl garantisi var. Yaşadığım bir problemde oksid bilişimin sorunumu en kısa sürede çözeceğine olan inancım tam. Sizlerde oksid bilişime olan güven ile bu ürünü alıp kullanabilirsiniz. Zaten fiyat performans kıyaslaması yaptığınızda gayet tatminkar bir ürün olduğunu göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

Geçen hafta aldığım ezcool smart ten tabletimin haddinden fazla ısındığını düşünüyordum. İade edip etmemekte kararsız kaldım. En sonunda bugün Oksid Bilişimin Mecidiyeköydeki yerine gidip teknik servisdeki arkadaşlarla görüştüm. Hemen orada cihazı alıp denediler. gerekli açıklamaları yaptılar. Sonra bu ısınmanın normal düzeyde olduğuna ve bir sorun yaşarsam oksid bilişimin sıkıntımı halledeceğine kannat getirerek iade etmekten vazgeçtim.

Ancak şunu belirteyim ki teknik servisteki arkadaşlar çok ilgililer. Gerçekten de gözlemlediğim kadarıyla müşteri memmuniyetine oldukça dikkat ediyorlar. Özellikle bu konuda Ezcool Tablet Destek yetkilisi olarak yazan arkadaşa ilgisinden dolayı çok teşekür ederim

Düşünen arkadaşlarla ürünü tavsiye ediyorum. Zaten 2 yıl garantisi var. Yaşadığım bir problemde oksid bilişimin sorunumu en kısa sürede çözeceğine olan inancım tam. Sizlerde oksid bilişime olan güven ile bu ürünü alıp kullanabilirsiniz. Zaten fiyat performans kıyaslaması yaptığınızda gayet tatminkar bir ürün olduğunu göreceksiniz.

Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Yapmış olduğunuz bu samimi ve değerli görüşlerinizden dolayı, şahsım ve Ezcool adına çok teşekkür ediyorum. Her konuda sizlere destek vermekte bizleri mutlu edecektir.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

• Size bir mesaj gönderdim. İlgilenebilirseniz sevinirim.
  • Ben de tabletime dün itibariyle kavuştum. 2gb img dosyasıyla upgrade yaptım. Fakat sormak istediğim bir şey var.
    İstemediğim uygulamaları silemiyorum... Örneğin LinkedIn'i istemiyorum ve silmek istiyorum. Ancak uygulama kaldırılamadı diye uyarı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sku

Ben de tabletime dün itibariyle kavuştum. 2gb img dosyasıyla upgrade yaptım. Fakat sormak istediğim bir şey var.
    İstemediğim uygulamaları silemiyorum... Örneğin LinkedIn'i istemiyorum ve silmek istiyorum. Ancak uygulama kaldırılamadı diye uyarı veriyor.

evet bencede luzumsuz bir uygulama. easy uninstaller uygulaması ile kaldırmıştım, google play store dan arat, çıkar.. bak bakalım olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OchiMochi

quote:

Ben de tabletime dün itibariyle kavuştum. 2gb img dosyasıyla upgrade yaptım. Fakat sormak istediğim bir şey var.

evet bencede luzumsuz bir uygulama. easy uninstaller uygulaması ile kaldırmıştım, google play store dan arat, çıkar.. bak bakalım olacak mı?

Teşekkürler. Deneyeceğim.
  • ben hi-level t1001w almıştım hepsiburada.com dan ürünün hardware fena değildi ve bununla neredeyse birebir aynıydı,görüntü ses iyiydi fiyatına göre hele performansı çok şaşırtıcıydı mamafi android sistemi çok sorunlu olduğundan(kendini resetliyor ve kapatınca açılmayıp android yazısında takılı kalıyordu reset falan da atılmıyordu sorunlu bi şeydi) aldığımın ertesi günü ürünü hepsiburada.com'a geri yolladım sağolsunlar o kadar ilgililer ki derhal iade alıp ödeme yaptılar sonra çin malı almaya tövbe ettim ama bunu görünce gene aklıma acaba? sorusu geldi. çok kararsız kaldım gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUHTEŞEM CENGAVER -- 20 Ağustos 2013; 17:17:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUHTEŞEM CENGAVER

