İstanbul'da yaşayanlar (tavsiye lazım) ciddi konu
165 Cevap2591 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1141 Mesaj
29 Mayıs 2013; 19:34:41 

yeni evleniyorsunuz ,ilerde çocukta olucak,eğer aylık 3000 tl üzeri net geliriniz yoksa bence istanbul fikrini aklınızdan çıkarın.Gidin izmire falan bakın.

1391 Mesaj
29 Mayıs 2013; 20:13:16 

Dost tavsiyesi gelme sakın ankarada yaşa çok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

The Deads Dont Come To Back...

1111 Mesaj

[6 Mayıs 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

29 Mayıs 2013; 21:01:56 

Eyüp Sultana gel Hiç değilse eyüp camii var haliç dibinde metro metrobüs dibinde

SAMSUNG GALAXY S III

588 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:03:18 

quote:

Orijinalden alıntı: çölde bir kum tanesi

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Anadolu yakasında Ümraniye'nin Şerifali bölgesini tavsiye ederim gelişmekte olan bir bölge değeri her geçen gün artıyor şimdi Ataşehir'e Finans Merkezi kuruluyor daha da değerlenecek.

Dediğiniz fiyatlara hatta 180-190 lara 2 sene önce çok rahat 3+1 sıfır daire bulurdunuz fakat şu an 230 dan aşağı düzgün bir daire bulmak zor.

Şerifaliye sosyete pazarı için giderim hep ama aşağı tarafları köy gibi birde ulaşım sıkıntısı var

sosyete pazarını bilmiyorum da elalmış-hatboyu civarları güzel. Ulaşım, kadıköye giden 2 hat var minibüs hattı da var hatboyunda fakat ümraniye-üsküdar için biraz sıkıntı var evet uzak kalıyor duraklar

Elalmış caddesinin yukarsında hemen pazar :) her cuma kuruluyor bilmemen ilginç :)

The whisper in my mind
BF4: arL58

588 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:05:41 

quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond Warrior

quote:

Beyler bulgurlunun neresindensiniz konuya gelirsek bulgurlu çok gelişti ordulular olmasa daha iyi olurda ata1 sitesinin oralar nezih bence

Cagri marketi civari. Yukarisi namazgah. Siz?

Ne çok bulgurlu'lu var

cagrı marketin biraz asagısında bim var bende oradayım

Hergün bimin oraya yakınım hocam neresindesin bimin ehliyet kursu var ordamı?

The whisper in my mind

6 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:15:20 

Şu an emlak piyasası çok şişmiş durumda, evler gereğinden fazla değerli. Artık bankalar sömürecek insan bırakmadığın da her şeyde olduğu gibi emlak piyasası da düzeltme yiyecektir. O yüzden size tavsiyem güzel bir yerden ev kiralayın elinizdeki birikimi de sepet yapın dolar + euro + altın gibi 3-4'e bölün en azından değer kaybetmez. Kriz falan çıkarsa şimdi hayalini kurduğunuz evleri kelepir fiyata çok rahat alırsınız. Bazıları kriz çığırtkanlığı yapıyorsun diyebilir ama mevcut kapitalist sistem buna dayanıyor. Belli aralıklarla her zaman kriz çıkar. Milletinin elindeki mal değersizleştirilir ve sistem yeniden işlemeye başlar. Zenginler daha zengin olur, kalan kesim ise daha fakirleşir. Artık bilinçli olmanın vakti geldi. Bu oyunlara gelmeyin. Paranızın kıymetini bilin dikkatli yatırım yapın.

1756 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:17:33 

200 - 250 bin liraya anca Kocamustafapaşa semtinden giriş katı ayarı bir şey alırsın ama caddde üstü falan olmaz arka sokaklarda

100 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:29:25 

quote:

quote:

quote:

quote:

Anadolu yakasında Ümraniye'nin Şerifali bölgesini tavsiye ederim gelişmekte olan bir bölge değeri her geçen gün artıyor şimdi Ataşehir'e Finans Merkezi kuruluyor daha da değerlenecek.

Dediğiniz fiyatlara hatta 180-190 lara 2 sene önce çok rahat 3+1 sıfır daire bulurdunuz fakat şu an 230 dan aşağı düzgün bir daire bulmak zor.

