Şimdi Ara

Hp 6500a plus mürekkep sistemi başarısız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazıcı kafasını çıkardım geri taktım böyle yazıyor

Mürekkep sistemi başarısız. Kopyalama fax alma ve yazdırma yapılamıyor Yazıcı belgelerine bakın Hata: 0xc190022 makineyi kapatıp yeniden açın.

Herşeyi yaptım ama düzelmedi tavsiyesi olan varmı bu konuda

• bu yazıcıdan bende kullandım kafayı çıkar elini çiplere sürmeden peçeteyle güzelce sil sonra kartuş çiplerini sil tak olmuşsa güzel olmamışsa işi bitmiştir tahminimce kafa arızası vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakkal34

bu yazıcıdan bende kullandım kafayı çıkar elini çiplere sürmeden peçeteyle güzelce sil sonra kartuş çiplerini sil tak olmuşsa güzel olmamışsa işi bitmiştir tahminimce kafa arızası vardır

aynen dediğiniz gibi yaptım olmadı toplasan 25 sayfa anca yazdırmışımdır servise sordum 90 tl kafa fiyatı dedi yarın göstercem artık

başka önerisi olan varmı?
  • sadece gülüyorum size :D
  • aradan baya zaman geçti ama aynı sorunu yaşayan varsa fikir edinmesi açısından yazıyorum.

Lanet geldi hp den yeni kafa aldım 1 hafta kullandım yine hata veriyor yada boş silik yazıyor bitmeyen kartuşda denedim doldurma kartuşta denedim hiç biri işe yaramıyor. Orjinal kartuş alıp denedim canavar gibi çalışıyor.

Tabi orjinal kartuş alacak param yok sürekli 4 kartuş nerden baksan 200 tl

Bi daha asla hp yazıcı almam

epson kendinden doldurmalı full fonksiyon yazıcı üretmiş normali 450 tl mutli fonks olanı 1000 tl ondan alıp kullanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.