Şimdi Ara

Kurt Seyit ve Şura | Kıvanç Tatlıtuğ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
8
Favori
13.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 dakika izleyebildim.Şu ana kadar türkiyede yapılmış en kaliteli dizi kesinlikle.Mekan,kostüm vb. gerçekten şahane.Ama salı günü olması sıkıntı.Yapımcıların Kaçak ve küçük aga gibi rakipleriyle diziyi aynı güne koymaları büyük risk gerçekten.İlerki haftalarda raytingleri beraber görücez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15-20 dakika falan izleyebildim,sonrasında sıkıldım. Mekan ve kostüm olarak yapılan en iyi yerli dizi olduğunu düşünüyorum ki çoğu görüşte bu şekilde. Keşke daha farklı bir senaryo olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

15-20 dakika falan izleyebildim,sonrasında sıkıldım. Mekan ve kostüm olarak yapılan en iyi yerli dizi olduğunu düşünüyorum ki çoğu görüşte bu şekilde. Keşke daha farklı bir senaryo olsaydı.

ilk bölüm diye böyle olduğunu düşünüyorum , umarım diğer bölümlerde düzelir

Bu arada kitap , filmden vs. çevrilip dizi yapılması yasaklanacaktı bir ara olmadı mı o iş ?
  •  Kurt Seyit ve Şura | Kıvanç Tatlıtuğ

Kurt Seyit ve Şura | Kıvanç Tatlıtuğ

Off çok kötü ya.

Sen aylardır tanıtım yap, Total'de 6 reyting al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irerten -- 5 Mart 2014; 12:44:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

20dk falan göz attımda Allah için kostüm mekanlar iyi ama dizide bir kasıntılık var samimi bir hava yok.

ve Şura Kıvanç'ın altında eziliyor daha güzel bir hatun lazımdı.

+1, diziye şöyle bir baktım ama pek ısınamadım. Yapmacık bir hava var.

Bugün tüm bölümü izlerim ama dediğim gibi Şura rolündeki kız pasif, tama Farah güzel hatun ama Kıvanç ortalamanın çok üstünde.

ve dizide oyunculuk kötü gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irerten

Off çok kötü ya.

total gereksiz, önemli olan ab.

• bence güzel değil
  • Kuzey rolünden sonra olmuyor olmuyor..Isınamadım
  • Başarısız buldum.Dizi akıcı değil.Mekan,kostüm iyi olsa ne olacak,iyi bir senaryo olmadığı sürece tutulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDE054007 -- 5 Mart 2014; 15:06:22 >
  • Son yıllarda çıkmış en bayık dizi; mekanlarla, kostümlerle olmuyor işte...
  • Şu dizileri 2 saat yapmak zorundalar mi, yap 45 dakika milletin tadi damağinda kalir en azindan böyle bir adim atilmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kostüm,mekan vs. güzel ama Kıvanç; Kuzey rolünden çıkamamış sanki.Zaten ece yörenç-Hilal saral dizisi olduğu için yaklaşık 5-10 bölüm sonra çok bozar.
  • Her zamanki gibi romandan uyarlanan bir dizinin sonunda ne olacak çok merak ettim. Dayanamayıp romanın sonunu araştırdım. Aşırı fena bir spoilerdır, direk kitabın finalini içermektedir, spoiler tuşunu açtığınızda sorumluluk kabul etmiyorum.

Şura babasını, ailesini, vatanını bir kenara bırakıp Seyid'le kaçmayı kabul etmiş. O arada bir şey yaşanmış ve Seyid Şura'yı terk etmiş, Murka (Mürivet) adında bir Türk kızıyla evlenmiş. Zaten bu Kurt Seyt ve Shura kitabından sonra Kurt Seyt ve Murka kitabı çıkmış. Hatta ondan sonra da aynı seriden bir kitap daha çıkmış. 4. kitap da bu sene yayınlanabilirmiş. Yani olan Şura'ya oluyor da onun üstüne daha neler oluyor. Dizi devam ederse umarım sonunu değiştirirler.

• Dizide ciddi şekilde görsele önem verilmiş, yabancı sinema sektörüyle bu konuda yarışır ancak senaryo için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Başta çok iyi gitti ancak dizinin ortalarında sürekli aynı ve aşırı durgun sahneler vardı.
  • Bence eksiklikler var. Oyuncular biraz rus aksanı ile konuşabilirdi ve savaş ağırlıklı olursa daha kaliteli olabilir ilk bölüm tamamen Seyitle Şuranın aşkından ibaretti

• O kadar ah aylı kostüm, prodüksiyon hazırla, yurtdışına kadar gidip çekim yap. Ama senaryo klasik bir Türk dizisi olsun. Ben böyle senaryoya sahip bir dizi için buradan Rusya'ya gitmeye utanırım. Senaryo Ece-Melek ikilisi, doğal olarak saçmalayacak ve kitaptan çıkmış olacak. Sonra sonuna doğru kitaba uyum sağlamaya çalışıp daha da kötü olacak. Sizce de bu olay çok tanıdık değil mi?
  • Sırf aşk olmuyor be abi nerde o Kuzey güney.

• Kuzey'i arıyo gözlerim. Alışamadım bu karaktere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irerten

Off çok kötü ya.

Küçük Ağa'yı geçememiş.

İnsanlar yeni bir diziye başlamaktansa alıştığı diziyi izlemeyi tercih ediyor herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the right hand of evil -- 5 Mart 2014; 18:30:15 >

• şimdi izledim... Açıkcası ilk bölümü izlerken sıkıldım.
    Sıkılmış olmamın nedeni dizinin 1 saat 40 dk sürmesimiydi ? yoksa konusunun klişe aşk hikayesi olmasındanmıydı tam karar veremedim. veya her ikiside diyebiliriz aslında.

baştan kestiripte atmak istemiyorum. şans verecegim bir kaç bölüm daha o da kıvanç için.
    Eski dönemlere ait yapilan diziler pek hoşuma gitmiyor.

Umarım atraksiyonu bol bir dizi olur. ilk bölümde göremedik. aşk üzerine yogunlaşırsa ki öyle görünüyor bu da dizinin vasatı aşamayacagını düşünüyorum.
    Yayından kalkar mı ? bence kalkmaz. Sezon bitimine kadar dizi devam eder.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.