Şimdi Ara

Hugo Efsanesini Bilmeyen Yok Heralde (Canlı Yayında Rezillik) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
12
Favori
95.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir nesil ömrünü 2 videoyu aramakla geçirdi.

Birisi yeni bulundu:

Diğeri de Hugo'nun olayı; ama hâlâ bulunamadı.
  • no video no güven.
  • O zamanlar ne güzelmiş konu dışı, kimse kimseye laf atmıyor, herkes eğlenerek videoyu bulma çabasında, keşke o yıllara dönebilsek. Bu arada 6 yıl olmuş video hala yok

• 3:41 deki uzaylı zekiyenin fragmanı yada bölümlerini bulalım ozaman
  • o video yu canlı değil 3-4 yil önce youtube yada daily de izlemiştim kanal 6 ydı ama şimdi yok. Olay tamamen gerçek tolganın kaş mimiği hâlâ aklımda. Oyun da tren oyunuydu sanırım
  • valla aradım bulamadım
  • yuh 5 sene olmuş konu açılalı hala arayan var mı
  • okul 2004 adlı tırt yapımı filmde geçti bu hugo muhabbeti ben film icin kurgulanmıs herhangi bi sahne sanıyordum gercekte olmus demek ki tesadüfe bak dengeldi vay beee
  • arkadaşlar 9. sayfada geçen konuşmayı yazmış biri.
  • Konu hortlatilmis.taa 5 yildir bulunmamis yalan heralde
  • Geçen hafta olan bi olay değil ki arkadaş o zamanlar bırak o progeami kaydetmeyi kimsede pc yoktu boşuna aramayın :D ayrıca hangi manyak hugoyu kaydederki :D
  • Hala bulunamadı heralde
  • bi gün bulursunuz
  • tüüü size bir bulamadınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratbjk10

Hala bulunamadı heralde

CIA ilgilenecek yakında
  • 2012'ye gireceğiz hala video yok ortada
  • Zamanında programa katılım için babamın cebinden 100 den fazla mesaj yollamıştım. 150 lira gibi bir fatura gelmişti. O zamana göre çok çok fazlaydı bu değer. Ama sonunda akşam programdan aranmıştım, pazartesi yayına bağlanacaksın diye.

Pazartesi olduğunda heyecanım çok çok fazlaydı, sonuçta o zamanlar 10 lu yaşlardaydım. En sonunda canlı yayına bağladılar beni. Oyun seçiminde '' Beter Görev '' adlı oyun çıkmıştı. '' Büyülü Ayna '' adlı oyundan sonra en fazla puan toplanabilen oyun buydu. Yine de sevinmiştim tabii ki. Oyun boyunca çok iyi oynadım. Hatta Fernando '' İbrahim çok iyi oynuyor '' demişti. O zamandan belliymiş oyuncu olacağım :) Oyunun sonunda iyi bir puan toplamıştım, kapı kolu seçme ekranında 1 e basmıştım, maalesef yanlış kolu seçip, uçmuştum :) O anki üzüntümü anlatamam size. Program Altıntaş'tan hediye yollayacaktı fakat yollamadılar da onu :) Veya Kargo görevlisi kaybetti.

Böyle güzel bir anım olmuştu, hazır Hugo denmişken anlatayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

2012'ye gireceğiz hala video yok ortada

• Yıllardır o video aranıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.