- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
EN İYİ ANDROİD S4 OYUNLARI
18 Cevap16120 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

125 Mesaj
29 Mayıs 2013; 19:21:34 

Arkadaşlar samsung s4 de oyun yükliyeceğim nfs yi indirim 4 küsür bir fiyata ancak
Bir çok oyunvar sizin denediğiniz ve ciddi önere bileceğiniz neler var böyle basit oyunlar istemiyorum yani Temple Run tarzında değilde

Blood and Glory veya Dead Trigger, Tarzında ciddi oyunlar olsun :)

Paralıda ola bilir yeterki değicek bir şey olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diehunter5 -- 29 Mayıs 2013; 19:21:52 >

1272 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:53:59 

-"Frontline Commando D-Day".Ücretsiz bi oyun.Kesinlikle oynadığım en zevkli oyundu.
-"Modern Combat" serisi.4 tane oyunu var.Serinin 3. ve 4. oyunları grafik olarak çok iyi.İlk ikisinde grafikler kötüydü biraz. 3 ve 4 ü tavsiye ederim.
-"Fifa 12" çok iyi ama kontroller kötü.Eğer joystick kullanıyorsan al, kullanmıyorsan alma.
-"Guns glory" var ücretsiz.Basit gibi görünebilir ama gerçekten çok zevkli.Ayrıca oyun Türkçe.
-"The dark knight rises" gerçekten kaliteli bi oyun.Şehir çok geniş.Yapay zeka üst seviyede.
-"Gangstar Rio: City of Saints" gta tarzı çok keyifli
-"Perfect Kick" internet üzerinden dünyanın farklı yerlerinden insanlarla penaltı oyunu oynuyorsun.Para falan biriktiriyosun.Çok zevkli.Arada Türk denk geliyor konuşuyoruz Bağımlılık yapar

Markette denemediğim ücretli oyun kalmadı heralde En zevk aldığım oyunlar bunlardı.Hepsinide denemeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by__onder -- 29 Mayıs 2013; 22:04:38 >

Bu hesap iki kişiliktir.

125 Mesaj
30 Mayıs 2013; 1:07:43 

quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

-"Frontline Commando D-Day".Ücretsiz bi oyun.Kesinlikle oynadığım en zevkli oyundu.
-"Modern Combat" serisi.4 tane oyunu var.Serinin 3. ve 4. oyunları grafik olarak çok iyi.İlk ikisinde grafikler kötüydü biraz. 3 ve 4 ü tavsiye ederim.
-"Fifa 12" çok iyi ama kontroller kötü.Eğer joystick kullanıyorsan al, kullanmıyorsan alma.
-"Guns glory" var ücretsiz.Basit gibi görünebilir ama gerçekten çok zevkli.Ayrıca oyun Türkçe.
-"The dark knight rises" gerçekten kaliteli bi oyun.Şehir çok geniş.Yapay zeka üst seviyede.
-"Perfect Kick" internet üzerinden dünyanın farklı yerlerinden insanlarla penaltı oyunu oynuyorsun.Para falan biriktiriyosun.Çok zevkli.Arada Türk denk geliyor konuşuyoruz Bağımlılık yapar

Markette denemediğim ücretli oyun kalmadı heralde En zevk aldığım oyunlar bunlardı.Hepsinide denemeni tavsiye ederim.

Öncelikle teşekkürler
Gangstar rio nun videolarını gördüm gerçekten iyi bir oyuna benziyor aynı şekilde the dar knight de ancak ben bu 2 oyunu bulamadım yani buldumda telefondan google play e girdiğim zaman o oyunları aratıyorum ancak çıkmıyor samsung galaxy s4 de uyumlu değillermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diehunter5 -- 30 Mayıs 2013; 2:06:24 >

1188 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:02:09 

quote:

Orijinalden alıntı: diehunter5

Öncelikle teşekkürler
Gangstar rio nun videolarını gördüm gerçekten iyi bir oyuna benziyor aynı şekilde the dar knight de ancak ben bu 2 oyunu bulamadım yani buldumda telefondan google play e girdiğim zaman o oyunları aratıyorum ancak çıkmıyor samsung galaxy s4 de uyumlu değillermi ?

Bazı oyunlar telefona uyumluluk yapmıyorlar genel bir sorun bu sizin telefonunuz yeni çıktığı için böyle bir şey olabilir diye düşünüyorum ileride çıkartılır uygulamalar ama illegal yol ile yüklemek isterseniz sıkıntı olmuyor.

[image][/image]
Hello Tomorrow

125 Mesaj
30 Mayıs 2013; 14:58:56 

quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Bazı oyunlar telefona uyumluluk yapmıyorlar genel bir sorun bu sizin telefonunuz yeni çıktığı için böyle bir şey olabilir diye düşünüyorum ileride çıkartılır uygulamalar ama illegal yol ile yüklemek isterseniz sıkıntı olmuyor.

