Şimdi Ara

Hugo Efsanesini Bilmeyen Yok Heralde (Canlı Yayında Rezillik) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
12
Favori
95.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

hort

• quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

hort

la
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Şaştım kaldım.. Forumun en sağlam üyelerinden sandman ve beyazorkide arasındaki gerilim.. Enteresan ya.. Birbirinizi yanlış anlamışsınız siz.. Yazdıklarınızı bir daha okuyun..

ben bişi yapmadımki yahu..arkadaş espiri yaptım her normal insan gibi komik gelince bu simileyi kullandım..

arkadaş üzerine alınıp dehşet saçmaya terör estirmeye başladı

bizde baktık kaldık öyle..
    />

edit:ayrıca programı bende izledim küfürü hatırlamıyorum ama telefon çevirmeliydi çocuk uğraştı baya..

hatta çocuk üzülmüştü tolga da başka sefere deyip telefonu yayından aldı..bu kadar hatırlıyorum..

TT nin dediği gibi 12-13 yıl olmuştur herhalde..

ya$ın ortaya Cıkıcakk hi$t

• quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

Bulamadınız mı arkadaşlar yaKanal D'yi basalım isteyelim videoyu(Kanal D'de mi yayınlanıyordu Hugo)

kanal 6 da yayınlanıyordu diye hatırlıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sandman

Aydının dişinin düştüğü A Takımı programı, mehmet alinin arayan kadının oğluna küfür ettiği program ve daha niceleri internette geziyorsa bununda şimdiye kadar düşmesi gerekirdi.. Madem düşmedi bana göre uydurma bu benim görüşüm.. Ayrıca programı arayıp küfür edecek kadar aşağalık bir insan değilim kendine yakıştırıyosan sen aç küfür et bizzat ben capture yapıcam hemde ne kadar mukaddes bi iş yapmış olursun şehir efsanesini gerçeğe dönüştürerek..

@Beyazorkide komik olan ne?..

telefonunu verin bu ulvi görevi ben yaparım :D
    Ayrıca o zamanlar ben baya küçüktüm ama bide futbol oyunu mu ne vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalli Head -- 23 Temmuz 2006; 1:35:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

Bulamadınız mı arkadaşlar yaKanal D'yi basalım isteyelim videoyu(Kanal D'de mi yayınlanıyordu Hugo)

Kanal 6 diye hatırlıyorum ama ?
  • olay 1993 de oldu yani bulmak imkansız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecom86

Yavrucağımız canlı yayında hugo ya yarışmacı olarak katılmaktadır, tüm ritüeller yerine getirilir (5'e falan basılır) ve fakat yavrucağımız çok kötü oynar ve kaybeder, ama alışılageldik çocuk tepkisine göre biraz daha radikal bi tepki verir.

Canlı yayında "ben bole yarışmanın a.q." demesi sunucu üzerinde kalp masajı etkisi yapar, sunucu ambale bi şekilde “Ama nası konuşuyon bakiim sen, 60 milyon bizi izliyo" repliğine yavrucağın verdiği cevap daha da ilginçtir
    " "60 milyonun da a.q."(BU BİR EFSANEDİR ZATEN)

ALINTI

muhahhahaha süper yaaa.bende ilk başta heyecanlandım video var die. ama yokmuş.olayı şöyle bi kafamda canlandırıyorummm..gülmekten yarılıyorum tabi....

• direk tolga abının kendisinden mı ıstesek
  • Rivayet edilir ki günlerden bir gün, bir erkek çocuk, hem de canlı yayında Hugo'yu arar ve maalesef oyunu kaybeder. Küçük yarışmacının yaşadığı hayal kırıklığı o denli büyüktür ki ağzından, sahalarımızda duymak istemediğimiz cinsten kelimeler çıkar. Olayın bir numaralı muhatabı Tolga Gariboğlu'na sorduk; herkesin dilinde dolaşan bu olay bir şehir efsanesi midir, yoksa gerçekten yaşanmış bir olay mıdır?

Canlı yayında küfür olayı gerçekten yaşandı mı? Yaşındıysa nasıl gerçekleşti?
    Öyle bir olay olmadığı için anlatılacak bir şey de yok. Ama nasıl ortaya çıktı derseniz, 1994 yılı, Hugo'nun ikinci yılıydı sanırım, ortada birdenbire canlı yayında küfür edildiğine dair bir tevatür dolaşmaya başladı.

