Şimdi Ara

TURKCELL'İN YURTDIŞI DOLANDIRICILIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başına böyle bir olay gelen oldu mu bilmiyorum ancak, telefon aramalarımda 7532 diye bir numara ile görüşmememe rağmen, Turkcell yurt dışında iken bu numarayla görüşerek 35TL'lik bir konuşma faturaya yansıtmış. Yurtdışında dikkatli bir şekilde kimseyi aramamama ve o gün sadece tek bir gelen arama kayıtta bulunmasına rağmen, böyle bir harcama yaptığımı iddia ederek, aksini de iddia ettirmiyor. Direk savcılığa gidin diyerek işin içinden sıyrılıyor.

Yurtdışında gerçekleştirmediği bir aramadan böyle bir tutarla karşılaşan kimseler var mı? Ne yapmam gerekiyor?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: imansiz1903

Başına böyle bir olay gelen oldu mu bilmiyorum ancak, telefon aramalarımda 7532 diye bir numara ile görüşmememe rağmen, Turkcell yurt dışında iken bu numarayla görüşerek 35TL'lik bir konuşma faturaya yansıtmış. Yurtdışında dikkatli bir şekilde kimseyi aramamama ve o gün sadece tek bir gelen arama kayıtta bulunmasına rağmen, böyle bir harcama yaptığımı iddia ederek, aksini de iddia ettirmiyor. Direk savcılığa gidin diyerek işin içinden sıyrılıyor.

Yurtdışında gerçekleştirmediği bir aramadan böyle bir tutarla karşılaşan kimseler var mı? Ne yapmam gerekiyor?

Teşekkürler.

geçmiş olsun
  • yurtdisindayken sana gelen aramalar da ucretlendiriliyor.cunku seni aradiklarinda da sen oradaki baz istasyonunu kullaniyorsun.
    en azindan amerikada durum boyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imansiz1903

Başına böyle bir olay gelen oldu mu bilmiyorum ancak, telefon aramalarımda 7532 diye bir numara ile görüşmememe rağmen, Turkcell yurt dışında iken bu numarayla görüşerek 35TL'lik bir konuşma faturaya yansıtmış. Yurtdışında dikkatli bir şekilde kimseyi aramamama ve o gün sadece tek bir gelen arama kayıtta bulunmasına rağmen, böyle bir harcama yaptığımı iddia ederek, aksini de iddia ettirmiyor. Direk savcılığa gidin diyerek işin içinden sıyrılıyor.

Teşekkürler.

7532 Turkcell in telesekreter numarası. Telefonunuzda yönlendirme mi vardı acaba?
  • selam, cevaplariniz icin tesekkurler. hayir telefonumda yonlendirme yoktu, israrli bir sekilde itiraz ettim ve sonuc olarak faturadan o harcamayi dustuler. cunku gercekten ne yonlendirme vardi telefonda, ne de ben oyle bir numarayi cevirmistim. faturada 50TL indirim yapilmasiyla sorun cozulmus oldu. ancak yine de bunun dolandiricilik tesebbusu oldugu gercegi degismiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.