Şerifaliye sosyete pazarı için giderim hep ama aşağı tarafları köy gibi birde ulaşım sıkıntısı var

sosyete pazarını bilmiyorum da elalmış-hatboyu civarları güzel. Ulaşım, kadıköye giden 2 hat var minibüs hattı da var hatboyunda fakat ümraniye-üsküdar için biraz sıkıntı var evet uzak kalıyor duraklar

Elalmış caddesinin yukarsında hemen pazar :) her cuma kuruluyor bilmemen ilginç :)

Valla ne bilim hocam pazarla filan işim yok :D annemin dediğine göre bizim 2 sokak aşağıdaymıs ben de duymustum ama tam yerini bilmiyodum :)

566 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:38:17 

Gasp, hırsızlık, kavga gözümü korkutmaz dersen bağcılar'a gelebilirsin. Bir iyi yanı var oda ulaşım.

219 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:39:06 

Halicioglu hemen her yere 2dk da gidebiliyorsun canin sıkıldiginda git sahil hemen yaninda metrobus hemen yaninda ilerde cocugunuz oldugunda gezdireceginiz parklar var gezilecek yerler vsvs

286 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:41:00 

Bahçelievler olabilir, Esenler Güngören tozkoparan buralara gelmeyin

1102 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:43:49 

Kozyatağı dicemde ev fiyatlarını az çok biliyorum o bütçeye biraz zor hocam Allah kolaylık versin umarım bulursunuz

SONY VAIO VPCEB3Z1E/ Sony Xperia L/ASUS MeMoPad SMART 10 Beyaz

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mayıs 2013; 21:44:31 

Çekmeköy

698 Mesaj
29 Mayıs 2013; 21:49:59 

Çok kalabalığız usta gelmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

162 Mesaj
29 Mayıs 2013; 22:04:34 

Olm herkes karsiyi onermis ne is? Avrupa yakasina gelmezsen pisman olursun ben soyleyeyim

O paraya her semtte daire bulabilirsin ama kalitesi degisir iste sifir saglam bi ev alayim diyorsan kucukcekmece avcilar beylikduzu tarafina bakmalisin

He fikrimi sorarsan gelme tabi ki zaten o kadar kalabaligiz ki 10 kere gelmissin metrobuse bindiysen bana hak vereceksindir heralde

6464 Mesaj
29 Mayıs 2013; 22:07:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

o paraya sıfır ev alacağın semtlerden hayır gelmez hocam anadolu yakasında nezih semtlerin yanına yaklaşamazsın,avrupa yakasında ise durum daha da beter,bence en uygun en mantıklı seçim beylikdüzü tarafı,müsait bir günde gelin metrobüse binin avcılardan sonraki hadımkköy,haramidere,cumhuriyet mahallesi duraklarında inip çevreyi gezebilirsiniz,binalar iç içe değil gayet geniş bir biçim de yayılmış ferah bir bölge, 4-5 tane avm var cafeler falan var,akşamları sessiz sakin olur,bir de araç alırsınız altınıza tamamdır.Benim dediğim yerler metrobüsün hemen yakınları mesela autopia yapılıyor onun oralar ya da marmara park avm var onun yakınları metrobüse yürüme mesafesinde rahat rahat,200-230 bin liraya sizi tatmin eder daireler bulursunuz

Hocam çok sağolun. Araç bende de var hatunda da ancak 1ini satacağız. Daire sıfır olması şart değil max 7-8 yıllık bina olabilir. Benimde aklıma ilk gelen yerler Başakşehir Beylikdüzü Sefaköy civarları.

sefaköyü salla

Başakşehir olabilir. sen gibi evlenip oraya yerleşen arkadasım var.
Bahcesehir olabilir. araban varsa yeni yapılanma içerisinde olan kayaşehir var ama şehre uzak mesafe. evler uygun fiyat ve site.
Mahalle kültürü dersen, bayrampaşa yıldırım mh kocatepe mh kartaltepe mh.
Mecidiyeköy gülbağ mh. Kağıthanede ismi aklıma gelmeyen yeni yapılanmalar var site içerisi.
avcılar bakırköy osmaniye.

anadolu yakasında sahil kesimi olan heryer iyidir ama pahalıdır. pendik şehre uzak ama hem ucuz hem kaliteli yapılanmalar var. maltepenin bazı kısımları iyi sahil tarafında.