Yok hocam daha yeni aldım :D garanti iptal dışı kalsın istemem senin bildiğin başka oyun varmı :)

125 Mesaj
30 Mayıs 2013; 15:00:36 

quote:

şuanda modern combat 4 dü ve gta yı indirdim frontiline commando güzel bir oyun ancak adamı kontrol edemiyorsun yani ufak bir alanın var ben özgür oyunları seviyorum seni kısıtıylıyor :D Başka varmı :D

1272 Mesaj
30 Mayıs 2013; 15:18:21 

quote:

Yok hocam daha yeni aldım :D garanti iptal dışı kalsın istemem senin bildiğin başka oyun varmı :)

İlk defa mı android kullanıyorsun Korsan oyun yüklemek garantiyi devredışı bırakmaz.Yüklemesini öğrenirsen çok kolay.

Bu hesap iki kişiliktir.

1188 Mesaj
30 Mayıs 2013; 21:00:10 

quote:

Ben zaten acelem var hemen yukleyeyim diyorsan diye diyorum yoksa s4 diyoruz sonucta en yakin zamanda gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

[image][/image]
Hello Tomorrow

125 Mesaj
30 Mayıs 2013; 21:08:28 

Bu arada bir soru soracağım internet üzerindeki bazı sitelerdeki oyunları oynamak için flas istiyor 11 sürümünü ama bulamıyorum mobil için nerden bulurum.

1272 Mesaj
30 Mayıs 2013; 21:25:33 

quote:

Bu arada bir soru soracağım internet üzerindeki bazı sitelerdeki oyunları oynamak için flas istiyor 11 sürümünü ama bulamıyorum mobil için nerden bulurum.

http://download.macrome...ll_flash_player_ics.apk

Ayrıca bi kaç oyun tavsiyesi daha yazıyım:

-Nova 3
-Shadowgun Deadzone (internet üzerinden oynanan bi savaş oyunu)
-Call of Duty Black Ops Zombies
-Real Racing 2 (Sevdiğim tek yarış oyunudur.Real Racing 3 de çıktı.Üçüncü versiyonun grafikleri çok iyi ama oyun berbat)
-Six Guns Ücretsiz bi oyun.Arizona çölünde geçiyor.Baya zevkli.

Ayrıca Gangstar Rio, Gta dan daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by__onder -- 30 Mayıs 2013; 21:35:38 >

Bu hesap iki kişiliktir.

125 Mesaj
31 Mayıs 2013; 2:11:19 

quote:

-Nova 3
-Real Racing 2 (Sevdiğim tek yarış oyunudur.Real Racing 3 de çıktı.Üçüncü versiyonun grafikleri çok iyi ama oyun berbat)

Shadowgun ve Six guns hoşuma gitti onları deniyeceğim teşekkürler daha varsa ala bilirim:D

1272 Mesaj
31 Mayıs 2013; 16:38:54 

quote:

Shadowgun ve Six guns hoşuma gitti onları deniyeceğim teşekkürler daha varsa ala bilirim:D

PPSSPP adlı bi uygulama var.PSP oyunlarını oynayabiliyosun.Onu da dene istersen.Uygulamayı marketten ücretsiz indiriyorsun, oyunlarıda torrent sitelerinden bulup indiriyorsun.Çok güzel oyunlar var (God of War,Pes 2013...)
Sırf god of war için bile yüklenir.Bazı teller kasma donma yapıyor ama S4 ile sorunsuz oynarsın sanırsam.

Bu hesap iki kişiliktir.

55 Mesaj
12 Temmuz 2013; 18:24:08 

quote:

-Nova 3

Konuyu hortlatmak gibimi olacak bilmiyorum ama ilk kez android kullaniyorum bu flash banada lazim oldu nereye yüklüyoruz bi yardım edebilecek birisi var mi acaba?

3 Mesaj
26 Ekim 2013; 21:37:40 

Most wanted
The dark knight rises gibi oyunları korsan olarak indirebileceğimiz güvenli bi site bilen var mı

1029 Mesaj
26 Ekim 2013; 22:39:48 

Clash of Clans Android için yaklaşık 2 hafta önce çıktı.
Oynamaya başladıkca bagımlısı olabilirsiniz :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

14 Mesaj
27 Ekim 2013; 0:32:08 

Temple Run da fena değil.. tavsiye ederm

2069 Mesaj
27 Ekim 2013; 12:25:58 

okey iyidir

Şair Der Ki ; Sevdiğini Düşünen Hep Yanar Mevlana Cevap Verir; Sevdiğini Düşünmeyen Neye Yarar.

134 Mesaj
5 Şubat 2014; 14:55:56 

quote:

Orijinalden alıntı: bugra3344

Most wanted
The dark knight rises gibi oyunları korsan olarak indirebileceğimiz güvenli bi site bilen var mı

Apkmania, Muzhiwan

19179 Mesaj
5 Şubat 2014; 15:33:34 

score world goals tavsiye ederim

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Samsung » EN İYİ ANDROİD S4 OYUNLARI
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438