Şimdi Ara

Hotline Miami, PS3 ve Vita'da 60 FPS'te Çalışacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      İlginç yapısı ve oynanışıyla geçtiğimiz seneye damgasını vuran bağımsız oyunlardan olan Hotline Miami, bildiğiniz gibi PS3 ve Vita için geliştirilme aşamasında. Oyunun ne zaman çıkacağı tam olarak bilinmese de, teknik bir detay ortaya çıktı.

Hotline Miami'nin Twitter sayfasında yapılan duyuruya göre, oyun, PS3 ve Vita platformlarının her ikisinde de şaşırtıcı şekilde 60 FPS'te çalışacak. Oyunun PS3'te bu akıcılıkta çalışacağı zaten kesindi diyebiliriz, ancak Vita'da da bu akıcılığın sağlanması oldukça güzel olmuş. Ayrıca tweet'in sonunda oyun için yeni haberlerin kısa zamanda geleceğine dair küçük bir ipucu bulunmakta.

• bana hiç şaşırtıcı gelmedi bi zahmet böyle bi oyunuda 60 fps çalıştırsın grafikleri kötü demiyorum ama nintendo ds te bile çalışır

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyun zaten pixel pixel 120 fps de çalıştırması gerek

• e bi zahmett hani :D
  • hacı neyine şaşırdınız, benim hesap makinesi bile 30 fps görüyorsa bırak vita da 60 fps olsun bi zahmet :)
  • Oyunu oynamadım ama bildigiğim kadarıyla bu 8 bit bi oyun değilmi zaten.

• Ya dalga geçildi olarak varsaymak istiyorum yada iyi optimize ediyoruz gibisinden bir tweet sanırım :)
  • Bu twit i atan oyun yapımcısınamı yoksa buna şaşırıp sevinen haberi yapan arkadaşamı üzülsem bilemedim.
  • 16 bit oyunun Ps Vitada 60 fps yi yakalayamayacağını sanmak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir müjde de benden super mario ps3 de 720p çözünürlükte 60 fps (birazda sony ile dalga geçelim ayıp olmasın )
  • eeee..... bi zahmet 8-bitlik oyunda 60fps de çalışsın (aslında 100 ve üstü bile çalışabilmeli)

• bu efsane oyunu dışarda oynuyabilmek harika

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.