Şimdi Ara

Dacia Duster'a 44.000TL verilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler verilirmi sizce ne kadardır?

• Ben 35 ten bir kurus fazla vermezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel, sıfır km ve kendine göre özellikli bir araca verilebilir diye düşünüyorum.
  • Araçtan beklentiler önemli, ihtiyaçlar doğrultusunda araç uygun geliyorsa verilir niye verilmesin?
  • duster gibi kaliteden eser olmayan ve konforsuz bir araca o kadar para verilmez parayı çöpe atmaktan farkı yok.
    Ederi max 35.000 TL
    Bir kuruş fazla etmez.
  • 45 bine ikinci el daha kaliteli bir markanın dizelini alsanız daha iyi sanki.golf 6, ford focus dizeller olabilir.
  • 70.000 eder.
  • Dizel 4x4 ariyorsan bu fiyata baska secenek yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

70.000 eder.

Yanlış yerdesin Konu Dışı diğer tarafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuCCax

quote:

70.000 eder.

Para benim. Veririm. Oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

duster gibi kaliteden eser olmayan ve konforsuz bir araca o kadar para verilmez parayı çöpe atmaktan farkı yok.
    Ederi max 35.000 TL
    Bir kuruş fazla etmez.

kesinlikle, mevcut piaysa bu denli uçmuş olmasa aslında o bile çok fazla.
  • quote:

quote:

quote:

70.000 eder.

Oldu
  • Profilini saklayıp daha 12 mesajda böyle bir konu açılırsa böyle mesaj yazılır.
  • Arkadasim 2011 Ekimde 4x2 full dizelini indirimle 40500 e almisti bu ayin basinda 39750ye sattı. Bence gerek 0 fiyatı gerek ikinci elde hemen ilgi görup satilmasi acisindan tam Türkiye sartlarinin arabasi.

• verilmez.. niye verilmez ?

Enisteme aldık yine 42 bin tl di , o dönem bir de megane vardı fırsat aracı dizel orta donanım bej döşeme mis gibi araba fiyatı da 43-44 civarıydı. Megane dururken gidip sırf jip gibi olduğu için duster aldı

araba gitmiyor bikere 1.5 85 bg di sanırım performans diye bir şey yok.. Her tarafı tangır tungur , kalite namına hiç bir şey yok. çok fazla yol sesi alıyor , kliması iyi değil. Ama şimdi doğruya doğru amortisorler çok iyi çok konforlu onun dışında 40-45 bin tl falan edicek bir araç değil gidip c segmenti bir araç almak daha mantıklı
  • Duster tangır tungursa piyasada sessiz arac yoktur.
    Bozuk yolda en sessiz dediginiz binek aracla, Dusterı karsilastirin. Dusterın neresinden ses geliyo cok merak ettim?

• Dağa tepeye vuracaksanız ve bütçeniz de o civardaysa verilir, neden verilmesin.
  • quote:

quote:

quote:

70.000 eder.

• quote:

Evet beyler verilirmi sizce ne kadardır?

Okula gelmişlerdi test sürüşü yapmıştım. Sanki hiç motor ses izolasyonu yoktu. Kartondan yapılmış gibi her yeri sallanıyordu.
  • Duster ne kadar ekmek o kadar köfte bir araba. Sevdiyseniz karar sizin niye vermeyesiniz ki? Ancak euroncap testlerinden bile üç yıldız alan Duster, bir IIHS Small overlap'den kaç alır hayal bile edemiyorum. Neredeyse tamamı beş yıldızlı araçlar, IIHS testlerinde dağıldı. İX35, Tiguan, Kuga (Kuga en güvenlisi seçilmişti euroncapde) zayıf notlar aldılar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.