Şimdi Ara

ATİ X700SUPER 512mb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eet arkadaslar gecen 512 mb atix700 aldım 100 milyona bi tanıdıktan. bu kart hakkında bildiginiz bişiler varmı ? ucuz die biraz aceleyle aldım ama nasıl bişi oldugunu bilmiorm biraz bilgi verirseniz sevinirim :D

• Çok iyi bi kart değil fazla performans bekleme..
  • yaaaa ole cok iyi bişi beklemiorm ama mesela yeni oyunları mediumda mesela pes6. hitman blood money falan onları oynayabilirmiyim ??
  • İyi fiyata almışsın. Ama arkadaşın da dediği gibi fazla performans bekleme o kadar ii bi kart değil yeni oyunlar için. Ortalama seviyenin biraz altında bi kart..
  • peki onun yerine 512MB256 MB ASUS EN7300GSHTD DDR2 PCI-EX TVDVI alsaydım performans ne kadar farkederdi ??? fiyatıda 150 milyon ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merc4eve -- 13 Haziran 2006; 19:31:48 >
  • Remıne aldanıpda almısındır kesın
  • evet yaaa ole oldu birz arasında cokmu performans farkı vardiki ??
    ama bu 512 olmasının hicmi yararı yok arklar ???
  • 512'nin bir anlamı yok bu kart için. ama 100ytl iyi bir fiyat bence. hayırlı olsun.
  • malesef hıc yararı yok 3 gb ram bıle olsa farketmez pıpe lıne sayısı dusuk ram hızları dusuk vertex ıs hattı az yanı yenı nesıl oyunları medıum da bıle cok akıcı oynatmayabılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: merciful

yaaaa ole cok iyi bişi beklemiorm ama mesela yeni oyunları mediumda mesela pes6. hitman blood money falan onları oynayabilirmiyim ??

Hitman Blood Money'de kasma yapar tahminimce, ama Pes'i rahat oynarsın..
  • arkadaslar saolun yorumlar pek icacıcı olmadı ama nesse benim hatam dusunmeden kart aldım ama insanda karar veremiyo o kadar fazla cesit varki vede o kadar ayrıntısı neye karar versem baska bi tane cıkıo acaba bunumu alsaydım diyo insan. peki ben bunu geri verip 50 milyon daha verip ASUS EN7300GSHTD DDR2 PCI-EX alsam degermi ? ve ASUS EN7300GSHTD DDR2 PCI-EX için 150 milyon nasıl fiyat ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merc4eve -- 13 Haziran 2006; 20:22:00 >
  • arkadaslar ben simdi yeni kart almak için bakiorm onu geri vercem galiba ama baktıgım kartlarda bussuru anlamadıgım ozellik var pipeline gibi bunlarda en onemli leri hangileri ? bi yardımcı olursanız sevinirim ?? yane kartı kart yapan ozelliklr neler ??
  • quote:

arkadaslar saolun yorumlar pek icacıcı olmadı ama nesse benim hatam dusunmeden kart aldım ama insanda karar veremiyo o kadar fazla cesit varki vede o kadar ayrıntısı neye karar versem baska bi tane cıkıo acaba bunumu alsaydım diyo insan. peki ben bunu geri verip 50 milyon daha verip ASUS EN7300GSHTD DDR2 PCI-EX alsam degermi ? ve ASUS EN7300GSHTD DDR2 PCI-EX için 150 milyon nasıl fiyat ??

uyugun fiyatlı alabileceğin kart leadtek 7600gs ya da ati x1600pro gerisine bakma bile
  • quote:

arkadaslar saolun yorumlar pek icacıcı olmadı ama nesse benim hatam dusunmeden kart aldım ama insanda karar veremiyo o kadar fazla cesit varki vede o kadar ayrıntısı neye karar versem baska bi tane cıkıo acaba bunumu alsaydım diyo insan. peki ben bunu geri verip 50 milyon daha verip ASUS EN7300GSHTD DDR2 PCI-EX alsam degermi ? ve ASUS EN7300GSHTD DDR2 PCI-EX için 150 milyon nasıl fiyat ??

7300GS Tam rezalet bi karttır.. Şu anda piyasada alınacak en düşük kart bence 6600GT veya X1600PRO dur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: s3k0

uyugun fiyatlı alabileceğin kart leadtek 7600gs ya da ati x1600pro gerisine bakma bile

ben de 7600gs öneririm
  • bence gayet uygun fiyata almışsın hemen hemen aynı performanstaki x1300 e 50 ytl fazla vermeni tavsiye etmem.
  • 7300 alacağına X700'ü kullanmaya devam et, 700 daha iyi
    ama yeni alacaksan en az 7600gs ya da 7600gt alman lazım
    ati istiyorsan X1600Xt ya da 1800gto'ya bak
  • x1600pro öneririm.512 mb x700 den ve 7600gs den daha iyidir.
    Hem elden çıkartması da kolay diyebilirim diğerlerine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavageWarrior -- 13 Haziran 2006; 21:57:31 >
  • x700 o fiyata iyi ama 512mb olmasının bir artısı olmaz
    amaaaa kesinlikle 7300e bulaşma
    mümkünse yanından bile geçme hatta görürsen kaççç oradan hemen uzaklaş
    x700 ile orta karar bir ssüre devam eder gidersin!!!
  • İyi fiyata almışsın.Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.