Bu olay hiç yaşanmadı mı yani?
    Biz öyle bir şey yaşanmadığını düşünüyoruz. Düşünüyoruz diyorum, çünkü bu olaya o kadar çok anlatılıyor ki artık ben ve o yıllarda programın yapımcısı olan kişiler, kendi aramızda "Gerçekten öyle bir şey oldu mu acaba?" diye birbirimize sorup gülmeye başladık. 15 farklı yönetmeni oldu Hugo'nun. Çoğu bugün büyük kanallarda üst düzey yöneticilik yapıyor. Hepsi de böyle bir şey olmadığını söylüyor. İnsanın en büyük izleyicisi annesidir, annem de hatırlamıyor. Demek ki, biz böyle bir olay yaşamadık!

acaba saklıyolrarmıııı yoksa biraz kassak bi video çıkacakmı? elemanın biri bi forumda ben kısa bi video izledim fln demiş. sallıyomu acaba? bu işin sonu nerelere varacak acaba? acaba da acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: stinger01

arkadaşlar hatırlıyor musunuz Okul filminde de bu olayla ilgili bir hikaye anlatılıyodu,hatta nehir erdoğan anlatıyodu,uydurma bir şey olsa bir filme girmez

>>>>Arkadaşımız Haklı böyle bir olay gerçek olmasaydı okul filminde yayınlanmazdı <<<<

Ayrıca o dönmede nette adsl bile yoktu evlerde bu kayıt sadece kanal A nın yayınlarında filan olucak.hatırladığıma göre hugo o döemde kanal A daydı. ve bunu internette hiç araymayın net doru düzgün olmayan bir dönmede nasıl net e düşecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: trader85

quote:

Orjinalden alıntı: tirabzonli

Beyler köpeğin Billur Kalkavan a saldırması olayının video su var mı?Ben bulamadım bi türlü

okan bayülgende var bi mail at istersen..

bence bu forumdadır haa o adam dikkat

yaw okan bayülgen dh yi tvm ye çağırmıyor mu

onda bizim ünlü hugo da olablir

• quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

quote:

Orjinalden alıntı: Sandman

Aydının dişinin düştüğü A Takımı programı, mehmet alinin arayan kadının oğluna küfür ettiği program ve daha niceleri internette geziyorsa bununda şimdiye kadar düşmesi gerekirdi.. Madem düşmedi bana göre uydurma bu benim görüşüm.. Ayrıca programı arayıp küfür edecek kadar aşağalık bir insan değilim kendine yakıştırıyosan sen aç küfür et bizzat ben capture yapıcam hemde ne kadar mukaddes bi iş yapmış olursun şehir efsanesini gerçeğe dönüştürerek..

@Beyazorkide komik olan ne?..

telefonunu verin bu ulvi görevi ben yaparım :D
    Ayrıca o zamanlar ben baya küçüktüm ama bide futbol oyunu mu ne vardı.

bi yarbay mı ne wardı o futbolda hani böle gözünde gözlükümsü bişey wardı tek gözünde

• bi dene çiftçi vardı galiba. matrak fulbol diilmiydi ya o
  • o zamanlar kanal 6 olması lazım
  • onu kimse bulamaz çünkü o olayın olduğu hafta internet saYFALARINDAN HER YERDE VARDI ama artık tv kanalların ve türk telekomun ortak birleşimiyle tüm sitelerden kaldırlıdı hatta bazı siteler oy yüzden yayından kaldırıldı
  • cocuk sövmeye başlayınca tolga abi şasırmış ne dediniz anlamadım demiş kızan bi daa sövmüş
    edit:hala kızansa
  • quote:

Orjinalden alıntı: korn_tr

onu kimse bulamaz çünkü o olayın olduğu hafta internet saYFALARINDAN HER YERDE VARDI ama artık tv kanalların ve türk telekomun ortak birleşimiyle tüm sitelerden kaldırlıdı hatta bazı siteler oy yüzden yayından kaldırıldı

yani demekki birilerinin elind arşivde olabilir o birini bu konuya bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.