Kesinlikle önermeyeceğim yerler : gaziosmanpaşa sultangazi fatih zeytinburnu yedikule umraniye maltepenin iç kısmı, şimdilik aklıma bunlar geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 29 Mayıs 2013; 22:09:06 >

937 Mesaj
29 Mayıs 2013; 22:23:28 

Beylikdüzü, başakşehir, esenyurt

Canımız Herşeyimiz Fenerbahçemiz!!!

PSN: OnerTR

620 Mesaj
29 Mayıs 2013; 22:40:32 

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne çok bulgurlu'lu var

Bim var karsisinda teddy var onun solundaki apartman

Origin:urukani

588 Mesaj
29 Mayıs 2013; 22:47:01 

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne çok bulgurlu'lu var

hmm anladım bi cafe açıldı yeni lig tv falan var onun solundasın memnun oldum forumda bulgurlulu görmek sevindirdi

The whisper in my mind

209 Mesaj
29 Mayıs 2013; 22:52:30 

quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

göztepe ünalan ve örnek mahallerini tercih edebilirsin, ayrıca ataşehire komşu, çamlık mahallesi yatırım için mükemmel bir yer benim oturduğum yer oluyor, namık kemal mahallesi karşısınada merkez bankası gelecek o civarda daire alabilirsen ileride ihya olursun.

Not: yazdığım mahallelerde pek olay olmaz sakin, heryere ulaşımı kolay olan, her dakika trafiksiz araç bulabileceğin ve trafiğe girmeden ara sokaklardan evine rahat gidebileceğin yerlerdir.

+1 Örnek mahallesini siddetle tavsiye ederim. Cok fazla Karadeniz insani vardir.Nezih ve sakinlik konusunda cok iyidir.18 yildir 2 tane hirsizlik anca olmustur

1205 Mesaj
29 Mayıs 2013; 22:57:39 

Beylikdüzü'nde sahile yakın bahçeli villalar 200 bin TL'ye satılıyor.Ama araba şart.Çok sapa bir yerde kalıyor.Toplu taşımaya uzak biraz.Belki ilerleyen zamanlarda otobüs v.s. gelebilir.İleride çocuk v.s. olursa bahçeli ev sizin için çok avantajlı olur.

"Doğru kulağa hoş gelmez. Kulağa hoş gelen doğru değildir. İyi insanlar tartışmaz. Tartışan insanlar iyi değildir.Bilen kişi öğrenmemiştir. Öğrenmiş kişi bilmez." Lao Tsu

495 Mesaj
29 Mayıs 2013; 23:01:57 

quote:

Orijinalden alıntı: sıfıradam

Bence Anadolu yakasından Kartal'ı düşün,metro,tren,alışveriş merkezleri,yukarıda gerekirse orman,aşağıda sahil falan var.Yeni Adliye açıldı bilirsin oraya şimdi hep gökdelenler falan yapılıyo,oradaki evlerin ucuz son zamanları şu aralar,al ordan bir tane ev,ilerde fena değerlenir,kentsel dönüşüm de var.

kartal cevızlideyim iyi seçim olur katılıyorum arkadaşa sakın yer sahil felan iyi yakın.

Playstation 3
PSN :CommanderTurkish

1571 Mesaj
29 Mayıs 2013; 23:11:13 

Ulan ne kadar burnu havada insanlar var ya. 250 bin liraya olan evden hayır gelmez felan. Neyin kafasını yaşıyor bunlar, herkes milyonluk evde mi oturuyor.
Aradığın yer Kartal veya Pendik, özellikle Pendik'te deniz manzaralı bir ev alabilirsin 200,000 tlye. 50 yede araba al Yada köşede dursun.

Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..

620 Mesaj
29 Mayıs 2013; 23:12:25 

quote:

quote:

quote:

quote:

hmm anladım bi cafe açıldı yeni lig tv falan var onun solundasın memnun oldum forumda bulgurlulu görmek sevindirdi

Bende sevindim

Origin:urukani

318 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Celestia Ludenberg
29 Mayıs 2013; 23:22:21 

İstanbul üsküdarda oturuyorum sahil kısmında o kadar ucuza ev bulamassın ama üsküdar gibi anadolu yakasındaki evler daha ucuzdur avrupa yakası biraz daha pahallı (niyeyse hiç anlamış değilim) Genelde ümraniye tarafındaki evler bir dönem ucuzdu hala öylemi bilmiyorum bir bakabilirsin ataşehir falan taraflarıda olabilir oralarda bulursun gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losto -- 29 Mayıs 2013; 23:22:47 >

I'm rather proud of my ability to tell lies. I can trick not only others, but even my own heart.

