Şimdi Ara

Satıi İptal Semih Saygıner Eurasia HpPro kilit Sistemli Özel 3bant Bilardo Istakası Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar satıştan vazgeçilmiştir ilgilenen herkese teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar.
    Semih Saygıner Eurasia HpPro kilit sistemli bilardo ıstakası satılıktır.Sıfır ayarındadır,birkaç kez deneme amaçlı oynandı sadece,kutusunda yedek şaftıyla birlikte verilecektir.ıstaka ağırlığı 500gr.-şaft uçları 12mm.-dir.Şarftların ve kasanın koruma kapakları mevcuttur.üretici firma ürünü sipariş ile yapmaktadır her zaman stokta bulanan sıradan ürünlerden değildir.fiyat 800tldir.ankara görerek elden teslim alabilirsiniz.diğer şehirlere de kargo yapabilirim.ürün aşağıdaki linkte görülebilir.fotoğraf isteyen olursa ekleyebilirim.

http://www.bilardoshop.com/?newUrun=1&Id=427468&CatId=bs185628&Fstate=#siparis
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsmcodeman -- 17 Temmuz 2014; 13:37:55 >

• fiyat 700TL olarak güncellenmiştir.
  • fiyat 600TL olarak güncellenmiştir.
  • satılsın artık diye fiyat 500TL olarak güncellendi arkadaşlar
  • son bir indirimle 450 yaptım fiyatı artık satılmazsa satılmaz napalım kısmet :)
  • Bi kac hafta sonra bedavaya satilacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle giderse bedavaya da versek alan olmayacak sanırım :)
  • Ustadim bilardo artik oldu eskisi gibi populer degil maalesef okul yillarimda cok giderdim cokta severdim yas 32 oldu artik zaman ayiramiyorum.
  • Sap kısmı araçta falan lazım olabilir. Güzel kafa göz kırar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet haklısın antalyada çok iş yapar bence de :) geçen yaz trafikte yaşadıklarımızı düşününce mantıklı geldi bana da arabada bulundurmak bunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsmcodeman

böyle giderse bedavaya da versek alan olmayacak sanırım :)

bedava ya alırım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilenchi

Ustadim bilardo artik oldu eskisi gibi populer degil maalesef okul yillarimda cok giderdim cokta severdim yas 32 oldu artik zaman ayiramiyorum.

CEP TELEFONUNUN OYUN KONSOLLARININ OLMADIОI 80LER DE ATARİ İLE BİRLİKTE TEK HOBİMİZDİ BİLARDO ZEYTİNBURNUNDA GÜZEL MASALI YER NERDEYSE YOKTU NERDE İYİ YER VAR ÖОRENİR ORAYA GİDERDİK BAKIRKÖY,KOCAMUSTAFAPAŞA VS , BİLARDO YA GEREKEN İLGİYİ GÖSTERİN GENÇLER GERÇEKTEN ALIŞINCA YERİNİ HİÇ BİŞİ TUTMAZ YAŞ OLDU 42 ARADA DENK GELİRSEM GENE OYNARIM :)
  • çok pis karambol oynarım ama fiyat beni aşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komando57

quote:

Orijinalden alıntı: dilenchi

Ustadim bilardo artik oldu eskisi gibi populer degil maalesef okul yillarimda cok giderdim cokta severdim yas 32 oldu artik zaman ayiramiyorum.

CEP TELEFONUNUN OYUN KONSOLLARININ OLMADIОI 80LER DE ATARİ İLE BİRLİKTE TEK HOBİMİZDİ BİLARDO ZEYTİNBURNUNDA GÜZEL MASALI YER NERDEYSE YOKTU NERDE İYİ YER VAR ÖОRENİR ORAYA GİDERDİK BAKIRKÖY,KOCAMUSTAFAPAŞA VS , BİLARDO YA GEREKEN İLGİYİ GÖSTERİN GENÇLER GERÇEKTEN ALIŞINCA YERİNİ HİÇ BİŞİ TUTMAZ YAŞ OLDU 42 ARADA DENK GELİRSEM GENE OYNARIM :)

internet cafe gibi adam gibi oynayacak güzel yerler olursa cidden oynanır eminim. ama öyle yerler kalmadı pek. bildiğin kahvelerde var bazı ama onlar da hep eski cuhalar artık beyaz gibi. platin den 3-4 masa koyucaksın 3 bant 4 top için 3-4 amerikan gençler için vs. bence yine tutar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.