Şimdi Ara

Sony MDR-XB400 nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
10.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En fazla 150 lira sınırı içinde bir kulaklık almayı düşünüyorum onear tercihim ama inear da olur o sorun değil benim aklıma Sony MDR-XB400 yattı ama nasıl olduğuna dair bir konu bulamadım kullanan varsa yorumlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahri -- 28 Mayıs 2013; 19:39:18 >

• Teknosada deneme şansım oldu ilginç bir şekilde daha pahalı olan xb600 den çok daha iyi bir bass ve daha kaliteli ses performansı var. Fiyat performans oranı bakımından mükemmel.Bas sevenlere tavsiye olunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende taktım ona (MDR XB400) büyük ihtimal satınalıcam fakat deneme için şehrimde satan mağaza yok satınalıp inceleyende yok :)
    Sadece internet üzerinden Teknosa ücretsiz kargoyla 120Tlya gönderim yapıyor.

http://www.teknosa.com/urunler/110261617/sony-mdrxb400b-ae-siyah-kafa-bantli-kafa-bantli-ku

Test için sadece Teknoseyir in videosu var.

Satınalan varsa bi inceleme konusu açsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IQRI -- 28 Ağustos 2013; 21:39:47 >

• media markt te bugüne özel 89 tl olmuş almak isteyen arkadaşlar bi baksın :)
  • bas özelliği var kordon ve kulaklık kalitesi çok iyi,iri kafalı insanlar için bile ideal parasına göre çok kaliteli,teknosa 119 tl,m.markt ta 129 tl vatan satmıyor,darty de 119 tl,fiyat 100 tl altına düşerse mutlaka alın çok orjinal bir tasarım diğer bir birine benzeyen dj kulaklıkları gibi değil aynı tasarımın 2 farklı üst modeli var biri 160 tl civarında.genede bu model çok güzel gözü kapalı alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 28 Eylül 2013; 16:30:48 >
  • Merhaba arkadaslar. Bende bu kulakliktan almayi dusunuyorum. Cok az yorum var. Acaba bu yorumlardan sonra alip kullanan yada deneyen var mi? Nasil bi kulaklik? Piyasada en ucuz su an 100lira. Bu paraya deger bir kulaklik mi?
    Siz aldiniz mi acaba bu kulakligi?

• şu an kafamın üstünde duruyor sonyden aldım 120 tl ilginçtir kafa ağrıtmıyor ama bassları iyi hiç rahatsız etmiyor 1 saattir takılı
  • arkadaşlar bu tip kulaklıklar film ve oyun için uygun mu? yoksa sırf müzik için mi kullanmak şart?
  • sony xb300 kullandım, dışarda yüksek sesli ortamda yetersiz kalabiliyor, bunun dışında bas kalitesi, ses kalitesi güzel. tasarım sebebi ile uzun süre müzik dinlense bile kulakta ağrı az yapıyodu. tavsiye edebilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefes123

şu an kafamın üstünde duruyor sonyden aldım 120 tl ilginçtir kafa ağrıtmıyor ama bassları iyi hiç rahatsız etmiyor 1 saattir takılı

Hocam alalım bunu o zaman?
  • Konuyu hortlartım ama, bu mdrxb 400 ü iphone a kılıf varken sorunsuz takabiliyormuyuz abaca? Kılof speck biraz kalınca :) jack kısmı yeterince uzun mu acaba?

• Jak kısmı yeterince uzun. Media markt yine kampanya yapmış 99tl'ye dün aldım. İnanılmaz iyi bass ve ses kalitesi var. Philips vb. türevlerinden çok daha iyi. kaba değil. en önemlisi kulak süngerleri pamuk gibi. kafamda olduğunu bile unutuyorum. uzun süredir hiç kafaüstü kulaklıkta bu kadar rahat müzik dinlememiştim. hiç düşünmeyin derim. ben siyahını aldım, beyazı da güzel fakat yazın terleme vs. de renk kirlenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roark -- 21 Mart 2014; 12:48:45 >
  • Kulaklığı almayı düşünüyorum fakat bu cihazı rahat sürebilicek bir mp3 player tavsiyeniz var mıdır ?
  • SanDisk sansa Clip+ rahatlıkla yeter hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: malilion

SanDisk sansa Clip+ rahatlıkla yeter hocam...

Hocam saolasin bende sansa clip dusunuyordum . Başka kulaklik tavsiyesi olan var mı ? Yada cks77 kulak ici almayi dusunuyorum hangisi dersiniz ?