✖わたしの アニメ リスト✖

2761 Mesaj
29 Mayıs 2013; 23:26:51 

quote:

Beyler herkese keyifli forumlar. Size danışmak istediğim bir mevzu var.
Allahtan bir aksilik olmazsa eylülde evleniyorum. Evlendikten sonra İstanbula yerleşmeyi düşünüyoruz. İstanbul'da yaşanabilir çok pahalı olmayan, aşırı kalabalık olmayan semtler hakkında sizlerden yardım istiyorum. İstanbu'la 10 12 defa geldim gezmeye vs. ama dediğim gibi gezmeye geldiğim için yerleşim konusunda hiç fikrim yok. Şöyle 200-250 bin liraya iyi bir ev alınabilecek. Çok da dışarılarda kalmayan semtler, Tecrübelerinizle beraber sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

hocam biz sevgilimle İstanbul'dan kurtulmayı düşünüyoruz sen İstanbul diyosun.
gel de gör bu şehri.
sabahın 7sinde başlayan trafik akşam 9a kadar bitmiyor
ömrün yollarda gidiyor, herşeyden trafik yüzünden vazgeçiyosun,

İstanbulda yaşayanların çoğu İstanbulun güzelliklerini yaşayamıyor,
anadoludan gelen turistler, bizden çok fazla yer görüyorlar

2012 Fiat Linea 1.6 MultiJet Emotion Plus

1228 Mesaj
29 Mayıs 2013; 23:30:13 

quote:

Allahtan bir aksilik olmazsa eylülde evleniyorum. Evlendikten sonra İstanbula yerleşmeyi düşünüyoruz. İstanbul'da yaşanabilir çok pahalı olmayan, aşırı kalabalık olmayan semtler hakkında sizlerden yardım istiyorum. İstanbu'la 10 12 defa geldim gezmeye vs. ama dediğim gibi gezmeye geldiğim için yerleşim konusunda hiç fikrim yok. Şöyle 200-250 bin liraya iyi bir ev alınabilecek. Çok da dışarılarda kalmayan semtler, Tecrübelerinizle beraber sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Hocam Ataşehir/Kayışdağı mah. Tam ideal bir mahalle ferah istanbul un düzenli semtlerinden biri o fiyata güzel bir daire bulablirsin . Bu bölgede