ben hi-level t1001w almıştım hepsiburada.com dan ürünün hardware fena değildi ve bununla neredeyse birebir aynıydı,görüntü ses iyiydi fiyatına göre hele performansı çok şaşırtıcıydı mamafi android sistemi çok sorunlu olduğundan(kendini resetliyor ve kapatınca açılmayıp android yazısında takılı kalıyordu reset falan da atılmıyordu sorunlu bi şeydi) aldığımın ertesi günü ürünü hepsiburada.com'a geri yolladım sağolsunlar o kadar ilgililer ki derhal iade alıp ödeme yaptılar sonra çin malı almaya tövbe ettim ama bunu görünce gene aklıma acaba? sorusu geldi. çok kararsız kaldım gerçekten

hocam, ben uzun zamandır kullanıyorum hiçbir sorunla da karşılaşmadım Allaha şükür. Şirketten arkadaşlarda aldılar. onlarda sorun yaşamadılar henüz. aynı zmanada bir kaç defa da güncelleme yaptım Ezcoolun kendi forum sitelerinden. oldukçada verimli bir forum. böyle bir forum olması yani karşında yetkili birirlerinin muhatap olması çok büyük bir artı bence.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler. Deneyeceğim.

denedin mi? oldu mu sende de acep?

• Denedim fakat silmiyor; "Bu uygulamayı fabrika sürümüyle değiştirmek istiyor musunuz?" diye soruyor
  • quote:

Denedim fakat silmiyor; "Bu uygulamayı fabrika sürümüyle değiştirmek istiyor musunuz?" diye soruyor

Evet, "Bu uygulamayı fabrika sürümüyle değiştirmek istiyor musunuz?" diye soruyor ve buna evet diyorsunuz. Daha sonra ayarlar kısmında uygulamalara gidin, orada da "güncellemeleri kaldır" diyin göreceksin ki olacak. ben yine denedim yine oldu.
  • quote:

quote:

Denedim fakat silmiyor; "Bu uygulamayı fabrika sürümüyle değiştirmek istiyor musunuz?" diye soruyor

Evet, "Bu uygulamayı fabrika sürümüyle değiştirmek istiyor musunuz?" diye soruyor ve buna evet diyorsunuz. Daha sonra ayarlar kısmında uygulamalara gidin, orada da "güncellemeleri kaldır" diyin göreceksin ki olacak. ben yine denedim yine oldu.

Komple siliyor yani bu yöntemle? E deneyelim o zaman...
  • quote:

quote:

quote:

Komple siliyor yani bu yöntemle? E deneyelim o zaman...

evet aynen. hatta emin olmak için tabletimi kapayıp yeniden açtım. gerçektende gitmişti yani kalkmıştı uygulamalardan.

• Önce Easy Uninstaller ile silmeye çalıştım. "Bu uygulamayı fabrika sürümüyle değiştirmek istiyor musunuz?" sorusuna Evet dedim. Daha sonra Ayarlar/Uygulamalar/Tüm Uygulamalar'da uygulamayı seçip "Devre Dışı Bırak" seçeneğini işaretleyince uygulama gitti fakat komple silmedi. Sadece uygulama listesinde görünmez hale geldi.
  • quote:

Önce Easy Uninstaller ile silmeye çalıştım. "Bu uygulamayı fabrika sürümüyle değiştirmek istiyor musunuz?" sorusuna Evet dedim. Daha sonra Ayarlar/Uygulamalar/Tüm Uygulamalar'da uygulamayı seçip "Devre Dışı Bırak" seçeneğini işaretleyince uygulama gitti fakat komple silmedi. Sadece uygulama listesinde görünmez hale geldi.

muhtemelen root olmadan silinmiyor bende silmek için heryolu denedim silmedi
  • Dediğiniz gibi rootlu olmadığı için silmiyordur. Garantisi varken de rootla uğraşmam herhalde.
  • Hocam film falan izlerken kasıyor mu yoksa hızlı hızlı gösteriyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufemre00

Hocam film falan izlerken kasıyor mu yoksa hızlı hızlı gösteriyor mu

filmlerde herhangi bir kasma yok 720 1080 mx player da denedim kasma olmadı
  • Arkadaşlar benim için tek kriter wifi çekim gücü...Wifi çekimi iyi midir bu cihazın?
  • bluetooth yok galiba cihazda.
    neden koymazlar ki olsa hemen alacaktım.
    yorumları çok güzel, kullananlar memnun.
    ama yapacak bir şey yok.

burada var diyor.

burada yok diyor.

aynı model mi bunlar şaşırdım şimdi.

birde güncelleme alır mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagiz123 -- 26 Eylül 2013; 9:55:10 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.