• Çekinmeden kulaküstü kullanırım derseniz kulaküstü her zaman daha rahattır. Ancak taşımak problem oluyor kulakiçine göre. Yerinizde olsam önce kulakiçi bir kulaklık alırım. Daha doğrusu bütçeniz ikisini de kaldırabilecek durumda. Ben 40TLye forumdaki ibraxi adlı arkadaştan Brainwavz Delta kulaklık aldım. XB400 100TL. Eğer bass seviyorsanız bu iki kulaklık sizi iki sene götürür diye düşünüyorum...
  • Konuya biraz geç yazıyorum ama ben philips SHL5205WT/10 aldım ama pek beğenmedim açıcası. 50 tl'ydi o Kliksa.comdan aldım.
    Bu ürün ise Kliksa.comda şu anda 80 TL. Sizce bu ürünü verip 30 tl de ekleyip alsam mı ve zaten taksitli aldığım için pek farketmez de ne yapayım? Tasarımı daha iyi geldi bana. 5-6 gün sürem var geri göndermek için.

Bass kalitesi ve ses yüksekliği önemli. Bir de uzun süre kulağımda taktığım olacak. Maul öğrenciyiz ve eve giderken otobüste müzik dinliyorum kulaklıkla.

Kısa sürede yorum yapan olursa teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roark

Jak kısmı yeterince uzun. Media markt yine kampanya yapmış 99tl'ye dün aldım. İnanılmaz iyi bass ve ses kalitesi var. Philips vb. türevlerinden çok daha iyi. kaba değil. en önemlisi kulak süngerleri pamuk gibi. kafamda olduğunu bile unutuyorum. uzun süredir hiç kafaüstü kulaklıkta bu kadar rahat müzik dinlememiştim. hiç düşünmeyin derim. ben siyahını aldım, beyazı da güzel fakat yazın terleme vs. de renk kirlenebilir.

Kardeş bu kulaklık ile film izledin mi? Ben müzikten çok Smart TV de film izlemeyi düşünüyorum. Film için ne derece uygun acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arycanda66

quote:

Jak kısmı yeterince uzun. Media markt yine kampanya yapmış 99tl'ye dün aldım. İnanılmaz iyi bass ve ses kalitesi var. Philips vb. türevlerinden çok daha iyi. kaba değil. en önemlisi kulak süngerleri pamuk gibi. kafamda olduğunu bile unutuyorum. uzun süredir hiç kafaüstü kulaklıkta bu kadar rahat müzik dinlememiştim. hiç düşünmeyin derim. ben siyahını aldım, beyazı da güzel fakat yazın terleme vs. de renk kirlenebilir.

Kardeş bu kulaklık ile film izledin mi? Ben müzikten çok Smart TV de film izlemeyi düşünüyorum. Film için ne derece uygun acaba?

Film için biçilmiş kaftan. İyi bir sinemadaki ses kalitesini yakalıyorum. hem derinlik hem surround olarak. Açıkçası film izlerken müziktekinden daha fazla keyif aldım. En önemlisi de aşırı yumuşak yastıklarından dolayı asla kulak ağrısı yapmaması. kulakta olduğunu bile unutabiliyorsun. bu da film için bu kulaklığı uygun yapıyor. Ancak kablosu çok uzun değil. Uzatıcıya ihtiyacınız olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arycanda66

quote:

Film için biçilmiş kaftan. İyi bir sinemadaki ses kalitesini yakalıyorum. hem derinlik hem surround olarak. Açıkçası film izlerken müziktekinden daha fazla keyif aldım. En önemlisi de aşırı yumuşak yastıklarından dolayı asla kulak ağrısı yapmaması. kulakta olduğunu bile unutabiliyorsun. bu da film için bu kulaklığı uygun yapıyor. Ancak kablosu çok uzun değil. Uzatıcıya ihtiyacınız olabilir.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Tam olarak kulaklık aşağıda linkteki galiba. Teknosada varmış.
    Film performansını bilgisayarda dinlemek ile Smart TV de dinlemenin farkı vardır diye düşündüm. Siz filmi Tv mi PC de mi izleyerek denediniz?

Bu arada kulaklığın 3D ses desteği yok galiba.

http://www.teknosa.com/urunler/110261617/sony-mdrxb400b-ae-siyah-kafa-bantli-kafa-bantli-ku?&ref=go&utm_medium=retargeting&utm_source=go&ts=940143219633095

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.