457 Mesaj
29 Mayıs 2013; 23:30:48 

Avcılara gel :D

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

1671 Mesaj
30 Mayıs 2013; 1:14:56 

ben günde ortalama 3 saatimi yola veriyorum karşıya gidip geliyorum metro metrobüs otobüs gibi 3lü combo yada otobüs vapur otobüs olmak üzere 2 yolla gidip gelen birisiyim ve bu 3 saatten trafik,otobüs bekleme süresi vs.. çıkarırsak 2.30 net yol gidiyorum.ilk tavsiyem eğer araba ile gidip geleceksen kesinlikle ev ile işin aynı kıtada olsun eğer araba ile gidip gelmeye kalkarsan köprü trafiğinde benim 3 saatte aldığım mesafeyi 5 saatte ancak alırsın.
Anadolu yakasında benim tercihim tuzla.tuzla anadolu yakasının bir ucu ama anadolu yakasında geçeceğin diğer lokasyonlara gidişinde ortalama bir trafikle gider gelirsin.Tuzla falan yaşayan biri değilim nedenlerini gördüğüm kadarıyla anlatıcam genelde site tarzı evlerin olduğu ve aradığın güvenlik otopark bahçe vs.. gibi imkanları rahatlıkla bulabilirsin, oturanların büyük bir kısmı aile,işçi kesimi ve diğer önemli etken fiyatları örnek vermek gerekirse tokinin yaptığı 130m evler 3+1 190bin tl civarı 70binini peşin verip geri kalanını 900tl aylık ödeme ile bilmem kaç ayda ödeyebilirsin.eğer daha merkezi olsun dersen kayışdağı,içerenköy,bostancı, kozyatağı, civarlarındada uygun fiyata ev bulman mümkün ama site içi değil klasik apartman dairesi şeklinde bulursun
Avrupa yakasında ise kayaşehir laf atmış arkadaşlar ama kayaşehir eğer arabanız varsa temden mecidiyeköye 25dk gitme şansının olduğu bir yer fatih aksaray gibi yerlere 40dk civarı ulaşmak mümkün ama kayaşehir gibi yerler biraz düşük bütceli ailelerin olduğu bir yer ve siteler dışında hayatın %10 civarı olduğu bir yer.başakşehir ve esenyurtun bazı bölgeleri aradığın özellikte ama diğer kısmı pek bir işe yaramaz buralara bakarken çok iyi araştırma yapmanı tavsiye ederim.fatih, şişli, bakırköy,beşiktaş,beyoğlu,kağıthane, alibeyköy,bağcılar,güngören,esenler,gaziosmanpaşa,zeytinburnu gibi yerlerden uzak dur.bu yerler merkezi konumda olabilir ama buralarda ev fiyatları gerektiğinden fazla, evler iç içe, nefes alacak bir imkanın yok, sokaklarında, caddelerinde gereksiz insan yığınlarının olduğu yerler buralar.başka fiyat olarak bütçenin üstünde olabilir ama seyrantepe de senin kriterlerine uyum sağlar.
şimdilik aklıma gelenler bunlar ama çok daha fazlası vardır.İstanbul denilen yerde doğru yeri bulmak için çok iyi araştırma yapıp burada yaşayan akraba,arkadaş, vs. den kesinlikle tavsiye al.burda ki birinin aklına uyupta bir şeyler yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 30 Mayıs 2013; 1:16:29 >

134 Mesaj
30 Mayıs 2013; 1:20:37 

Göztepe,Bostancı,Feneryolu sizin için ideal.
Beylikdüzü falan aman hocam sakın.

1235 Mesaj
30 Mayıs 2013; 3:05:34 

quote:

Hocam Başakşehir iyi bir alternatif olabilir. Arabanız olduğu için ulaşım pek problem olmaz. Komşuluk ilişkileri pek yok, bi apartmanda 80 daireyle zor tabi :D Evler temiz ve yeni. Mekan nezih. Başakşehir taraflarında Kayaşehir diye bi yapılaşma var. Başakşehire bağlı. Aynı mantıkla siteler yapılıyor. Ve daha hesaplı Başakşehire göre. Bi düşünün derim.

242 Mesaj
30 Mayıs 2013; 7:22:41 

Ben bahcesehir ispartakule taraflarinda oturuyorum abi buralar sessiz sakin yerler su and gelismekte her gecen gun degeri artmakta burada hep siteler var ulasim otoban dan cok rahat yapilabiyor.Sessiz sakin eger site dusunursen burada yeni yapilmaya baslananlara bak daha yapilmadaklari icin fiyatlari ucuz oluyor hem ilerde cocugun icinde iyi bir ortam olur birde kayasehir var orayi toki yapti gercekten altyapisi super hersey oturmus ulasim biraz yanyoldan sonra otobana cikiyor.benim akraba oturuyor memnunlar zaten arabada varmis ulasim cok zor olmaz

534 Mesaj
30 Mayıs 2013; 8:02:02 

Kavacik ve beykoz cevresini tavsiye ederim hocamm ulasim acisindan kolaydir. Cok karisik bir semtte degildir kolayca alisirsin.

League Of Legends xDoko Server: Türkiye

74 Mesaj
30 Mayıs 2013; 9:17:03 

quote:

ümraniye/istiklal mah. burada oturuyorum ve o paralar çok guzel evler var konum olarak cok guzel her yere yakın yenı yapılan avm metro çarsı desen aradıgın butun markalar var yanı son zamanlarda ıstanbulda hızla buyuyen bır ilçe .ulaşım desen karsıya üsküdar kadıköy vs süper düşünmeni isterim

Ümraniyeli

378 Mesaj
30 Mayıs 2013; 9:25:58 

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler bulgurlunun neresindensiniz konuya gelirsek bulgurlu çok gelişti ordulular olmasa daha iyi olurda ata1 sitesinin oralar nezih bence

Ne çok bulgurlu'lu var

Bende Ptt'nin ordayım.Pesaş'ta. :D

75 Mesaj
30 Mayıs 2013; 9:26:37 

quote:

o paraya sıfır ev alacağın semtlerden hayır gelmez hocam anadolu yakasında nezih semtlerin yanına yaklaşamazsın,avrupa yakasında ise durum daha da beter,bence en uygun en mantıklı seçim beylikdüzü tarafı,müsait bir günde gelin metrobüse binin avcılardan sonraki hadımkköy,haramidere,cumhuriyet mahallesi duraklarında inip çevreyi gezebilirsiniz,binalar iç içe değil gayet geniş bir biçim de yayılmış ferah bir bölge, 4-5 tane avm var cafeler falan var,akşamları sessiz sakin olur,bir de araç alırsınız altınıza tamamdır.Benim dediğim yerler metrobüsün hemen yakınları mesela autopia yapılıyor onun oralar ya da marmara park avm var onun yakınları metrobüse yürüme mesafesinde rahat rahat,200-230 bin liraya sizi tatmin eder daireler bulursunuz

Aynen bu mesaja katılıyorum bende. Avcılarda oturan birisi olarak Allah kısmet ederse bi 5 sene sonra Beylikdüzüne taşınmayı planlıyorum.
Beylikdüzünde yüzlerce inşaat projesi var, güvenlikli,havuzlu, depreme uygun vs. vs. gel bu taraflardan al. İstanbulda oturacaksan eğer Avcılardan sonrası Avcılarda dahil çekilmez bunalırsın wallahi.
bahsettiğin parayada beylikdüzünnde çok kral daireler bulursun netten araştır gazete ilanlarına bak haftasonu boy boy ev ilanları var..

Bu mesajda bahsedilenler: @Beyazıt Çakır

75 Mesaj
30 Mayıs 2013; 9:29:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Angry Again

göktürk tercih edilebilir

Adamın 200-250 bin tlsi varmış :) göktürk te o paraya ev varmı ki? :)

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
6 sa. 47 dk. kadarı kaldı.
30 Mayıs 2013; 9:31:56 

quote:

quote:

quote:

üsküdar/bulgurlu nezih sakin heryere ulasım cok rahattır

Bulgurlu sakin ama nezihligi tartisilir ama kesinlikle ulasimi cok rahat.

Hayrola, Ordululardan ne zarar gördünüz?

75 Mesaj
30 Mayıs 2013; 9:33:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Righte0us

Beylikdüzü sefaköy falan gitme o kadar batıya. Tamam oralarında kendine göre merkezi var ama istanbulun asıl merkezi sisli zincirlikuyu civarları sayılır. He birde metrobüs durağına yakın olmali toplu ulaşım için.

Hocam İstanbulun bundan sonra ki merkezi Beylikdüzü olacaktır emin olabilirsin :) Metrobüs te geldi tee hadımköye kadar + metro da gelecek. istanbulun meşhur kafeleri lokantaları vs. şubeleri beylikdüzünde var. her gittiğimde dikkatimi çekiyor beylikdüzü sokakları o kadar temiz ki yeminle insan imreniyor..
Bahsettiğin yerlerde ki insan selinde nasıl yaşayabilir?
Sen şişli de kaldırım da rahat bir şekilde millete çarpmadan yürüyebildin mi hiç? veya şişli veya zincirlikuyuda sokak arasında arkadaşlarında oturup sessiz sakin kafayla konuşabilir misin? o gürültüde o karmaşada?
şişli veya o taraflarda bedava ev verseler gelmem o derece insanın psikolojisini bozar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozelmann -- 30 Mayıs 2013; 9:42:15 >

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
6 sa. 54 dk. kadarı kaldı.
30 Mayıs 2013; 9:41:26 

İstanbul Tuzla

Sakin bir yer istanbulun girişinde. Buradan istanbulun her yerine 1 yada 2 vesaitle ulaşmak kolay. Metro 2014'te bitiyor. O paraya sıfır yeni yapılan evlerden alabilirsin.

289 Mesaj
30 Mayıs 2013; 9:45:49 

evlenip istanbulda yaşanılırmı ya :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

85 Mesaj
30 Mayıs 2013; 9:47:55 

eyüp tavsiye ederim.

1187 Mesaj
30 Mayıs 2013; 9:53:46 

1-üsküdar
2-eyüp
3-beykoz

Sosyal Mesaj Verme Para Ver Klübü Üyesi.

61 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:01:22 

İstanbul Kartal'da bulabilirsin hocam hem sakin yerdir istediğin yerede ulaşırsın

93/4 KASIM TERTİPLER

2866 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:09:41 

avrupa yakası çok kalabalıktır hocam, adamı yorar.. trafiği derdi çilesi bitmez..

anadolu yakasında ise, caddebostan çok pahalıdır,
kadıköy çok güzeldir, hiç sıkılmazsın ama orada da ev bulmak vs yine pahalı
küçükyalı idealtepe en nezih en sakin semtlerdir, ama alışveriş veya gezmek için yine kadıköy veya cadde ye gitmen gerekir (cadde buralara çok yakın)

ama benim tavsiyem pendik merkez.. çarşı taraflarında bir ev bulursan şanslısın, fiyat olarak ucuz değil ama cadde kadar da pahalı değil.. çarşısı çok geniş, aradığın herşeyi bulursun
sahili geniştir, idealtepe-cadde sahilinin aratmaz..
yine sahilde marintürk'ü var, sahil tarafında çok güzel restorant ve cafeleri var
deniz otobüsleri burdan kalkıyor, balıkçılar çarşısı var

e-5ten 7-8 dakikalık mesafede pendorya ve neomarin alışveriş merkezleri var.. yine arabayla 20 dk gibi bir sürede via porta gidebilirsin

ama kalabalıktır, pazar günleri insan kaynar, sadece pendikten değil istanbulun belkide her semtinden insanlar gelir alışverişe..

ulaşım olarak tren istasyonuna çok yakın. arabam olmasına rağmen yeni yapılan marmaray vagonlu trenlerle cadeye 15dk'kada, kadıköye 40dakikada hiçbir trafik stresi çekmeden rahat rahat gidip gelebiliyorum (Maşallah diyim büyük nimet)

çarşıdaki evler pahalı gelirse via port taraflarına da bakabilirsin.. ben oralarda pek kalmak istemem çünkü via port dışında etrafta bişey yok.. ama şu anda istanbulun en hızlı gelişen ve değerlenen bölgesi.. bi kaç yıl önce burdan ev alanlar parayı 2'ye katladılar.. yatırım olarak da düşünebilirsin..

pendik merkezde bir sürü yeni ev yapılmakta, buralar ileride çok daha değerlenecek. biraz durumun varsa deniz ve ada manzaralı çok güzel sıfır bir ev alabilirsin.. buralarda çok nezih yerlerdir.. zaten gidip gezersen etrafta mutlaka bir son model porche, maserati, ferrari veya mercedes görürsün..

kısacası hem nezih hemde haftasonu uzaklara kaçmana gerek kalmadan ayağının dibinde gezecek bir sürü yerin olur.. sıkıldın, başka yere gitmek istedin, atlarsın yepyeni trene istediğin yere yarım saatte gidersin..

aynı şekilde metro çok yakında pendiğede gelecek.. şu an kartalda son durak, ama çalışmalar devam ediyor.. kısa zamanda penikte de metro olacak..

herşey var işte daha ne olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 30 Mayıs 2013; 10:15:56 >

Bu mesajda bahsedilenler: @Beyazıt Çakır

Stratford University U.S.A./Information Systems and Technology Engineer
Mortal Kombat
Dövüş Sporları Nintendo Wii En İyi Görüntü Maketçilik Android için Emulatör Kurma 8bit-16bit Efsane OyunlarB.C.Rich Warlock (Deluxe) EMG Active Pick-ups

387 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:14:24 

Herkes bizim Bulgurlu Namazgah tarafı nezih demiş

2500 Liter , 180 HP 401 Torque Nissan Skystar

207 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:15:29 

quote:

quote:

Hocam çok sağolun. Araç bende de var hatunda da ancak 1ini satacağız. Daire sıfır olması şart değil max 7-8 yıllık bina olabilir. Benimde aklıma ilk gelen yerler Başakşehir Beylikdüzü Sefaköy civarları.

beylikdüzü? hocam gidin edirneye yerleşin. sizin tanımınıza en uygun yerler üsküdar, beykoz, kısmen ümraniye (çok azı) ve kadıköy olabilir. daire fiyatlarını bilmiyorum ama huzur ve rahatlık buralarda.

588 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:16:39 

quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

quote:

quote:

quote:

Hayrola, Ordululardan ne zarar gördünüz?

Ordulumusun dostum 15 senedir ordulularla bir aradayım hepsi serseri bir baltaya sap olamamış tipler hep içiyolar sonra ne bakıyosun kavgası çıkartıyolar bi asker gönderiyolar gece 4 e kadar bangır bangır müzik sesleri araba kornaları geçen asker gönderirken polisle kavga ettiler sen düşün yani

The whisper in my mind

2866 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:19:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

quote:

quote:

beylikdüzü? hocam gidin edirneye yerleşin. sizin tanımınıza en uygun yerler üsküdar, beykoz, kısmen ümraniye (çok azı) ve kadıköy olabilir. daire fiyatlarını bilmiyorum ama huzur ve rahatlık buralarda.

ümraniye, üskdüdar.. huzur ve rahatlık ?????

üsküdara arabayla gir, çıktığın zaman bana haber ver.. hangi huzurdan bahsediyorsun, dapdaracık yollarda 50 araba birbirine değmeden geçmek için üstün gayretler sergiliyor oralarda
insanlar iç içe yürümekten yapışık ikiz olmamak mümkün değil.. sürekli bitmek bilemyen sıkışık trafik gürültüsü, kornalar..
bu kadar sıkışık, gürültülü kaç tane semt var anadolu yakasında.. hala üsküdar ümraniye demeyin bana ya

Mortal Kombat
Dövüş Sporları Nintendo Wii En İyi Görüntü Maketçilik Android için Emulatör Kurma 8bit-16bit Efsane OyunlarB.C.Rich Warlock (Deluxe) EMG Active Pick-ups

207 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:20:57 

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

quote:

quote:

üsküdara arabayla gir, çıktığın zaman bana haber ver.. hangi huzurdan bahsediyorsun, dapdaracık yollarda 50 araba birbirine değmeden geçmek için üstün gayretler sergiliyor oralarda
insanlar iç içe yürümekten yapışık ikiz olmamak mümkün değil.. sürekli bitmek bilemyen sıkışık trafik gürültüsü, kornalar..
bu kadar sıkışık, gürültülü kaç tane semt var anadolu yakasında.. hala üsküdar ümraniye demeyin bana ya

yahu sen merkezinden bahsediyosun, gel bigün emniyet mahallesinde misafir edeyim seni, balkondan iki köprüyü de gör, için açılır.

582 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:23:14 

zeytinburmu, pek sakin ve nezih bi yer sayilmasada insan alisiyor. 220 tl ye sifir daire bulabilirsin. Ulasim kolay metrobus vs.

bu forumda 11-12 yaşında çoçukların olduğunu unutmayalım.yaptığımız yorumların şaka olduğunu anlayamayabilirler. (Zeytinburnu)

86 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:24:49 

Anadolu yakasi altunizade-kosuyolu

THE SIMPSONS FAN CLUB

2866 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:27:04 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

quote:

yahu sen merkezinden bahsediyosun, gel bigün emniyet mahallesinde misafir edeyim seni, balkondan iki köprüyü de gör, için açılır.

saol dostum güzel düşüncen için, tabiki güzel yerleri var üsküdarın.. üsküdarın manzarası gibi manzara istanbulda yok zaten.. ama tek mahalleyle olmuyor o bakımdan diyorum.. hergün o kalabalığı sıkışıklığı çekiyosundur mutlaka, o sefanın cefasıda çok

Mortal Kombat

136 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:31:34 

quote:

quote:

quote:

Ordulular öpsün seni

588 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:34:45 

quote:

Orijinalden alıntı: .Exe-Lance

quote:

quote:

quote:

Ordulular öpsün seni

Öyle öyle hll knk dvm spr

The whisper in my mind

2359 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:36:14 

quote:

Şişlide 100-150 arası çok güzel evler var ? Ben şuan araştırıyorum. Tam bilmeden yanlış yönlendirmeyin.

Bu arkadaşa şişlinin merkezinden 250 liraya cillop gibi ev bulurum ben.

142 Mesaj